Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyant nem tudok elkepzelni, hogy valaki csak egy dolgot hanyagoljon el az autojan. Tehat ha valakinek igenytelen a gumija, ott lesz baj mashol is.
Kérjél az asszonytól. 😂
Jó ez a twin... hogy kaphatnék ilyet karácsonyra? 😁
https://www.facebook.com/reel/901330764894166
angoloknál is így van
Ez nálunk is így van.Utána lehet nézni mi minősül nagy és kicsi hibának.
és
abból indultunknki hogy floridában( meg más államokban) nincs időszakos műszaki
mi is volrunk elvett rendszám miatt hatósági műszakin
épp a seggünket nem kellett csak széthúzni
de mi most egy más jövőt vizionálunk, ahol nem lesznek szar kocsik és a nők se finganak sosem
😆
régebben ismerős azt mondta hogy a németeknél két féle hiba volt a műszakin
a nagyobb hibák miatt nem ment át, de voltak kis hibák amit a következő műszakira ki kellett javítani, evvel lehetett közlekedni de késöbbiekben okozhatott hibát
szóval büféskocsi aztán vagy daráló vagy lista mit csinálj meg x idő alatt
persze ez sosem lesz mert a műszaki nagy üzlet
Nem, ilyenkor nem csak azt az alkatrészt kell cserálni ami miatt vizsgára küldenek hanem a hozzád legközelebbi nkh ( én is 2 közül választhattam) bázison un. szigorított műszaki lesz ahol mindent még jobban átnéznek mint normálisan.
Ez tény.Viszont ez megint egy olyan dolog amit kétféleképpen is lehet nézni,vagy így hogy azt mondjuk hogy ne rohangáljanak ilyenek az úton,vagy pedig úgy hogy igazából téged miért zavar ha más egy szarban ül?Végülis kit érdekel?Ezek a dolgok miatt bekövetkezett baleset marha ritka,max a gumi állapota miatt,de már az sem jellemző hogy a fék vagy a futómű hibája miatt legyen baleset.
egy repedt szélvédő miatt vagy kilyukadt lámpabúra miatt még nem kell ledarálni
adni kell neki 30-60 napot a kijavításra aztán egy jelképes összegű "bemutatási" zsetonért beírják a rendszerbe hogy megtörtént a javítás
azért ennek is vannak fokozatai mert nekem évekig állt a lámpába a víz aztán már zaccos volt az alja, kicsit zöld kicsit szürke, az csoda hogy nem fejlődött még ki benne valami spéci növényzet
mondjuk a fénye még vizesen is mindig jobb volt mint most az utángyártott lámpáknak
Mindegy, annyira nem érdekel, nem fenyeget napi rensszerességel ilyen veszély. Az viszont érdekes hohy a szarabbnál szarabb autók hemzsegnek az uton még se szedi ki senki őket.
Mondjuk a fuvarozókat basztatják, vélhetőleg sanyi is ennek lett az áldozata.
Gyanura de nem hegyes szarral ami ujabb rozsda inditás
Pedig nyugodt lehetsz hogy a legkisebb gyanúra ütögetik a műszakin,csak te azt nem látod.
De tökéletesen értem,te nem érted,úgy ahogy a műszakin úgy a közúti ellenőrzésnél sincs mérlegelési lehetőség,tehát teljesen mindegy hogy egy 3éves vagy egy 25 éves autón repedt mondjuk a szélvédő,nincs ilyen mérlegelés lehetőség "ez nem baj mert ez csak egy 3éves autó"És igen,az én autóimat is kiszedhetnék,mert pl az alhambrán most repedt az egyik hátsó lámpa,ami semmit nem befolyásol,de műszakira nem jó.
14'-ben a szolnoki duplában szélvédő repedés miatt 30 napon belüli szigorított műszakira küldtek, akkor ez plusz 400-ba került, előtte 1 hónappal volt a magnum műszakin és az nkh ellenőrzés előtt 3 nappal az m1-en repedt meg középen, azért került ennyibe mert egy csomó olyat is meg kellett csináltatni aminek többnyire esztétikai oka volt nem műszaki, igazából a fék, futómű meg ilyenekhez hozzá sem nyúltam.
Kivéve ha belülről rohad. Még a festék is ép és egyben marad, de nem fogják a látszólag ép elemet vagy alját csavarhuzóval ütőgetni, törném is el a kezét.
Az hogy nem életszerű amit mondasz. Egy egyébként teljesen ép és rendben lévő autónál egy karosszéria rozsda miatt nem fogják elvenni a műszakit, pláne hogy esztétikai.
És igen, támogatom. De nem hülyék állitják meg a kőzlekedőket, tehát ilyen alapon a te autód többszörösen kiszednék. Itt arról volt szó amiket nap mint nap lát az ember és mindenféle mélyreható tudás nélkül jut arra, hogy az a jármű nem a közlekedésbe való. Csak ezt se akarod érteni.
Én elhiszem hogy ráérsz meg talán unatkozol is, de a keresztrejtvényfejtéssel többre mész 😀
Hát akkor kérdezd meg a kawát hogy hogy szembesült vele!
ez még mindig hülye...
mert ugye a küszöb úgy rohad hogy szerdán este még hibátlan csütörtök reggel meg 3/4 része odavan 😂
nekem pl kb 5 évbe tellett amíg a sárvédőn a 2 forintosni ragyából lett akkora lyuk hogy az ujjam át lehetett volna szúrni rajta ha előtte csavarhúzóvak kibaszkurálom a rozsdát
de a sárvédő aljánál a küszöb is évekig rohadt mire rászántam magam egy 4 ezer forintos javítóív vásárlásra, ekkor kb ilyen 3x5 centis részt kellett kivágni
Mi benne a hülyeség,hisz te magad is azt írtad hogy támogatod az útszéli ellenőrzést,én meg csak leírtam hogy ezesetben a te autód is ment volna a levesbe.Ez nem hülyeség,ezek a tények,a közlekedő autók fele kihullana.
Hagyad már a hülyeséged.
Igen,de azzal a szétrohadt küszöbbel mentél el a szervizbe lábon,igaz?Tehát ha akkor kiszednek,akkor viszlát műszaki,pedig te lelkiismeretesen mentél megjavíttatni,de mégis egy műszaki vizsgára alkalmatlan autó volt.