Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi máshogy vagyunk kondicionálva. Javítottam eszközöket nyugaton, nulla szégyenérzettel hozták be a mocskos cuccukat, gumikesztyűben is undorodtam megfogni.
Szerintem meg vannak olyan esetek, amikor nyugodtan nemet lehet mondani. Egy autószerelőnél a rozsdás csavar az egy teljesen normál állapot. Egy régóta elhanyagolt olajcsere sem gond, az majd a gazda problémája lesz.
De a videóban látott, otthonnak használt pöcegödör szerelőnek átadása már túllép egy határt, azt a határt, amit mondjuk a szerelő, mint ember megtisztelésének lehet nevezni. Azt nem várom el, nem is írtam, hogy mintha szalonból toltad volna ki - én amúgy igyekszem ezt az állapotot fenntartani - de azért a látottak az túlzás. Egy étteremben a kajamaradék a tányéron megint más, mert ott az a normál állapot. vannak persze határesetek, pl. mondjuk a fogászat, de a nőgyógyászatnál már bizony el tudok képzelni olyant, amikor a tisztátalant elzavarnám (amúgy soha nem lennék nőgyógyász).
Ja, kevertem RC51-el ő szerel az amcsiknál.
Sőt igazából az a szép feladat amikor szarból kell várat épiteni és sikerül is. Abban van kihivás, ujat mindenki könnyen javit vagy cserél
A szolgáltatás teljesen más kategória. Ha megfizetik akár ujat is épit az ember a megrendelőnek. Az a szopatás ha mindezt ingyen vagy semmi haszonnal csinálja. Itt mindenkinek meg van a saját problémája, igénye, elvárása. Hogy ez milyen értékkel párosul és hogy az rentábilis a kuncsaftnak az a kérdés.
Ennyi erővel egy jóval kisebb ingerküszőbbel rendelkező kritikus egy rozsdás csavarral is elhajtaná az embert
Nem vagyok közalkalmazott - ha rám célzol.
(Megszopatnom senkit nem kell, azt mindenki magának intézi, én pl. téged hogyan tudnálak? Kiszúrnám az autód kerekét? Bedobálnám az ablakodat? Max. de viszont te az életmódoddal viszont kegyetlenül magadat és a környezetedet. Ezt mondogatom már évek óta, nekem csak szemlélnem kell a mások balfaszságait és okulásul néha-néha párat megjegyzek ide.)
Szerintem el vagy tévedve, mert ha te pénzért mindenre is halandó vagy, pl. a videón látható okádék autó javítására is, az elgondolkodtató.
Részemre legalábbis, mert tudod mit mondott a patás?
Más piszkához nem nyúlok, ha megbíz (-na) a szereléssel, legalább takarítsa ki. Cserébe én is megmosom a fogam a fogászat előtt, kinyalom az autómat, ha szervizbe viszem, stb.
azért közalkalmazott mert csak így tudja telibe szopatni a népet
egy kobrában több a jóindulat mint benne
a komcsi korban egész sokra vitte volna,de hiába tapsolt az úttörő táborban annak az időnek vége
Annak nem sok jövője van a testpáncélok elterjedesevel.
Ezt én sem értem. De valószinűleg azért közalkalmazott és nem szolgáltató mert ott megengedhető.
A becsapodaskor porra szeteso lovedek. Nem menne vegig a kocsin, mint meleg kes a vajban.
Azt passz miafene,en inkabb AKV-521 fele integralodnek.
Az AK 12 sok gondot okoz,olyan felemas.
...vagy tárazzanak Remington Disintegrator-t :D
Inkabb golyoallo kocsira kene kolteniuk asszem.
Amerikában szemmel láthatóan nem ritka. :D
Istvánéknál Németországban talán nem ennyire súlyos a helyzet. :)
Milyen elvek?
Jaj. Mennyire gyakori ez az igénytelenség felétek?
Az a Peugeot olajteknő azért mindent vitt. Már gumi vulkanizálódott az olajból 🤣
Én - ha szerelő lennék - ilyen getvás autóhoz, mint ami az elején látható, hozzá sem nyúlnék. Értem, hogy kuncsaft, meg fizet, de én akkor sem. Az elvek.
https://www.facebook.com/reel/1700308010717635