Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És szerinted én nem tudom
Milyen kis 50-es? :D ez 125-ös
Végre eljött a várva várt pillanat tegnap este! Felkerült a kis DT a pincéből a szabad levegőre! JEEE. NAgyon jó lett, és meg kell állapítanom ,hogy még mindíg igen bika . vizes volt az út és csak 4.től szabadott neki húzni . Szóval lassan lehet szervezni a Pestiekkel a közös gurulást! JEEEEEEEEEEEEE

Ja és nagyon szépen szól a Giannelli végdob.
nekem 80ason még volt ott parkolo lámpa, de leállt a motor asszem olyankor
kormányzár meg nekem is a kormány alatt bal oldalt találhato, külön kulccsal és tökéletes
nincs semmi baj minél töben annál jobban látják
bocs, nem figyeltem, hogy Te már írtál neki erre.
Ott valami gond van a gyújtáskapcsolóval, mert a gyújtástól jobbra nem lenne szabad fordulnia. A kormányzárral kapcsolatban nézd meg a videomat. A fikázókat ne vedd figyelembe
Szia Aholy !

Megvan még a szervomotor ? Érdekelne !
egész jól néz ki a "kis 50-es"
a ormányzárral kapcsolatba olvass visza vagy 2-3 oldalt ot beszéltök a gyujtáskapcsolós kormányzárat
Ilyen a gépem:
Nem áll le a motor,ha teljesen eltekerem jobbra,csak nem tölti olyankor az aksit,és nem égnek a lámpák,de lehet hogy pont azért nem tölti olyankor,mert áramot kéne felvenie az akksibol,hogy világítcson a helyzetjelző...de nemvilágít. :S Nemvágom mértnem... Nekem nem ottvan a kormányzár,hanem baloldalt a kormány alatt. ( 91 -es DT 125 R -em van)
Nekem nem dt-ben volt ilyen hibám , meg volt pót blokkom ,abból vettem ki a donor alkatrészt! A kuplung lamella szett meg szerintem nem nagy összeg.De előtte szét kell szedni és meg nézni mi a pontos baja. Vagy szerelőhöz vinni , ha van arrafelé megbízható ipse. Én magam szerelem a bringát ,csak elektronikai gondok miatt fordulok szerelőhöz, mert ahhoz tök hülye vagyok
Ha levan állítva a motor, akkor hogyan tölteni? mert ha arra teszed, akkor leáll a motor.
Ha "nincsen gyujtáson" helyzetbe van és balra fordítod, az kormányzár. Ha jobbra fordítod. az gyújtás és ha még egyet az a parkir lámpa. Ott aksiról világít a helyzet jelződ meg a hátsó lámpád.
ha balra tekered a kulcsot az elvileg kormányzár és parkoló fény
ha esetleg valakit érdekel
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Milyen tekercs? Ha leálítom a motort,és ráteszem a világítást gyujtás melet,nekem nemvilágít a lámpa :S Nemtudom mi lehet pontosan az uccsó álás,de mértem,hogy akkor nem tölti az akksit,ha arra álítom.
Mehetne lámpáról de ha a tekercsed már nem a igazi le fogja szívni az aksit. Az utolsó állás nem tudom micsoda lehte valami parklámpa vagy ilyesmi.
és mennyibe fájt neked a javítása ?
ezt én szakértelem nélkül esetleg megtudom csinálni, vagy ez szerelős dolog?
Ezt írták vissza nekem:
Kérlek írd meg nekünk, hogy milyen DT-80ashoz keresed? (LC, R, MX stb.) Egyébként ilyen köbcentihez 4200Ft-ért tudunk dugattyúszettet.

Szóval van, már csak meg kell venned, ha ésszel használod (és bejáratod) akkor bírnia kell. Ez van!
Igen,ezeket is tudtam még,csak elfelejtettem odaírni. De a lámpákat nemlehet akksirol működtetni? És mi az utolsó álás a gyujtáskapcsolón?
Szerintem még az indexek a duda meg még a féklámpa is akkumulátorról megy.
ok
Szrintem nem emel ki rendesen a kuplung!Vagy elvan kopva a lamella ,vagy valami kinyomó tengely gond lesz. legalább is nekem ilyen problémám volt , ezekkel a tünetekkel