Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki az abszolút hűséges? Az aki a 4.felesége mellett is ugyanahhoz a szeretőhöz jár. 😅
Mennyivel egyszerűbb lett volna csak belelépni..... 😆

https://www.youtube.com/shorts...
csórók voltunk, ez volt akkor a legolcsóbb családi autó, később lett egy 120-as skoda.
figyelj te magasságban korlátozott: kettőt vettünk belőle a 80-as évek végén. Az egyik 1000Ft volt, a papíros 2000. Kettőből lehetett egyet csinálni. Használtuk kb. 2 évig a retket, a rosszabbik csúszda volt a kertben, később méhbe került. A rendszáma TU 98-95. Szép lett a festése 20-22,000Ft körül adtam el a debreceni autópiacon kb. 10 éves koromban amíg apám keresett egy 353-ast.
Ha akarsz látni öreg autót van nálam most is 1974-es 911, szintén 74-es Skoda S110r, és egy 60-as évekbeli sportkocsi is. Ígérted hogy eljössz hozzám, csak az elektromos szarral nem járnád meg egy nap alatt az utat 😛
Nem volt 1500 as?
még a rendőrök 1200-es zsigcsivel jártak 😅
szörnyű egy debedelem lehetett 😅
és milyen emlékeid, élményeid vannak a wartyeszról? 😅
na én lusta voltam utána nézni a wikin(kezeit széttáró) Sedu ezért nem láthatott már a 80-as évek közepén pú posakat közlekedni(kezeit széttáró) Szökőévente láttunk egyet egyet gyerekként de akkor azt körbecsodáltuk. Mivel rá volt írva, hogy micsoda így tudtuk meg mi is mi az amit látunk egyébként nem ismertük volna fel 😅
😉 🤫
Az kemény, hogy akkor ilyened volt. 😀
Nálunk a városban 2 ilyen kocsi volt, az egyik egy C4-es Corvette volt, ami egy belgyógyász bácsié volt, meg egy Trans Am ami a helyi maffiózóé... 🙂
Sajnos az enyém is "csak " ekkora volt ! 😉
Az írás mellette 5.0 litert említ. Az meg pont a 305 köbhüvelyk.
Az enyém nem ilyen volt , csak mezei tűzmadár a legkisebb 305-ös V8 .A képen egy Trans Am van 5,7-es motorral ! Nem egy liga ! 😉
Még a mai nap is menő lenne , nem hogy akkor 7 évesen , még a neylon rajt volt a hátsó üléseken ! 😏
A kocsiról meg van gyári prospektusom sok ilyet szereltem anno. 🙂
Akkor ezzel te voltál a legmenőbb csávó a faluban, mi? 😁
Én pont akkor vettem az első Wartburgomat - miután összetört a 320-as BMW, és hirtelen kellett valami. Bementem a helyi kereskedésbe, hogy mi van kicsi pézé gyorsba, és adták a Wartyogót 40 rugóért 🤣 két évig jártam vele... aztán lett a 740 dízel Volvó.
Bizonyos körökben....amúgy nem annyira. 😁
1966-tól gyártották a 353-at a 311-et 65-ig.
A dzseki még nekem is megvan ,valamelyik piacon vettük anno ! Nagy divat volt ! 🙃