Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Próbáld meghúzni a hengerfejet, ha nem segít, akkor tömítéscsere.
Üdv motoros társaim!

Egy kis segítséget szeretnék kérni aki tud azt kérem írjon, Tehát most lett a 80-as dt-felújítva új dugó gyürű és most járatom. De észrevettem hogy a henger és a hengerfej között könnyezik a fagyálló ilyenkor mit lehet csinálni és mi a teendő? illetve a bejáratáshoz kérnék bár jó tanácsot aki tud írjon:: Dávid

Előre is köszönöm segítségeteket.
Hali!Akkor a ford. mérő spirál 84 cm és olyan 2500-at gondolok érte.
Mit vétett szegény, hogy robogóra akarod cserélni? xD
Csáá! Ezt a DT-t nem olyan régen vetted nem? Mert még én is ezt akartam megvenni, csak messze volt. Aztán emlékszem, írtad, hogy beállt. (nem biztos.. ) De látom felújítottad faszán. Nah nekem most olyan kérdésem lenne, hogy mit kóstált ez a blokk felújítás?!
ezeket te árulod?
ha igen akkor érdekelne hogy van e kb 130cm fém fékcső?
köszi!
Hello!
50es ként használom, de megvannak a papírjai a forgalombahelyezéshez!
Decemberben lett a blokk fölújítva! henger fúrás,gyári yamaha dugattyú,új prox hajtókar,koyo csapágyak, szimeringek. JT lánckerék,új láncszett.
Tükrök,indexek megvannak.Az ülés újrahúzva.Gianelli rezonátor,és végdob van rajta.Alapjáraton szép "pattogós" 2t hangja van!
300km van benne még járatós! Repsol offroad full szintetikus olajjal használom.
Most Mitas terepgumik vannak rajta elöl:50%-os, hátul 50%os de még jók!
elöl acerbis sárvédő,új hátsó lámpa.Afam cross kormány.
Túrázni,melóba járni használtam.
Hibái:kisebb karcok,kopott hátsó fékbetét,hűtőidomon pici törés de nem látszik,fordulatszám mérő spirál hiányzik,kopottas festés.
Csere érdekel,de csak: Aprilia Sr-kör hátsólámpás!(nem ditech),Yamaha aerox,Gilera runner.50-70ccm-ig!1
Érdeklődeni csak emailban! Ha cserélnél küldj képet!Ára:160ezer Ft
email:sparxx@tvn.hu
Van algaevő halam eladó, jópénzért dobom postára.....
Szerintem szedd szét! Elvileg 3 szál megy a végálláskapcsolóra, és kettő a motorra. Lehet 3 szállal oldották meg, a vezérlőelektronikában szedik szét. De te tudsz varázsolni 5 szálat, némi forrasztás, meg egy kis kábel.
3 lábú csatlakozójú Yamaha powermotort tudja valaki hogyan lehet átalakítani, hogy működjön az LCII-men?
Sziasztok!
Az oldalidom alatt volt nekem egy alkatrész, ami aluból volt és egyetlenegy szál kábel jött ki belőle. Na ezt én elhagytam vmikor menetközben. Én úgy gondolom, hogy az egy fesz. szabályzó, bár 1 vezetékest még nem láttam.
Nem lenne vkinek ilyen eladóba?
üdv
Sziasztok!Van egy DT 80-való olajpumpám!2500huf+postáért oda adom,a motoron volt ,tökéletesen működik,de én jobban szeretem keverni az anyagot a motorba!Ha valakit érdekel írjon és küldöm is a cuccot!
"m5299" itt vagy még?
Érdekelne a SPIRÁL!
120-at mentem vele jobban már nem mertem húzni neki ott már nem a legstabilabb:)
És a tietekének menyi a vége? Menyit megy?
így van én is így tudom
Jaaa...értem.
én álva tudok egykerózni vele ülve nem, dehát ki hogy
van egyszer a benzin, ebbe tesznek mindenféle folyadékot, hogy olcsóbb legyen, aztán adalékot hogy menjen a gép vele
és nem mindig egyforma keverések vannak
mol benzin van minden kúton.....csak más néven és keverésben
De ha van benzin szürő? Amugy a MOL-on tankolok általában..
már a 2. ilyen akciónál kutat kellett volna váltani
és lehetőség szerint ne keverd a különböző kutakról vett benzint.......
Csáá! Mennyi a spirál?
Az fasza... :D De megéri jobb dugot venni bele szerintem. Nektek kb. menyi megy,és hogyszoktátok egykerékre álítani? Mert nekem olyan 110... kb. a videókban látam ,elég egyszerűen felveték egykerékre,de nekem valahogy nem akar menni,szerintem nem én vagyok béna,hanem a motor gyenge... :D
szerintem is elég hoszú:D de ez csak tipp:D am téleg te tudod
te tudod, nekem eladó olcsón, egyébként meg elég hosszú