Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

CM50

Fogsz egy beütőt és beütöd, ennyi.
Felraktam ma az olaj pumpát. Lelégtelenítettem, raktam a karbiba menő csőbe olajat hogy jobban lássam jön-e az olaj. Sok idő után, megjelent a csőbe egy buborék, az nagy lassan tehát 10 perc motorozás után kb fél centit ment. De az olaj nem jött. Meg a tengely aminek a végén van egy 6-os anya az NEM mozgott ki-be. Azt mi mozgatja? vagy mé nem mozoghat?
Te csak ne irogass, gyógyulj mielöbb!
Jobbulást!
a közlekedési felügyeletet /mozaik utca/ megkérdeztem,
és azt mondták ,hogy nemcsak vázszám kell hanem cr 50 -es beütés is . ami 5300ft ha jól emlékszem.
A pumpás olajozás lényege az volna, hogy fordulat, és gázállásfühggő mennyiséget adadgol, magyarul az arány nem állandó
Helló!
Vettem két motorgumit és érdekelne, hogy innen használta e már valaki őket. Vagy hallottatok e már róluk valamit.
Az első Metzeler ME 33 LASER FRONT
a hátsó Metzeler ME 99A PERFECT
Általában a villanyakba van ütve. Ott keresd.
ma megnézettem vele de nem találta, csak a motorszámot
Nem tartom valószínünek, mert kurva sok idő lenne mire az összes motor meg lenne. Ha kötött rá akkor meg biztos rajta van.
az már túl macerás dolog. jobban szeretem a hivatalos dolgokat.
csak azt nem értem, hogy -hogy tudott a fickó kötelezőt kötni rá?
mert azt mondta hogy kötött rá. és mi lesz ha jövőre rendszámozás lesz smkpra?
Nagy munka és sok pénz! De ha tudnál kérni egy ilyen motor vázszámot, és egy kicsit eltérnél, szereznél valahonnan beütő készletet egy ügyes ember meg tudja oldani!
vázcsere?
vagy ez nagy baromság?
bocsi a hülye kérdésekért,
de nem volt még motorom !
De kell ám. Ha ez nincsen, akkor vagy kell bele ütni, vagy kuka. Vagyis akkor lopott.
mi van akkor ha nincs rajta vázszám?
lehet vmi probléma belőle?
biztositásnál mi kell ,gondolom ez kéne nem?
A kormány fele van "szerintem". Kéne lennie egy kis táblácskának, amin adatok vannak rajta.
sziasztok!
dt 50-esen hol van a vázszám?
mert akitöl venném nem találja rajta.
Ért valaki az olajpumpához? (összerakása)
nice!, ez sem fog rohadni egy darabig
jaja, 1:30 a Rigába kell , még régebben számoltam a robogómnak, és annál valami 1:60 ,1:70 arány jött ki
Helló mindenki!
Találtam egy webshopot Hollandiába, azt írják hogy ami nincs még azt is megtudják szerezni 99%-ban, csak 1 dolog van hogy Magyarországra 17.50€ a szállítási költség, de ha sokan rendelünk cuccokat akkor ez az összeg megoszlik!
LINK
http://www.opvoeren.nl/shop/uk...
sziasztok srácok! itt egy pár kép a dt-m vázáról, amit a fényező küldött, még majd lesznek képek, arról is amikor teljesen kész lesz, nagyon jó lesz!O02]
Jah..
meg a kis szimering, amikor beledugom a "tengelyt" az elején lötyög és csak a végén fogja meg...lehet érezni. Nem lehet valahogy ellenőrizni?
Az én olajpumpámra gondolok. Amug valaki tudna segíteni az összerakásában?
Vmit félreértettél mert minden tökéletesen működik a gépen :-D