Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én amúgy is a CULT stílust támogatom esetleg 1 kis csinosítás de a lényeg hogy majdnem gyáré és kész
mármint 80-as váz agy 125-ös lc2 az lényeg akr "R"-eshtsó villa
de a legjobb hogy erős /HANGÚ/motorral szal nem biztos hogy megy ahogy kel de erős a hangjagondolom mint 1 traktor
80as külső, 125ös blokk? jól gondolom hogy átalakítás nélkül belemegy? egyébként jobb az ilyenektől távol maradni
120-130 ezres motor.
Én azért mérnék kompressziót. (bár tudom ez csak az én perverzitásom)....
Sziasztok.
Na meglett a relé csatija, de relé nélkül.
Mire megtaláltam, lement a nap. A fejidom mögött volt.
Már csak 8 ropi kéne az indexekre.
Adományokat a 115-634-122675-864-es
bankszámlaszámra várok....
Köszönöm mindenkinek...
sztem ,olyan 4-5 Dt ből van összerakva ,bár attól még lehet jó ,csak kicsit érdekes
sok faiparos én legalább közel álok a fémekhez (kasnis)meg most csinálom a 2.szakmám/vilanyszerelő/ahoz képes menecerünek túnik 20*anyit szopni vele főleg az érintés védelem meg hasonlók
erős hangú motorral:D
amúgy ehez mit szóltok?
wehe:) és abban is dolgozol?mármint asztalosként
Jaja, asztalos .Meg még szoftverüzemeltető,de azt csak azért csináltam, hogy ne vigyenek el katonának De a végén csak nem úsztam meg
teis asztalos kolega vagy?üdv a klubban
Akkor bocsi azt hittem asztalos fejjel, hogy egyszerűbb
Tegyük fel, hogy sima dip tokos, 16 lábú ic. Abból több ezer fajta van, erősítők, konverterek, időzítők, stb. Némelyik elbír több száz voltot, némelyik millivoltokkal működik. Van amelyikben semmi sincs, hanem számítógép segítségével "égethető" bele a saját programod
Szóval nem olyan egyszerű az..
szevasztok arcok! nem tud valaki eladó Fm sisakot lehetőleg pirosat eladót s-es méretben?
egyébként ez a YPVS elektronika mit csinál, mit figyel? Figyeli a gázkar állását gondolom ,és figyeli az aktuális fordulatszámot? Ez tologatja a gyújtást is fordulat függvényében mindíg optimálisra?
Szerintem vegyél hasonló méretű IC-ket amennyi fajtát csak lehet kapni biztos nem egy ökör ára Forrasztgasd bele egyesével és amivel műkszik az a jó! Nincs veszteni valód
Nah igen a hiba itt van!Az IC-n semmilyen jelzés nincsen!Gondolom tudták hogy el fog romlani bizonyos idő után.
Müller Szabit tudnám ajánlani.
http://sites.google.com/site/m...
Ezt tanulom szakközépben 3. éve, szóval megcsinálom, ha megvan az ic típusa ami cserés!
Valaki nem ismer valakit aki meg tudna javitani egy DTR power szervót?A nagyobb IC ment ki belőle és azzal kéne valamit b*szni mert kezdődik a szezzon
valaki nem bont 80-as dt-t? kéne nekem 1 rezó valaki?
Valakit érdekel RG80ra DT CSERE?
De nem olyanokat kérek aminek nincs oldalidoma meg csörög zörög -.-"
sziasztok lene 1 kérdésem mégpedig akinek 50-es dt-jew van írja már le nekem az első2-3 betöt vagy számot mivel kezdőik a motorszám mert az wnyém 53v és az 80-as és kiváncsi vagyok hogy az 50-esek mikel kezdődnek előre is köszi
fa jól értem akr a fejidom alatt keresd a villák közöt valahol ot kel lenie vagy 5*5-ös körul ezt csak saccolom mert nyáron láttam utoljára
Nálam is (bár nem ua. a típus) a fejidom alatt, a lámpatestől a menetirány szerinti jobb oldalon helyezkedik el, egy fém fülre van rá aggatva, gumi relérögzítővel. ,ha jól emlélszem (mert ez a sz@r ki lett vágva) 5 db drót megy rá, 3 db késes csatira. az enyém gyári állapotú volt, és elektronikailag a lehető legjobban túl van bonyolítva (japán...), érdekes megoldásokkal. Sok sikert!, remélem segítettem