Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tirisztoros gyújtást is lehet álítani
karika760120:

nem azért írtam, egyértelmű, hogy az én célom de 3 vagy 4 gyertyát is tettem bele és minddel... volt és azért gondoltam, hogy nem lehet az a baj hőérték ide vagy oda... de már nem érdekel veszek 1 et ha nem jó így jártam akkor megnézetem valakivel vagy a fejszét beleállítom !
Először is nem várom el attól aki ilyen felfuvászkodott futószallagon gyártott szar ember hogy segtísen ha nem akar. Ha valamiben tudok én is segítek másokon ez így megy egy normális fórumon. Ha valami olyannak vagyok a birtokában amire esetleg másnak is szüksége lenne akkor azt megosztom másoknak . És amúgy is nem az első motorom ez ,az első motort akkor szereltem mikor te még ágybavizeltél. De az sokkal egyszerűbb volt. Nézd meg az adatlapomon(Semmi elektronika nem volt) . Ha a magyar tudásomat kezdjük firtatni akkor nem tudom ki lesz magyarabb.
No de ebbe ne bonyolodjunk bele, kisebb dolgokért már tört ki háború.

Na de bocs ha én is megsértettem valakit, de elborult az agyvizem és nem szeretem ha fikáznak. Ha tudok én is valamit és hülyeséget kérdeznek akkor nem fikázom , hanem szépen elmagyarázom.Nem hinném hogy itt a forumon bárki lenne az akinek a seggéből kel fel minden reggel a nap.

üdv

Navahao
jah amúgy kipufogó(rezonátor)-t senki sem tud eladót met kéne 1
ha valki tud jelezze már
Te magyar vagy?
Tudsz magyarul?

baszameg, már nem azért de nem hiszem el hogy elvárjátok hogy segítsünk és vagy vergödtök vagy nem tudjátok még az alap dolgokat se vagy is még biciglit se szereltetek vagy nem tudom
de már nem ez az első eset hogy magatok alatt vágjátok a fát
remélem nem haragszik meg senki se de ha tanács kel akor elöször te magad keresgélj PL bikepics.com és máris könyít mindenki a helyzetén
Nem....minek az?
Szétszeded egyszer, meg összerakod, és utána tudod mi milyen állapotban van, és hogy mekkora túrát vállalhatsz be vele... .
Én mindegyik motorommal így teszek....
Jah épp van egy ilyen eladó felújított tuningolt robeszom, ha valakit érdekelne...Area 51
szerintem a szervízkönyvre gondolt
egyébként én is csak R-eshez találtam!
Kézikönyvet
Ha elmondod mi az a "doksi" akkor elmondom hogy sikerült -e....
karika760120 neked volt ha jól tudom 125 LC2 -ed.
Neked sikerült találni hozzá doksit?
Amik vannak az R, X stb -k. Sehol nem találom ezt a típust, pedig létezik. Ebay-en árulják de gondoltam ...... találok máshol .
Nekem is küldj
Nálunk már van dagonya dögivel....
Most kell menni, ha dagonyázni akarsz....csak a t@köd nem lesz saras....
"karika760120: elérted a célt XD veszek 1 újat"
-Basszus ez nem az én célom, hanem a tied ha motorozni szeretnél...
Nekem tök mindegy, hogy durrog -e amivel motorozol....
Nem írtam biztosra, hogy ettől megjavul! De célszerűbb a legkönnyebb, és legaktuálisabbnak hitt hibával kezdeni, utána jöhetnek a zebbenyúlós alkatrészek cseréje.
Feljössz, megkérded mi lehet a baja a motorodnak, senki nem tudós itt, (hívd Urit Ő megjavítja telefonon is... ) hogy egyből megmondja neked mi lehet a baja...
Csak elmondják, segítenek, mik lehetnek a hibalehetőségek...
4 napja megy a rimánkodás, egy gyertyacserén....-ha tudom hogy ilyen sokáig tart, küldök neked egyet postán...
Kiakartam menni egy csöppet meghúzatni a szekeret, de ez a moslék eső szakad!Nem tudom melyik hülye rendelte a hó mellé.Mentem volna dagonyázni
valami matektanáré volt a mocid? mert az enyémen van egy motorszám, meg a henger oldalában 79-vagyis 49 ccm meg ugyan itt típusazonosító ,mint a hengerfejben is aszt kész, nálam ennyi van. a motorszámot szokták olyan bordázott felületbe ütni, az átütés nehezítése miatt. tehát ebből lehet tudni ,hogy az a mot.szám
Sok sikert!
mumi-DT:

motor számot hol nézzem ? mert ezen van millió + 1 helyen szám :D

van a henherfejnél,a berúgó tengely alatt, a hengeren oldalt :D

azt kitudtam venni hogy a hengerfejnél : 53 V vel kezdődik oldalt talán 30W00 vagy valami hasonló :D
igen, de nem motort XD, hanem gyertyát ! :D
Mit újat?
karika760120: elérted a célt XD veszek 1 újat
Visszavonom, 80-as amiről ti beszéltek én meg még álmos vagyok
Lehet hülyeséget mondok de javítsatok ki állítólag az én mocim 125LC2-es és poweres ezt ahogy látom nem az. Vagy gyártottak power nélküli lc2-est is? Magam tisztázására is írtam mert én sem tudom pontosan , hogy mi van a birtokomban
Ámen
Jó lenne, ha felemelnéd a ványadt segged a gép elől, és elmennél végre venni egy normális gyertyát a motorodba. BR9-es kell bele, és nincs apelláta.
Azt a régi szar Boscht meg kivágnád belőle a pi@@ába, ami a képen is látszik.
Azért durrog mert kicsi a hőértéke, tönkrement már a gyertya, és ha bemelegszik, nem akkor gyújt, amikor kellene.
Én még vennék rá egy gyertyapipát is, és a kábel mindkét oldalából, visszavágnék 1-1 centit.
Bocs de már 4-5 napja megy a síránkozás a fórumon.
Úgy érzem magam, mintha "virrasztáson" lennék....
megnézem holnap :D thx az infot

zsivany : nem lehet állítani TIRISZTOROS :D