Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"orosz rulett" 😅
Akkor gondolom nem röhögött a srác, mikor az apja ezt meglátta, és méghülyébbre verte... 🤣
A dzsonga felhő, meg áradt ki az autóból 😅
Az nem kérdéses ...
A kérdés az volt, hogy a földetérésen lehet-e nevetni, vagy sem.
Az egyik barátom mesélte, hogy valahol Tura környékén késő este megelőzte egy Transporter csutka gázon, majd a következő hajtűkanyart nem tudta bevenni, hanem az árkon keresztül kb.50 méterre a szántásban kötött ki. A feleségével kétségbeesve rohantak segíteni, mert a kocsi nagyon csúnyán nézett ki, minden kereke kitörött - amikor az ajtókat feltépték két srácot találtak benne, akik úgy röhögtek, hogy csorgott a könnyük, és nem bírták abbahagyni ...
szerintem ennek bukta lett a vége (gondolkodós)
a fekete vipera nálam a top 3-ba benne van mind a 3 sorozat igaz jó rég nem láttam már(óranézegetős) meg nincs már vhs magnóm se bár lehet a jutubon vagy az indán fent van(gondolkodós)
Az ai-val az lenne, mint a terminátor filmben... a gép döntene egy tized másodperc alatt, és mi mehetnénk a levesbe 😁A demokráciával kapcsolatban mindig azt vallottam hogy demokráciához demokraták kellenek, nem pedig médiavezérelt idióták. ilyen szempontból sokkal jobb a diktatúra, ami tulajdonképpen van is mindenütt, csak be van csomagolva fogyaszthatóra.
Nem az lenne a baj ha valaki erre vagy arra szavaz. Csak az a baj, hogy ez már nagyon foci drukker érvek mentén megy. Bogyó volt a legjobb mintapéldánya ennek. Elmondta hogy ő baloldali, azért szavaz baloldalra. Képes volt azt is elmondani, hogy milyen dolgokat tart jónak és helyesnek. Amikor mondtuk neki hogy de azt a jobb oldal képviseli, meg a névleg baloldal tetteivel ő nem is ért egyet akkor nyomott egy újraindítást és kezdte elölről hogy ő baloldali és baloldalra szavaz 😆 És sajnos ez a politikusok álma, akit sikerült beállítani a birkacsordába bégetni. Én simán szavaznék bárhova, ha lerakna valaki egy jó és hihető programot. De mivel én a kisebbség vagyok, és engem meggyőzni vesződség, meg igazából már tehetségük sincs hozzá, nem is próbálkozik egyik párt sem. És nem is érdeke a politikának hogy az emberek felelős döntést akarjanak hozni, a rendszer is úgy lett kialakítva hogy ez kvázi lehetetlen legyen.

Ezen csak egy diktatúra lenne képes változtatni, de azt meg a hátam közepére sem kívánom. Igazából egyetlen esélyünk hogy egy jóindualtú mesterséges intelligencia veszi át a hatalmat a földön és rendet vág, vagy az ha elhúz az értelmesek egy kisebb csoportja a Marsra és ott egy darabig újra tud érvényesülni a valódi demokrácia, amíg megint túl nem szaporodik az a kolónia is. 🤣
Pedig régi vicc, még a 80-as években hallottam először, de szerintem már előtte is keringett.

-Mit mond a részeg a konnektornak?
-???
-Mi van röfi, befalaztak?
Sztem is kamu... bár gyurcsanyferire is sokan szavaztak 🙁 rengeteg hülye van
Sajnos nem.
Még régen volt riport a műsorkészítőkkel és bizony valós.
Ennyire nem lennének jó színészek azok az emberek, akik néha olvasni/beszélni sem tudnak rendesen.
Sírva nyerítettem ! 🤣
Ha igaz , nagyon sötétek ! 🤣
ezt nem hiszem el hogy ilyenek vannak. szerintem ezeknek a műsoroknak 99% kamu. megrendezett minden
Simán tud az élet ilyet produkálni. Aki emberekkel dolgozik, az tudja hogy vannak ilyenek.
Nyilván nem ennyire hülyék (a többség) csak zavarában így jött össze, hogy ezt mondja, de teljesen hihető szituációk.

Mikor informatikusként dolgoztam simán volt olyan felhasználó aki letörte a "pohártartót" a számítógépen, mert az asztalon volt olyan rendetlenség hogy a bögréje már csak a kinyitott CD tálcán fért el. Meg olyan, aki már az ötödik floppyt rakta be a számítógépbe de még mindig nem olvassa...aztán kiderült hogy a meghajtó alatti szellőző résbe dobálta be. Olyan is volt ahol a nyomtató nem működöttl, direkt rákérdeztem hogy be van e dugva, felháborodva mondta, hogy ne nézzem hülyének. (akkoriban ment az IT Crowd sorozat, ahol ez a fő jelenet, nyilván ő is látta) Kimentem. Ki volt húzva a konnektorból, szó nélkül bedugtam, fa arccal aláírattam a munkalapot, ő fa arccal aláírta, és elköszöntem. Néma összenézéssel meg állapodtunk, hogy nem mesélem el a kollégáinak 😆
Van kozte olyan is, ami mar megjarta a Radiokabaret :)
Nehéz elhinni a többségükről, hogy igaz és nem poénnak szánt kitalációk ettől függetlenül szórakoztatóak. 😁
Egyetértek! 😉
🤣 na ezek jók.
Mondjuk a hülyeség szórakoztatóbb ... 😁
https://erdekessegek-a-nagyvil...
Hanem az, hogy már csak annyi ideje maradt, hogy megbánja, hogy nem vett fel könyökvédőt és a bukósisakot? 🙄