Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ly ...:)
Na nem vitatkozni akarok...csak bánt megint a hülyeség! Mennyél sztem egy 25ös crossal...mit tud az meg mit a dt-d,legyen azon bármilyen rövid áttétel is! 22ló sosem lesz 38-40! Gianelli rendeszerrel lehet megvan a dt 25-26-27,de az még messze nem annyi! Erről ennyit...az itt a baj...h sokan azt védik amijük van és "begyepesednek"...
én azt tervezem hogy mindenmarad a gyári mármint a világítás viszont lehet kapni ledes sima izzókat/foglalata/ szóval nem nekem kell tökölni vele hanemcsere és kész valaki valamit hallot már erröl?
szerinted nem tudja ugy venni a lapot mint egy krossz? az enyém is nagyon jol és erösen reagál, nem tudom miért kötsz bele... jobb neked igy?
amugy meg lehet 27 paci közelében, ami képet láttam rola azon pont tuning kipuffancs volt, az én ujabb/gyengébb vasam is legalább 22 lovas, szoval ebbe sem értem miért kötsz bele... de ha csak ezért jöttél ide, akkor kár volt
De az aku másik tekercsről megy nem?
de akkor is terheled az erőművet! mert szerintem akkor amit ott megspórolsz azt az akku töltésére ugyanúgy elhasználja. nem?
Hát nem, de ez túl bonyolult lenne nekem... Ha az ilyen alap dolgokat bekötöm aksiról nagyjából jobb lesz.
igen egy multiméter nem árt...

ledesíts be mindent és no problem, nálam csak a fényszóró ami nem ledes, minden más az. a féklámpa, üresvisszajelző, index ha egyszerre megy 300-350 mAh-t vesz fel így leddel. izzókkal pedig mindez kb 2.8 A aza 2800 mAh. nem mindegy
Igen,ezt én is tapasztaltam,csak kb 10x írtam ide be
Direktbe rá volt nyitva a power nekem is(bovdennel) 2-ből indultam első nap,annyira furcsa volt a simson után...

viszont nekem is lenne egy kérdésem:ha a színek megegyeznek másik power-elektronikán,akkor átköthető az enyémre?(a test szine tér el,de nem nehéz az 1 kábel küzül kitalálni)
Műszerfal világítás, meg helyzetjelző ha a kapcsoló a negatív. Én is így nézegettem ahogy mondtad, de multi méter nélkül nem sokra megyek. Minnél kevesebb dolgot próbálok a tekercsekre kötni, mert igy is elég szar a lámpám.. Holnap elmegyek és veszek, mert égőt is kel vennem a műszerfalba.
több helyen lehet akksi pozitív, mivel tudtommal ez olyan rendszerű ,hogy az elektromos dolgok többsége állandó + t kap, és amikor használni akarod akkor adsz neki - ot. tehát , érdemes keresgélni a kormány kapcsolóra menő drótok közt /bal oldal/. de vigyázz mert igen trükkös a villanya ,minden összefügg mindennel
ha az aksis ág érdekel /mert a fényszóró-helyzetjelző-műszerfalvilágítás váltakozó-feszültségű! ! !/ álló motornál, ráadott gyújtással keresgélj.
mihez kell?
Mennyi érdekelne? 1db?
Hát nem tudom láttál e már krosszmotort....? hmm kételkedem...27lóerő...?:D
Várpalota
hali!nekem is volt sokáig ilyen olajam.Hol laksz?érdekelne.
Lámpa maszk fele....
Szép lett! Videót a "tuning"-okról!
MÁS: Valaki nem tudja, DT80-nál hol van a lámpában: aksiról pozitív, és ami gyujtáskor van csak?
Gratula a DT-hez Szép lett! Látod, hogy utol értél még az enyém sincs kész teljesen ,pedig én hamarabb elkezdtem
Üdv!
Nem érdekel valakit:
"Putoline TT Sport" szintetikus motorolaj (keverő olaj)
Kiszerelés: 1 Liter
Ár: 2500 FT
Felhasználás: kétütemű utcai motorokhoz keverő olaj

Én régóta ezt használom. Nem füstöl vele, nem is egy márkátlan cucc, és még az ára is jó. (lánckenő spray-t is lehet tudok.)
Akit érdekel írjon és megbeszéjük...
RG 80 as motoromat cserélném DT80-ra.
Akit érdekel írjon.
Helló Srácok!
Van egy 125-ös DT-m(89"),kellene rá egy benzin csap!Bontott elfekvő is megfelelne,csak az enyémen le van törve a "füle"!
Előre is köszi,ha valaki tud jelezzen!
Sziasztok!

Érdekes kérdésem lenne , érdekelne engem egy GPS pont rögzítő alkalmazás telefonra, hogy merre jártam stb és azt vissza tudjam nézni majd pl egy GoogleMap-on. Valaki találkozott már hasonlóval? Itt Erdélyben tervezek egy endurós túrát nyáron és gondoltam ezt lehetne majd dokumentálni meg visszanézni és fotókat feltölteni a Googlemapre(ezt én bevállalom leprogramozom csak ez a locator kellene)

Előre is köszönöm

üdv
Navahao
szép lett a paripa!

már csak jó idő kell, jövő hét végen szerintem hadrendbe állítom az enyimet! jeee