Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt nem az a legnagyobb probléma....
Akkor a zt sem látod viccesnek, hogy ennek a szerencsétlennek menet közben folyt el a teleszkópjából az olaj?
Igaz, a Hallo-hallo is itt van nalam lementve. A Folytassa tenyleg az egyszerubb humor, de eppen nezheto szint nalam, bar ebbe az emlekek miatti elfogultsag is belejatszik, a gyerekeim ma marszerintem nem ertekelnek.
A Csengetett, Mylord?, a Hallo-hallo, A buszon, valamint számtalan, hozzánk el sem jutott, de hasonló szituációs vigjátéksorozat (Father Ted, Dad's Army, Only Fools And Horses, Absolutely Fabulous stb.) épp annyira angol, mint a sajátosan angol abszurd humor. Ott van pl. a Folytassa... sorozat, az sem az elvont, abszurd vonal. Vagy Benny Hill. Ott is megvan a Sas Józsis szint, a Sándor Györgyös elvont humor vagy a Boncz Gézáéhoz hasonló, nyelvi leleményre építkező műfaj helyi megfelelője. Egyik-másik értékeléséhez sajátos humorérzék kell, az kétségtelen.
Hozzá kell tennem, hogy míg a Fekete Vipera szinkronja és fordítása igen jól illeszkedik az eredetihez és emiatt élvezhető magyarul, a Waczak Szállónál ez sokkal kevésbé sikerült.

Mindemellett természetesen ízlések és pofonok.
a csengetett milord is egész jó szerintem (kezeit széttáró)
bolond lyukból bolond szél fúj 😅 Fekete vipera rowan atkinszonnal szerintem világbajnok(fetrengŐ) mind a 3 sorozatot megnéztem többször is valahol még el van téve vhs-re a komplett sorozat 😂
A Csengetett... c. sorozatban ÉN azt éreztem, amikor az angolok önmaguk árnyékán túllépve megpróbálnak kontinentális poénokkal dolgozni, és ez nekem részben jött be. A gyaloggalopp és a Bryan élete az életem egy-egy másfél órás olyan része, ami jobb volt egy pofozásnál, de alapjaiban nem gyakorolt rám olyan hatást, mint a Rém rendes, amit mondjuk már vagy 10-15. alkalommal nézek végig.
Ott Al Bundy jellem- és humorváltozása tetten érhető.
angol humorral nincs bajom ha jó. pl csengetett mylord 90% teljesen fasza
gyaloggalopp, bryan élete, vagy az újabbak között a guy ritchie filmek is teljesen jók
amúgy a gyaloggalpp is nagyon megsztó mű, nagyon sok embernek nem tetszik, de a többség nem is érti az egészet, mondjuk a vége szar, lehetett volna egy kicsit több pénz egy rendes befejezéshez
a bryan meg szerintem lassan be lesz tiltva 🤣
Én egyet tudok a volt kollégáim közül. A Fekete Vipera, Rém rendes... mondjuk ezerszer jobb, az Angolkák meg annak, aki szereti az angol humort, de annak meg nagyon.
sok embernek fura ízlése van
pl nekem a waczak szálló kurvára nem humoros inkább idegesítő, haver meg oda van érte teljesen
de rajta kívül senkit sem ismerek aki rajongója lenne
Akkor velem van a baj, mert én ebben az égvilágon semmi vicceset nem találok.
ez tetszik!
a két indián neve:golyós toll és sötét ló 😆
😅
Azt irja, hogy a tabla tulajdonosa aramot kotott bele
injektor +ac légteleníteni se kell
5méterért?Nem is kell.Annyi van a rendszerbe.
megkerestem
jeep szétszedés:
https://videa.hu/videok/jarmuv...
uaz szétszedés:
http://youtu.be/wdPaxtpbqJg?si=ez0I7DWROuMjOgFW
van valami katonai terepjáró amit alvázig lebontanak és összeépítik percek alatt, ésa vval is mennek pár métert
gondolom se olaj se víz nincs benne üzemanyag is valami kis falkonban ráépítve a blokkra
ez most mit csinál? 😅
Megrázta a tramp tábla vagy mi volt ez a bakugrás? 😆