Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha a motorszámod 53v-vel kezdődik akkor az lc2, ha meg úgy kezdődik mint az alvázszámod akkor lc1.

hivatalosan az alváz és motorszám teljes egészében ugyan az!
Ugytom nem lehet állítani a gyújtását....de nem bizti.
Am egyik ismerősömnek volt ilyen neki az volt a gond hogy a gyujtás rohadtul felmelegedett próbáld meg úgy hogy leszeded a deknit és úgy mész vele vagy gyújtás álítás mert lehet attól is hogy rosszul van beálítva
csak akkor csinája mikor bemelekszik?
nem hiszem mert 1 darabig megy a motor és kb. ugyanaddig már vagy 3x kimentem így vele és kb. egyforma távot ment...
Am van olyan aki Vác környékén lakik?
bubesz01 nem lehet hogy kontakt hibás valamelyik vezeték vagy meg van törve vagy valami és a rázkódástól hol van szikra hol nincs
Ami a karbiba megy benzin cső. Azt huzd le és nyisd meg a csapot. Néézd meg hogy jól folyik-e. Azzal az 1 deci benzinel meg ne foglalkozz.
Köszi szépen sokat segítettél
OK akkor már legalább az mind1 :D már csak az rejtély milyen a blokk... meg mi kínja van hogy durrog ez kész mesébe illő
Teljesen mindegy, hogy 8 vagy 9-es hőértékü. 80-as DT-knél nem számít. Az enyémbe is 9-es kell, de 8-ast adtak. Ugyan ugy jó vele...
Ebes :D
hát nem tudom mert valami motorszám vagy tudom is én mi van rajta :D abból nem-e lehet megállapítani vagy valami... mert ha már veszek egyet nem az az 1000 ft de ha az lc be a br8es jó akkor nem veszek br9es de ha meg lc2 :D ...
Hát ha újabb benne akkor lc2-es lehet. Sok lehetőség nincs.. Akkor a 9es kell bele.
Egyébként a hőérték jó legyen, és kész. Nem kell ide bosch gyertya meg iridiumos, nem egy kihegyezett gépről beszélünk. A simsonomba a volt ladánkból kivett, kb 10 ezret futott gyertya van és egyszer nem volt vele gond egész szezon alatt ( -15 és +30ban is ugyanúgy indult )
Valaki nem tudja képről megmondani nekem, hogy milyen blokk ez ?:D mert a DT-t úgy vettem, hogy a váz LC1 de a blokk újabb... KÉP:
operable : thx szépen a tolóüzemmód mindig beválik....
na ez zsír mert NGK BR8ES megy az LC-be LC2-be meg BR9ES én meg azt tudom, hogy a vázam LC- de a blokk meg újabb benne :D most akkor azt hogy fogom kitudakolni, hogy az milyen...XD
Én is ilyet vettem bele...tökéletes.
gyári adata ez, egyebet nem tudok mondani
Keresek eladó Yamaha Dt 125 X idomszettet. Akinek van kérem jelezze! toky1991@citromail.hu
Akk told haza.... xD!
valaki majd megírhatná, hogy szerinte amit írtam gyertyának jó e a DT-hez...:D én már nem tudok mit kitalálni...
nem próbáltam, na de most menetközbe álljak meg :D és dűtsem oldalra a motort az úgy nem buli...
az elsö gyárilag 16 a hátso 57 fogszámu! nekem elöl 14es van, igy a lánc fénykorában 110et tudtam kihozni belöle üveghangon, viszont baromi erös lett, nem tudom megmondani hogy amugy mennyire lehet bika mert nekem szarba volt kopva a láncszettem mikor vettem, de igy 80ig nagyon gyönyörüen gyorsul és gázbol kerékre jön
FENT van az adatlapomon PRÓBA néven!