Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy rendőr ismerőstől úgy tudom, hogy ha már volt Magyarországon forgalomba helyezve vagy bejegyezve a motor, akkor benne van az adatbázisukban. Lekérik a központból és dobja hogy hány ccm. Onnastól nincs mese, vezetői engedély nélküli vezetés+okirat hamisítás(az 50-es bizti miatt ha van rajta). Ha még nem volt bejegyezve, vagy elhiszi, ha nem akkor berendel kpm vizsgára, ahol 30 vagy 60(már nem emléxem pontosan)belül meg kell jelenned a mocival, ha nem kapsz egy 90.000ft-os csekket. Én ezért vettem 50-est, volt egy 125-ös Garellim 1 napig, miután ezekkel a tényekkel szembesültem, vittem is vissza. Inkább lassabban, de nyugodtan menjek, így legalább pofán röhöghetem a yardot mikor "kiugrik a kocsiból" és azzal nyit " Héééé, hány köbcentis ez a motor?"
Jaja, stimmel, felrakta a 15öst előre, de baromi feszes volt a lánc, és visszafogta a mocit. Kéne rá hátra az 51-es is mellé és akkor lenne faxa. Na majd ha nyúlik a lánc annyit
######################
###amugy ha körbevágod ezt###
### a kupont a monitoron és ###
###elhozod, 350ért viheted ###
###most a DT-t! ###
######################

tudom miröl beszélsz, és mivel az egész családom böcsületes volt (én meg kiváltképp az vagyok-megmondta Regős Bendegúz is :D), elmondom hogy a boncteremben mindent leirtam rola, mit mikor kellet rajta csinálni, milyen állapotban van stb
birom a kritikát ha értelmes, szoval nem sértödöm meg, tudom miröl beszélsz :) nekem meg nem volt fontos a külseje, én még rá is faragtam mert sokba van nekem hogy ez a motor jelenleg olyan, amilyen, igy sem hibátlan de szerintem nem jár vele rosszul aki megveszi...
Tetszik ám a tied csak a külső állapota alapján (idomok-festés állapota ami ugye a képen látszik) nem ér nekem annyit. Nem bántásból, de ez az én véleményem. Nem akarom elkapkodni se, mert tavaszig ráér a dolog.
én direkt olyat kerestem aminek jo a papirja, sztem ha már veszel akkor inkább figyelj oda h ne legyen balhé vele... persze nem lebeszélni akarlak, te döntesz, én hagynám (és még reklámozom az enyémet is, az ideális lenne ám neked, hmmm :D-csak viccezek, de attol még elado ez is srácok akinek kellene egy DT az szoljon és egyezkedhetünk :D)
tényleg nem esett le?:D tudod, van az a nyuszikás vicc hogy egyszer azért verik meg mert van rajta sapka másszor meg azért mert nincs...
ugy értettem, hogy attol függ milyen napja van a rendörnek ;)
Itt milyen sapkára gondoltok mert nem tom xD
Hagyjam akkor **csába?
És az 50esé?
melyik 50esröl beszélünk? sztem az ujabb már hasonlithat, de a digitális már tutira hasonlit rá, vegyetek azt és akkor nincs ilyen para :)
Pl az hogy 140ig van skálázva
vizsgánál tuti ellenörzik! amugy közuton meg attol függ hogy van vagy nincs rajta sapka... ;) az enyémnekk 10 kWos a papirja, most már hajlok a joárasitásra is :) :D
akkor te nagyon olcson megusznád, nekem 200 000es büntit + jogsi bevonást igértek akkor... és figyelmeztetést kaptam :) azota meg már rég letelt a 2 év és jo kisfiu voltam, szoval már nincs durvább bünti ha mondjuk trafival találkozom vagy ilyesmi
Az 50esen levő műszer nem is hasonlít a 80as és 125ös gép ford.számmérő + km óra egységére!
Sziasztok
A témához szólnék-kérdeznék! A1el ugye 11 kilowattot lehet vezetni. Na most amit néztem az 13 kilowattos. Még közúton talán nem is kötekednének, de ezzel mennék majd vezetni vizsgára, ott meg gond lenne nem?
meg vannak árulkodó jelek az egyik ilyen pl a kilóméter számláló de ara r tudod fogni hogy persze 25-ösböl van mert a régi meghalt és pont megegyezik stb.... ezen mi az árulkodó jel?
engem csak azzal fenyegetett hogy ugorhat a jogsi de ha én lettem volna a hibás akkor nem tudom hogy mit vartak volna még a nyakamba
bazz ez nem is hülyeség ha lesz idöm tudom mivel fogom eltölteni
Én nyomtattam egy 70-eset A 140 helyett 70 van és mindig duplázom amit pillanatnyilag kiir
nekem 80 LC2 volt de nem tünt fel hogy más lenne a 125 LC2 kipufogoja, csak annyit tudok hogy asszem a fekete lila szinben nem volt 125ös (bár azok meg már az ujabb 80asok, akkor 125ben már R széria volt)
de egy régebbit aminek más szine van esetleg festegették azt simán összekeverem én is

ami viszont a legfontosabb, hogy tökmindegy hogy 80, 125, vagy 650 köbcenti, a lényeg hogy ha elkapnak a következökkel lazán feljelenthetnek: jogsi nélkül vezetés, forgalmi, müszaki, hatosági ellenörzö jelzés nélkül vezetés plusz biztositási csalás, esetleg ha 50esre irtad az adásvételit, akkor okirathamisitás
lehet hogy valamit kihagytam, de ezeket nekem is leirták mikor elkaptak egy 650essel régen, csak a biztositási csalás meg okirathamisitás részt nem
egy kiskapu van, ha 50esre irtad az adásvételit és jo szinész vagy eljátszhatod a nagyon buta johiszemü arcot, és mondhatod hogy te ehhez nem értesz és nem ellenörizted le hogy mekkora (mert nem tudod hogy kell) és johiszemüen megvásároltad, aztán vagy bejön vagy nem
nekem félig emiatt kellett megválni a motortol, félig amiatt hogy 125öst szerettem volna :) viszont ha nem lenne ilyen nagy baszakodás ilyen téren az országban, simán kellene nekem egy olyan 80as még mint amilyen volt, nekem a 125ös nem tudott ugy a szivemhez nöni, söt, a közelében sincs azt hiszem...
ha nagyon parázol akkor maratsd bele a hengerbe hgoy 49cm3 vagy kis tblát ragasz fel rá amin ez szerepel én is majd zt fogom tenni cak elöszöt zárodjon le az ügy amúgy nekem van hengerszet 50-es dt-böl vizesböl:D
szóval engem küldhetnek kpm-re is de az nagyon ritka!




amúgy meg aki ért hozzá az levágja egyböl hogy nagyobb mint 50mert azért láccik rajta meg vannak árulkodó jelek az egyik ilyen pl a kilóméter számláló de ara r tudod fogni hogy persze 25-ösböl van mert a régi meghalt és pont megegyezikstb....
Mondjuk nem sokat értenek hozzá ha a 80ast 125ösöknek nézik mert aki kicsit ért hozzá az megmondja a könyökről. x D
Engem egyszer akartak haverral de elszöktünk! Korom sötét volt! xD
Amikor megállitanak mondd azt hogy:a kollega az előbb ellenőrzött le