Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden elismerésem! Nagyra értékelem, ha valaki ennyi munkát belefektet, hogy szép legyen a motorja. A blokk viszont nem szép így egybefújva, de ez csak az én véleményem. Már kérdezték, de engem is érdekel, hogy milyen festék a kék?
Így van, gyári áttétellel 60-65-körül nagyon bika a 80-as. Jöhet domb, vagy akár hegy is, ott ideális a fordulat.
Nekem ugyan olyan DT-m van mint neked, és nekem 6-ba dombnak felbele ha oda huzom ilyen 60 körül, azt még érezhetően huz, meg minden. De ilyen lassulás nincsen.
Ha túl hosszú az áttételed (lánckerekek fogszáma) akkor lehet gyenge hogy kipörögje az 5-6-ot!
én is így tudom csak nem voltam benne biztos és nem akartam még1* hülyeséget írni
sziasztok lenne egy kérdésem a dt-mel kapcsolatba kiakarom huzatni a dt-t 1-2-3-4-be nagyon megy 5-be már nem annyira és 6-ba nem hogy gyorsulna hanem lassul
nem tudtok hozzá szolni?
vagy mondjatok valamit hozzá
előre is köszi
martin
Nem egészen. Az A korl. az régebben 250ccm néven futott, most csak annyi hogy 25 kw!

http://www.tanulovezeto.net/po...
A1-el 125ccm.est vezethetsz! Akorl.-tal pedig 11KW-ost!
A műanyag idomokat milyen festékkel fújtátok? Am nem lesz rossz bár a vázat szintereztettem volna az tartósabb.
Szerintem Ő tudja, hogy 80ccm a motorja(ott van az adatlapján a pontos típus), félre értetted.
üdv!csak tartasz tőle ,vagy el is kell vinned?párszor már engem is lekapcsoltak kamupapiros motorral de hengerürtartalmat soha nem mértek.egyebként te is kiszámithatod:3.14×2d×m!m:löket also felső holtpont közötti távolság.d:henger átmérő.de még egyszerübb vázszám alapján ha gyári blokk van benne.egy valamire való motorosboltban megmondják.
Hát én nem akartam kinevetni, de elég láma gondolat volt
Tök egyszerű.: egy tolómérő kell hozzá...
Megmérik a mélységét, magasságát a dugattyú tetőnek alsó, és felső holtpontnál. Így megvan a lökethossz. Egy dróttal meg a belső sugarát a hengernek. És már ki is számolták a köbcentit...ennyi
ha csak a forgyttyúsházat töltik meg akkor nem!

csak akkor nagy bajban vagy ,mert vagy 1000-es lesz a DT

de mivel bizonyára a gyertya nyiláson töltenék be a benyát, akkor a forgattyús ház után a kiput is megtöltenék ugye eddig a szintig. tehát nem kizárt ,hogy a jó kis dt rögtön 2-3000 ccm lesz. hmm de jó is lenne...
Hallod te is nyiregyi vagy ? :-O Én is és nekem is dt 80 lc2 esem van meg másik havernak is és holnap menk venni mégegy havernak egy dt 80 at! Szval alapíthatnánk egy dt 80 nyiregy klubot Ja és lessz egy szezony nyitónk amit majd itt sm en is bejelentünk kb 50 en jelentkeztek eddig kitudja hányan jönnek majd el de minden motorost szívesen várunk!
akkor reméljük ez normális lesz.
nem. ez még a motorral jött. csak feltűnt hogy szorul az első kerék. szétszedtem és ez lett.
És ezt is ott vetted? Mert ez nem történhetne meg, hogy leválik a fémről a ferodol.
Nekem itt van, mert itt a Hüse is onnan rendel.
De ez neked nincs helyben, akkor plusz GLS, a ragasztást meg nekem itt csinálják.
fú téleg nem szoltam:D hát igen
örülj neki én mikor megvettem a mocit aznap eldölt a gép és eltört a kuplung konzol másnap meg a fék kar fele
1900? Az nagyon jutányos.
És szerinted nem folyik ki a kipufogón?