Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt és az ezt követő hozzászólásodat nem tudtam értelmezni mert nem vagyo okos , mit szerettél volna mondani?:D
A 3. képen szereplő alkatrészek NINCSENEK BENNE!
50CCM -es dt mx donor blokkom ELADÓ sorba került! /20M vagy V? nem tudtam elolvasni, jelzésű/ egy két dologt kiszedtem belőle magamnak amik az utolsó képen láthatók. egyébként az ocsmány külső, szerintem igen keveset futott, de szintén csúnya belsőt takar! CSAK KOMPLETTEN!
/az alvázszámot eltüntettem ,a blokk kétes előélete miatt/
Az ára 2.000 ft /kettőezer/, ha többen akarnátok így hirtelen akkor ha kell neki Pizzu84-é az elsőbbség mert már érdeklődött felé.

ÍME az árúúú:
mondhatsz pontos méretet, de attól még az a 80as mérete amit írtam
a belső rész meg 15mm ha jól emlékszem.....
nekem egy vadi új zárt csomagolású skf van amit perselyezve lehet betenni, de ilyent kapsz bármelyik skf szaküzletben is
iko meg van pár helyen, miskolcon vagy hol láttam.....
jelképes áron lc1hez van egy komplett kuplungom is a kis kerékkel, használható, de van hangja
senki se tud dt 80-rezót?
INI hétföre tudok pontos méretet mondani mert a hétvégén nem otthon vagyok. És azok váltóhoz tűgörgő? és ujjak vagy használtak?
ha sokáig állt kimerülve vedd ki, aztán dobhatod a kukába.....
amúgy nyugodtam lehet benne, csak ügyelj a töltőáramra, mert ha nem nyúlt ki az akku az állástól, akkor a töltéstől fog ha kened neki sok amperral
Nem használtam a motort több okból kifolyólag már 1hónapja és most elfordítottam a kulcsot benne és semmi kijelző semmi sem gyulladt ki szóval akksit asszem tehetem rá a töltőre és kérdezném hogy ki kell vennem ehhez vagy benne hagyhatom az akksit ott a helyén?
Ugyan ezt csinálja nekem is,ugy havonta 2-3-szor.
én is raktam bele mindenféle gyertyát de ugyan azt csinálja.
Szerintem az elektronikával van valami, vagy a gyujtással.
Mondjuk a lendkerék alá még nem néztem be mert nincs lehúzom,de lehet hogy ott van valami gixer
Holnap megnézem és megírom pontosan, hogy milyen... de nem hiszem, hogy gyertya mert akkor eddig miért ment rendesen....
Nem tudom elképzelhető, majd holnap megnézem a gyertyához meg annyit hogy fogalmam nincs így hogy milyen annyit tudok, hogy BOSCH
előkotortam a tűgörgős csapágyat
szóval a gyári: iko - ta1512 külső átmérő 22mm
skf - hk1512 ennek 21mm a külső átmérője
belső átmérők megegyeznek
mivel 22est nem találtam így a 21est megperselyeztem egy 0,5mm-es lemezzel aztán 22es lett......
Kéne a pontos száma ami most benne van!
Lehet kicsi a hőérték...
gyujtásnál vmelyik kábel nem ér hozzá a fötengelyhez ami nincs le szigetelve vagy ki koptatta valami? vagy valami gyujtás dolog lehet sztem vagy gyertya
már a 3. gyertyát tettem bele XD
Gyertya!?
Üdv. megint dobok egy érdekes kérdést az én motoromról csak azt tudok írni :D :

- megcsináltam a DT-t mert volt 1-2 apróbb baja, mondom komoly lesz (kitisztítottam a karbit is mert baszakodott) erre megyek vele elkezd durrogni na mondom fa*** megállok vele leáll a motor magától :(
berúgtam be is indult, go haza mondom mi lehet ugyan vele utána na mondom teszt ha megáll megáll kb 5-6 kilométert simán ment úgy hogy-ha nem húzattam le a motort na mondom fa*** jó lesz minden :) erre hazaértek na mondom megyek 1 komoly kört vele lehúzattam rendesen és elkezdett megint durrogni :( mi miatt lehet ez ? valami ötlet....
A karbi milyen rajta? Dellorto, Mikuni, és hanyas:14, 16, 19...?
Meg a henger, hengerfej, dugó érdekelne még ha tényleg olcsón adod.
esetleg msn: jozyka84@hotmail.com
skype: pizzas1984
minek arra 8 pénz?
én 4 pénzért vettem a 2 pár indexet 2 pénzért meg a "relét"
mondjuk nem relé mert teljesítményfüggetlenül villogtat 6v-24v ig
aztv 500 as CR lessz a détéből avzteze
Mumi DÉTÉ olyan találkozo ezz hogy caj hui
lezs DÉÉ racing is XDXD megm meg pia is jee XD
Pizzu!

Megvettem a donor blokkomat:D sztem pontosan ugyan olyan 50 es blokk mint a tied, szerintem holnap szétbontom , mondd hogy ha esetleg kell valami és ócsóé megszámolom!

Vagy valakinek kell valami egy 50es MX blokkból szóljon! minden ócsón eladó amit nem lehet bealakítani a 80 lcII-m be!
DT doretver, meg sok konyak és mem megy is%%%
láttam már ezt az összvért, hát ölég gyönyörü... én az enyémet 2007 november elején adtam el 175ért, mondjuk az 80as volt és gyárias állapotu, ezen szerintem eléggé elszámolta magát a tulaj...
Szerintem u.az a váz.... csak más a motor.
Vázban nincs különbség....Ez Lc2