Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt néztétek már, hogy a vízpumpa vízforgató-lapátja nem forog -e el a tengelyen? vagy a meghajtó fogaskerék a tengelyen?
az én 80LCII annyira nem melekszik, hogy a ma már lenyomtam külvárosban kb50km-et és félig betakart hűtővel egyszer sikerült 75 fokosra melegítenem a vizet kaka a termosztátom ...
FERA! MOndta anyám, hogy átvetted az olajat.
Ha valakit érdekel...VAN MÉG! (PUTOLINE TT Sport) /keverő olaj/
Hehehe..ez kemény egy videó..
Méghogy a Dt nem jó terepen?---A csirkék se piték....
Nekm tiszta fagyálló van benne,nem hígitottam vízzel és teljesen normális a hűtése,nem melegszik.
Bocs rosszul emlékeztem 8000Ft
egyik hely és a másik hely
És mégezser nem üzletrontásért csak én ennyiért láttam.
na és hol, mert én eddig nem talákltam...
hello!
megvan még, 00aholy@gmail.com az emailom ha még érdeklődnél.
hello!
Sziasztok. Szerintetek a Yamaha mióta csinálja vízhűtéssel a Dt 50_est? Elképzelhető, hogy 97-ben még léghűtéssel jött ki?
Köszi a hozzászólást
bal oldali hütütakaró idomot keresek DT125R hez
nem volt semi baja sosem nem tom mi lehet, lehet majd átnyomatom nagyobb nyomással az egész rendszert hátha valmi dugúlás meg mé arrra gyanakodtam hogy a termosztát mivel majd 3-4 honapig ált szárazon lehet nem tetszet neki meg mindenkép szerintem a fagyáló se tetszik neki
hengerfejes volt e már a motorod? nekem akkor forralta a vizet, meg mondjuk el is dolgozta az enyém... higitsd fel és ha továbbra is marad a helyzet akkor ne legyél rest irni
Nem akarok üzletet rontani már csak azért sem mert van lábtartód de PAZZAZ kormány már 7000-ért lehet venni
Én amióta megvettem szopok a melegedéssel. Termosztát már rég nincs benne dugulás sincs új az összes vízcső és fele felében keverem a fagyállót és a vizet van amikor még hígabban is. Szal ha rájöttök a megoldásra akkor szóljatok mert mindig egy 1,5 L es palackkal a hátizsákban kell mennem
ahogy mumi is írta higitani kell és jó lesz
azé' a fagyállót illendő hígítani, itt a mérsékelt éghajlati övben. /pl 50%víz-50%glicol/ ban és lehet, hogy jobb lesz
sziasztok lenne egy kérdésem fel let újitvva a gépem teljesen már mentem vele 600 Km ert és most ki jött a jobb idö és nagyon hamar felmelegszik tiszta fagyáló van benne gondolom ez is rásegit nem tom mi lehet a probléma ha esetleg van valakinek valami ötlete jó lenne én arra gondolok hogy vagy dugúlás vagy termosztát lehet le ragadva
felvettelek msn-re
az dzsukel ,főnök!
the bullterrier itt az e mail címem ha tényleg érdekel: daniberinszki@freemail.hu
na pont ezért nem kell arany :D
ja nekem ugyan ilyen de én gyári yamahát veszek bele