Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

laza vagy nem laza mindegy, de én tudom hogy mennyit forog kb, hang és kedv függö hol váltok meg hol az alapjárat, stb :)
remélem annyit már nem használom hogy megérje egy gyári yamaha spirál :D
sztem tuti más a hossza :/ méricskélni nem szeretném, ha meg nem lesz akkor vagy leszarom, vagy farigcsálok valamit :D de sztem leszarom, majd vesz hozzá a következö gazdája :D
de azért köszönöm :)
ha a 80-as dt-jé passzol hozzá akkor van nekem egy kb. új (100km-et) futott csak, ha kell fotó akkor holnap tejetek fel, olcsón megszámítanám....
valakinek van occsoér fordulatszámmérö spirálja 2003as DT125R-hez?
21000 körül van a prox dugó, akkor a fúrás, meg a szerelés, persze ha magadnak csinálod akkor csak fúrás, tömítések, meg a dugó ára. Sztem olyan 30 körül.
Emberek!
Mitől dugul el hónaponta a porlasztom?
Papiros benzin szűrő van.
Új légszűrő szivacs van.
És amikor szétszedem a karbit ilyen zöld izé van a ház falán. Az mi?
képet tudsz feldobni?
figyelem! eladó fém fékcsövek újonnan, ezüst színűek és univerzálisak! darabja 5500ft, valamint van 90 fokban hajló fék+kuplungkar+kozol, 5000ft-ért! akit érdekel vegyen fel msn-re, vagy írjon itt
!
attol füg mien dugó kel bele mert van prox-wösner-wrtex és vannak az olcsóbbak :D
Vettem egy yamaha típusú powermotort 5 helyett csak 3 csatlakozója van, Valaki tudja mi ez és mire jó hogyan lehet átkötni?
Eddig értek mindent :D Remélem még nemunjátok a hülye kérdéseimet,de ittvan még 1 :D Nekem 125-ös DT-m van,és megszeretném furatni,dugo,gyűrü,meg minden? Menyiben fog ez lenni? kb.?
igen minimum 125-ös jogsi kell
Köszi a válaszokat! Amúgy a 80ccm-es mocik milyen kategóriába tartoznak? Mert 50-esbe elvileg nem... de 125-be sem igazán...vagy abba? :S
nagyon helyes:)
Szakszóval fejezve ezt olvastam a rendeletbe: A smkp.-k rendszámoztatásáról szóló törvényjavaslatot hatályon kívűl helyezzük....
Nem kell semmien 50 esre rendszám!
jaja sikeresen eljutott hozzám
egyenlrőre nemkell, elvileg csak az újakra kell
A kismotorokra kell rendszám vagy nem? Mert olvastam,hogy 2011-töl kell,de aztis,hogy eltörölték ezt a rendeletet,és minden marad a régi. Most akkor ezekböl mi igaz?
Hali

Tud valaki eladó jó árba 80ccm-es,Vízhűtésese DT-t?
egy nagyon jó barátomnak kéne
Igen azt is néztük nem forog el sőt ez már egy kicserélt mert a régit adta hozzá az előző tulaja.
De lehet hogy hajszálrepedéses a hengerfej én arra gyanakszom
ha az nem megy akkor tényleg megfőzi hamar, legalábbis nekem megfőzte.elforgott a lapátkerék a tengelyen. egy kis pillanatragasztó megoldotta a problémát :D


Elég harapós a szekér!
ennek a nagyobbik tesójával csinálták nekünk a szőlő alá a mélyszántást
akkora borozdát/összevettetést csinált hogy 30 év múlva is látszik
valami talinyec vagy mifene volt a népi megnevezése, ilyen kurblis izével lehetett indítani