Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bekakált a termosztátom, valami okos megoldás? mié jó bele a gyári yamaháson kívül?
kössz
Semmi baj hogy tudjuk a véleményed és reális is, de nem mindenki behúzós alapon gondolkodik.... ezzel nem megbántani akarlak,de te is tudod van korrekt meg g.ci ember.
Felvettelek.
Persze értem én, hogy mit akarsz. De ez igy van ahogy mondod.
Nos ahogy gondolod én csak neked meg magamnak akarok jót.MSN: m5299@freemail.hu Mint mondtam eladó, szükségem nincs rá, már csak azért is elküldeném.És azért nem kell mert nekem már elektromos így nem kell spirál Nézd meg a videóim közt.ilyeneket csinálok másnak is rendelésre ha kell.
Várj csak én nem rontani akarom más üzletét, vedd meg nyugodtan.
Csak kiváncsi voltam, hogy gondolkodtok erről a dologról.
Hát..igen. Azért akrtam elkérni az msn-jét vagy valami elérhetőségeket. De ha azt mondom neki, hogy küldje el ugyse fogja. De ezt még lehet meggondolom inkább.... Mert ugyis akarok tőletek rendelni láncszettet, azt akkor.
hozzáteszem, nincs ezzel semmi bajom , csak kiváncsi voltam.
HA BEMÉSZ MÁR AZ PÉNZBE KERÜL,el kell menni odáig, az utalás mindíg pénzbe kerül, a bank mindíg leveszi a jutalékot, bár az nem sok, ismeretlen embernek csak a fiatalok küldenek előre pénzt, amig meg nem ütik a bokájukat, A cég az más, mert leinformálható és csomagot is csak kis értékűt lehet küldeni biztosítás nélkül levélként, mert mi van ha üres borítékot kap a vevő?
Nagyjából ennyi.
Ezt egy cég nem teheti meg, csak egy magánember.
Oks nekem jó, ha neked jó. Ugyis be kell mennem a kártyám ér.
Van MSN-ed?
Ha bemész a bankba, és nem számládról utalsz, hanem csak mondod hogy szeretnél befizetni egy számlaszámra akkor az nem kerül semmibe!Tudom, sokat vaterázok
pl: előre utal.... mint a vaterán is szoktak, én eladni akarom mert nem kell, nem pénzt behúzni.... legyen 1500+360 a posta és a tied
Jah 360 a posta+még mire én elküldöm neki a lóvét...
és a pénz hogyan jut el 360ft-ból
semmi közöm hozzá, csak rohadtul érdekel, hogyan lehet 360ft-ból postázni
1500 ért oda adnád?
Szarvason, gondolom te biztos nem erre... De a posta kb. 360forint , a pinkmotortól ha rendelsz az meg +1300
Hali! DT.re akarok fémfékcsövet!Hol találok ilyet olcsón?
Merre fele lax amugy?
Okés megpróbálom és köszi mindenkinek
Én csak azt mondtam hogy ennyit szeretnék de azért lehet alkudni hiszen nekem nem kell meg eladó Nem az a célom hogy nálam rohadjon el... Alkudj aztán meglátjuk
Az jó...
Hát akkor kösz nem kellm mert a PinkMotors-nál 2300 körül van.
De azért kösz!
Ja, és átlóban!
Ha van nyomatékkulcsod, akkor 32Nm-rel húzd meg.