Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha a 21 collban van megadva, és kötőjellel választják el, akkor a szélesség is collban van megadva...felszorzod 25,4-el és megkapod az átmérőt, vagy a szélességet...
Ha pl személyautónál 185/60, akkor 18,5 cm széles, és a magasság a szélesség 60%-a....
Érthető?
Karbi. De ez elég összetett. Több infó kéne!
Vegyél fel msn-re! Ott gyorsabb...adatlapon van cím
jah, 2,75 coll
hali. állítólag a dt80 lc2nek a gyári első gumi mérete 2.75-21. na eltudná nekem mondani valaki h ez mit jelent ? odáig vágom h 21 colos... de mi az 2.75? az milyen szélesség?
Sziasztok!
Valaki megtudná mondani ,hogy hogyan lehetne emeleni az első teleszkopot DT 50x-en?
Mennek ám, vagy inkább az értelmesek mennek rá!
Megy is a fikázás ezerrel, jönnek rá a köcsögök, mint szarra a legyek.
Én még benyomni sem tudom... . De gondolom azért van mert nekem ilyen szar "felfeszitett" meg kulcskiesős van. De ott van a másik, az meg tökéletesen működik. Amugy a parkir lámpát szoktam is használni. Faszán be van festve az égő zöld-pirosra.
nekem "sima" van, külön kulccsal azt használom
de benyomás után engedd vissza és akkor fordítsd el. Ezt az előbb is így írtam. Mennie kell LC2-n és R-en is.
most néztem a vaterát és 125-ös blokk váltóval van fent 10ezerért! ha valaki pont ilyet keresne, csak azért szólok
Nekem működik a gyújtáskapcsolós kormányzár (lenyomom és elfordítom balra). De ami a kormány nyakban van ott nincs benne a zár csak a helye Gondolom a régebbiek gyújtás kulcsosak De akkor meg minek olyan a váz az enyém az még1990-es Ős R-es
nekem ezen nem lehet benyomni a gyujtáskapcsolot, és parkolo lámpa sincs... pedig a kulcsom gyári...
benyomni be lehet a gyujtásapcsolót, de elfordítani semelyik kormányhelyzetbe nem tudom, ezért volt nekem újdonság mert erre már megvételkor rájöttem csak nem tulajdonítottam neki jelentőséget, de akkor minek rakták rá a másik zárat:?
Még a végén kiderül,hogy feltaláltam a melegvizet . A Jog-on is így van, talán a Mint-en, Vagy a Suzuki Sephia-n van úgy, hogy benyomva kell elfordítani. A többit nem ismerem.
húú ez a gyújtáskapcsolós kormányzár nekem is új! de jó lenne! mindjárt lemegyek azt kipróbálom!

egyébként ami van benne kis zár, az valami szabványos zár és lehet olyat szerezni normális áron pl zár üzletben?
Sőt, akinek van akksi benne, az parkírlámpát is tud kapcsolni.
Be. Lehet,hogy minden japán ilyen, de lehet, hogy csak a Yamaha. Oda is van írva: Push---Lock.
Marcell! Grat a DT-dhez. Milyen pufó van rajta? GIA?
Amugy be lehet a gyújtáskapcsolóból is rakni kormányzárba?
Sziasztok! Segítsetek, ha tudtok
125R Dt-m nem úgy megy ahogy kellene, nem pörög ki teljesen ha bemelegszik akkor sem és kis fordulaton is dadorog így olyan 70 max.80 a vége. Ha levettem a légszűrőt jobban ment , ezért gondolom h, karbi , vagy gyújtás. SZerintetek?

Kössz
Igen balra, de előbb be kell nyomni, felengedni, majd akkor fordítani. Persze a kormány legyen valamelyik oldalra fordítva.
Hmm, erről még nem hallottam. Balra kell fordítani a kulcsot, vagy hogyan? Megpróbálkozok vele most, de ahogy magamat ismerem, nem fog sikerülni! Köszi a választ!
Ezt már nekem is csinálta. Új gyertya,új pipa sem segített. Csak akkor jön elő, ha 10ezer felett megyek vele, de nem rögtön. Ha rájövök szólok, de légyszi Te is szólj, ha meg van az oka. Kösz.
A kormányt le tudod zárni a gyújtáskapcsolóval is. Én sosem használtam azt a külön kormányzárat.