Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki probálta már bioetanollal (E85) haszálni a dt jét?
Az érdekelne igazán hogy az olaj ugyanojan jol elkeveredik e benne mint a sima 95-ösben. Köszi!
Keresek km spirált dt 125 lcII -hez , valakinek elfekvőben nincsen vagy milyet érdemes venni és hol?

Másik kérdés szerintetek talál a következő linken szereplő power motor a fenti mocimra?
Power motor

Mit kell megfigyelni? Mert az enyémmel nem adtak sajnos
prox dugó van a 80ashoz
csak úgy keresd hogy yamaha beluga (nekem a pink küldte)
az a 2 ablak nincs rajta de egy marós 10 perc alatt megcsinálja
A MALOSSI-nak van 21700.-Ft
Vagy a fordítva felcsavarozás helyett az is jó ha a bovdeneket megcserélve kötöd be
Szerintem cserélhető, ha ugyan olyan DT-ről van leszedve ha nem akkor necces nehogy másik irányba nyisson vagy előbb esetleg később. Mondjuk ha a másik irányba nyit akkor legfeljebb fordítva csavarozod fel, ha elfér
ha lenne annyi egyforintosom kibasznék veled most azt max beolvaszthatnád =D
nekem jo ez a sima müanyag acerbis, nem tudom hogy az istenbe birja igy, de eddig ha pereceltem kicsit akkor szinte csak ez kapott ütést, egyszer szo szerint felhajlott és eltekeredett... aztán gyorsan visszatekertem és a helyére ütögettem, ugyanolyan és hibátlan :D
Hali

"ha a színek megegyeznek másik power-elektronikán,akkor átköthető az enyémre?(a test szine tér el,de nem nehéz az 1 kábel küzül kitalálni)"

erre valaki valami okossat?
Üdv! Nem érdekel valakit UFO alubetétes kézvédő(új)? 9000 egyforintos az ára! Akit érdekel msn!
Okés. Holnap megirom pontosan.
köszi a választ!
nincs rajta akksi . de már meg is hegesztették. faszán indult utána semmi gond nem volt!
5000huf
De félig meddig ismerőstől!
jólvan majd akkor írd meg hogy mikorra tudja bevinni.köszi
értem! és mennyibe került?
DEP van írva a dobra de én átfaragtam . Le karbon matricáztam de még a táblát nem raktam fel rá ,meg a vége nincs visszaszegecselve.Egyébként szerintem a dobcserénél nem kell karbit hangolni, legalább is nekem ugyanolyan jó mint előtte. csak a hangja jobb Meg kicsit szabadabban lélegzik
2500. Asszem 6 ig.
jólvan. és akkor 2500? meddig van nyitva a posta?:D
M.Fecsu! neked milyen az a kipufogódob ami a dt-den van? milyen márka meg minden... mennyibe került? mert nekem van egy remus dobom 2T-re és majd lehet h felrakom! ilyenkor karbit át kell állítani?
Aha, ott dolgozik. Hát holnap elhozom, azt akkor szerdán eltudja vinni hogyha úgy van.
ja azt tudom hogy hol van:D és minden nap? egyik nap dumáljuk már le:D
Hát anyám az minden nap jár be a postájára. Asszem a jutasin van vagy hol! Az SKF mellet van.
Én úgy tudom hogy DT 80-ashoz csak Ambika meg For Yamaha dugattyút árulnak! Mindkettő után gyártott! A For Yamaha a gyengébbik minőség
az akksi pozitív saruját húzd le.én így szoktam csinálni és eddig még nem volt semmi baj.
írj a pinkmotors-nak, biztos,hogy van hozzá.
vagy vmit le kell kapcsolni , húzni, széthúzni?