Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...nem szaporodnak, mégis egyre többen vannak
Sztem jó ez a libsi módi... én pl. tiszta szívből támogatom a nemváltó műtéteket, az azonos neműek házasságát...
... mert ezek így legalább nem szaporodnak 😅
ez a libsi világnézet jó dolog lenne ha nem lenne összeegyeztethetetlen az emberi ternészettel
ha túl tudnánk lépni az állatias ösztöneinken(ami eddig életben tartott minket) akkoesetleg menne a dolog
de előbb fog a farkas bárányokat őrizni mintsem ez sikerülne
Koncsítawurst után már semmin se lehet csodálkozni. A libsiknek a maradék esze is elment - és eddig se volt sok.
Hat,ahogy fustolt mint a gyarkemeny lehet mar nem iszik semmit.
Ne legyen igazam.
Ket vegen egeti a gyertyat.Bago,pia,nyugatifeny,hvg,444. 😆
Az, hogy elvette az ingyen szot-üdülőt meg az ingyen sör-virslit.
amúgy mostanában ráérek és egy kicsit átnéztem a "másik oldalra", nem lettem buzi csak a baloldali propaganda filmekből szemezgettem
kezdik egyre jobban összerakni magukat, de még hibáznak itt-ott
pl amikor a cigók sanyarú sorsát mutogatják ilyen 5xl méretű cigó némberek futkosnak benne, meg ugye az elmaradhatatlan cigaretta, kismuffok csillivilli ruhácskában stbstb, de a lakbérre nincs pénz mert geci a fidesz
bár egyes dolgokban igazat adok nekik csak még mindig nem a megoldást kínálják fel csak a látható tényeket mutogatják
Meg a sört is megissza a pet palackból? Mondjuk az a vén komcsira volt jellemző 😁
mert mindent ellopnak 😂
ha kevesebbet lopnának maradna a népnek is mit ellopni aztán bőség lenne
amúgy a sajtok pont olcsóbbak lettek az utóbbi pár hónapban, úgy tűnik a kutya se vette aztán nem kell nekik az extraprofit
Azorbániinflácio,avagy a gonoszvitya kilopja a sajtot........mindenki parnaja alol,ejszaka,a lazarral,vagy a rogan tonival.
Na ehhez vajon miköze a fidesznek.....
Mert? Az a baj, hogy nehezebben tudod ellopni? Be kell küldeni a pulyat, az meg nem buntetheto, legfeljebb elveri a boltos.
Erről nem a fidesz tehet,hanem a magasan pigmentált lakosok.
Mert előre megyünk, nem hátra. Tapsoljatok fideszes birkák. 😂
https://www.facebook.com/photo/?fbid=287151680645134&set=a.158628863497417&__cft__[0]=AZXcnVRKHSPWpmK6aQSkkiJnOTH2Ox8w8OQzLilziFwDAgF8-BwN8yxXMkAF7QrXF59F-yucSXoxz4DEJENx_JMWVwCH_XGRzg2wT56Q6L4H68sbkkAOUpbAmF7xvVleDiFKNlv5t-4VcMftcdFr1BPMFGdNZx4zMPU9KGgvtHEZyO-lLWlkFWONEoz34IjVoACzSLdg1mFZlapGI0LCyZui&__tn__=EH-R