Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól van na mért nektek milyen dugattyúk vannak a dt-kbe?
bocs
Csáá! Itt van az olaj! Holnap betudja vinni.
Ma engem és Máté Marcell haveromat igazoltattak a rendőrök a kis 80 as Dt-kkel de nem volt semmi gond
nekem is kell kettő
ÓÓÓÓÓÓ ho lehet kapni hengerszettet 21700-ért? enyiértnekem is kell
21700-ért hengerset? Na neeee, ezt nem hiheted!
de ez hengersz szett?
mert nekem csak dugattyú szett kellene
köszi
És nálatok mennyibe kerül? Van úgy 7-8 km-re egy kút, ahol árulják, de én nem járok arra, de azt tudom, hogya benzin ott a legdrágább a környéken. Maszek kút, nem tartozik egyik nagy multihoz sem.
elég jó illata van mint egy szeszgyárban:) Ja és az ár sem mind1:)
most kb 80 20-as arányban van, de ment már tisztával is csak elég hideg volt, és nehezen indult.
Szerintem 60% benzin 40% Ethanollal simán elmegy változás nélkül.Ha kicsit jobb idő lesz nyomom bele én is mert ki birja ezt a benzin árat 325Ft
felesbe nyomod?
énmár egy ideje használom nem tapasztaltam semmi ilyesmit, karbiállítás és mehet is.majd ha jobb időlesz kipróbálom tisztán is hogy mit mutat, mert hidegben kicsit nehezebben indul el tisztán.
nekem azt mondták hogy nemfeltétlen szétmarja inkább a nagyobb hő a gázos... megolvad...
Én voltam az Nemtom mit kéne vele baszni.Sajnos igy alul olyan gyenge mint a harmat
Kösz a választ,viszont én arra gondoltam,hogy van egy komplett másik power,de ez nem megy föl sehogy se az enyémre...viszont a csatlakozót akarom át tenni és az én régi power-em el működtetni...ez így vajon lehetséges?
Köszi az infót, ez megnyugtató, mert én meg ezt olvastam a totálcar-on: "További rossz tulajdonság, hogy az etil-alkohol nemcsak az agyi idegpályákat károsítja (lásd még: "elitta az eszét"), hanem a gumi alkatrészeket is. Olyan autóknál, ahol az üzemanyag gumival érintkezhet (flexibilis benzincsőszakaszok, gumitömítések), nem érdemes etanollal kísérletezni. Az alkohollal érintkező tömítések jelentős mértékben kitágulnak: 20% méretnövekedés már jónak számít, így hosszabb használat esetén ne várjunk csodát az üzemanyaggal akár csak közvetetten is érintkező tömítésektől (pl. olajtömítések, szimmeringek) se. De megtámadja a bioalkohol az alumínium és magnézium alkatrészeket is, és mivel több-kevesebb vizet is mindig tartalmaz, a lemezből készült üzemanyagtartályok sem bírják sokáig átrozsdásodás nélkül."
leteszteltem mindenféle gumival a befőtestől elkezdve mindent bennevolt 1 hónapig semmi roncsolás.
Én azt olvastam máshol hogy az E85 nem bántja a gumi alkatrészeket, se a műanyagot.
Én attól félek, hogy szétszedi a szimeringet. A guminak kell szeszállónak lenni.
az az átfolyási érték nem az átmérő átmérőre 140-es
240 es? húú az emberes. mennyit fogyaszt? 100/100?
hali!Én azzal használom, egyenlőre fele-felével, nekem működik vele.240-es fővóvóka,a súber a legalsó rovátkában van. hidegben kicsit nehezebben indul.
Ok köszi. Majd ha jobb idő lesz lehet kiprobálom vele a dt-t. Rakok a tankba is olajat nehogy bajlegyen. Egyébként szerintem a fúvókákat kell nagyobbra cserélni és akkor jolenne.
azt nem tudom ,hogyan keveredik ,de valószínűleg gond azzal nem lenne. de beszéltem egy kutassal aki a robogójába próbálta /nem tudom mennyire értett hozzá/ de azt mondta ,hogy rohadt nehéz volt beindeítani és szarul is ment.

de jó lenne mert olcsóbb ,és nagyobb le-t lehet belőle kivenni. az égése is "hidegebb" viszont tudtommal kevésbé ken mint a benya szóval valószínű több olaj kellhet neki