Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

viszem áz áránykormánytot a zálogba tezsvírem!
dehát áz árány töbet ír tezsvír!
ezüst az érdekelne.
mert külön körön van a helyzetjelző és az akksi! legalább is nálam, de sztem nálad is
11000ft de minőségi(arany,ezüst ... gyémánt,ez csak vicc volt, kék, narancssárga...) ilyen színekben van és nayon erős lehet h 1-2 ezerrel drágább, de megéri. te tudod a motoromon is az van!
ha tudsz, akkor érdekelne.
Azaz Meg fullextrásos
Mert neked újabb DT-d van,vagy nemtudom,és másabb a tyujtáskapcsolód. Írta az egyik kolega is,hogy neki is olyan mint nekem. Nekem oldalt van a kormányzár a kormány alatt baloldalt. Csak azt az egyett nemértem,hogy mértnem akarja aksirol működtetni a helyzetjelzőt. :S
ha kell kormány viszonylag olcsón én tudok szerezni nagyon jót én is most vettem! vastagított belölről, de a külső átmérője ugyanaz! van mindenféle színben! és ez a pazzaz koppintása=Kalloy
és álló fütéses nem? meg vákum pumpás
nyomtam 1 5-öst am grat hogy végigcsináltad és szép lett bár én is azon agyalhatnék hogy újíítsam és nem azon hogy mikor menyek vele meg hogy fizesen már a bizosító
11,és légfékes
tudnátok abban segiteni hogy milyen kormány van a dt-n? 22 vagy 28?
google-dt alkatrész és ott kiadja h robogoalkatrész.uw vagy mi a fene vmi ilyesmit keress és ott van minden viszonylag olcsón!
sziasztok,
keresnék lc2-höz kormányt, fék és kuplung kart, kilométer és fordulatszám méröt egyben, és fejidomot. nagyon szükségem lenne rá, mert kicsit elhajlottak a dolgok. ha valaki tud valamit, irjon legyen szives.
http://www.sportmotor.hu/motor...
kommentárokat írjatok amennyit tudtok!
A másik egy Simson dugó.Egyébként 3.5cm darab tört ki és szerencsére nem csinált semmi kárt.Egyébként kigyorsitáskor történt ez a kis "incidens"
Nálam eddig ez vitt mindent!800km-es GasGas 450 link
A kommentárokat figyelve többeknél is előjött nem is egyszer
ezzel ne etesd a csítkéket te
mintha 1 pici hiányozna belőle.
For Yamaha! Én 330km-t mentem vele max 5000-es fordulattal amikor vettem azt mondta a pali hogy ki lett cserélve.Hihető mert jó állapotú csak hát.......
igen eza FOR YAMAHA dugó 4200.-Ft
Van még AMBIKA 5100.-Ft
www.robogotuning.hu
www.prox.hu
nem engedi, h a régi képet föltegyem! de mind1 most ilyen! nézzétek!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nagyon örülök
Ilyen volt
áááááááááááááááááááááááááááá
áááááááááá kész a motor 7 végén mehetek motorozni!4 végre!
ilyen volt-------ilyen lett