Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát az ukrán buli megvalósulását a legfelkészültebb hozzáértők sem jósolták meg. ez kb. olyan meglepetés lett mint karigeri főpolgármestersége 😅
Ja én felejtek(meghajlós) nem is szeretnék emlékezni arra a sok hazugságra amivel a hatalomba kerültem 😅
Nálam az egyetlen tuti az lenne, hogy 4 év alatt ge.ire keresném magam és 10-20 mrd-al a zsebembe, honnan érdekelne engem már, hogy a pór néppel, vagyis veletek mi van 😅
Válasz: Politika 5839332
Azért olyan, ami elmozdul a nulláról az elfogadható felé.
Sztem ellenpontból most is van épp elég. Sok is....
Mindig szükséges egy ellenpont. Ha másért nem, legalább azért, hogy legyen mihez viszonyítani.
Neked is vannak előítéleteid - nekem meg Schifferrel kapcsolatban van. Az tuti, hogy az életben nem szavaznék rá.
Így nem lehet semmiről beszélni, hogy a másik hazudott. Inkább elmegyek fürdeni.
Azt ne mondd már, hogy tudod, miért és milyen körülmények közt mondott le 😄 Te csak azt tudod, amit mondtak... 🤣 és mint tudjuk, ezeknek azt se kell elhinni, amit kérdeznek.
Hát annyit, hogy volt bátorsága lemondani a pozíciójáról, amikor olyan felé mentek, ami neki nem tetszett.
Az, hogy merre, most mindegy is, a lényeg, hogy volt bátorsága.

Az is lehet, hogy később megbánnám, de most a lehetőségek közül még ő (ők) tűnnek a legjobbnak. Aztán ők majd hozzák a minisztereiket, ott azért már tudnék szelektálni.
Egyszerűen szakpolitikus lenne, bár azért ebben is van csapda, nem is kicsi.
Attól a ballibsi zsidó ügyvédtől mit várnál? Mert Orbánt már tudjuk... 😁
Schiffer és Orbán páros tudnék elképzelni a lehető legjobbnak a most aktív politikusok közül.
Sajnos így van.
Csak zero esely,nekifutottak jobbikkent.Az se sikerult.
Rengetegbe oldtak, vannak, lesznek sajnos. Hasznukat nem veszi a társadalom, törvényen kívüliek. És az agresszióról szot sem ejtettünk még.
Már csak ezért is szimpatikus az ember.
na most írtad le hogy 1. orbán király miért lesz még jó sokáig a legfőbb vezérünk
ha ezt tudod és eddig is tudtad akkor miért tiltakozol ellene? úgy sem lesz jobb
és tudja mindenki hogy az o1g tényleg geci, max az a párezer agymosott fanatikus gondolja másképp, de nincs más lehetőség, ez már az előválasztáson kiderült, még egy látszat összefogás se sikerült nekik, akkor hogy tudnának bármit is irányítani
az egyetlen elfogadható alternatíva lenne
Ha hiteles en siman szavaznek ra,az mar ketto.
Az hogy nem lehet mutyizni kicsiben/nagyban az megjobb.
Te?
Na itt van a nagy probléma: Ha lenne is hiteles arc, aki az általad felhozott támogatással is tud élni, akkor sem szavaznának rá. Tudod miért? Mert senki sem szeretné már azt hallani hogy össze kell húzni a nadrágszíjat, és majd pár év múlva...
Több évtizede ezt emlegetik! Szerintem aki ezzel jönne, arra nem sok szavazat érkezne! 20 emberből egyedül mondjuk te szavaznál rá! A többiek befosnának attól hogy még a végén tényleg rendet tesz, és nem lehet (amit szinte mindenki csinál, ki kicsiben ki nagyban) "mutyizni"...
Egy ember sem szereti ha azt mondják rá hogy csúnya, még ha az is! Inkább hisz(vagy legalább is bebeszéli magának) annak aki azt mondja szép, akkor is ha a tükör amibe belenéz összetörik...
Előre dumálni mindenki tud, még én is, de amikor odaül és hirtelen elé tesznek pár szerződést, amit azért be kell tartani, mert akármilyen visszás, az én véleményem szerint nem lehet és nem illő semmit úgy felmondani, ahogy amúgy emberként megtennénk.
Vagyis, kormányfőként azt- és úgy nem lehet megtenni, mint magánemberként.
Ebben áll némelyik vezető nagysága, hogy túl tud lépni a saját árnyékán.
ha lenne egy hiteles arc aki azt mondja hogy volt ez az x évnyi ámokfutás, és most rendbe teszünk mindent is és megvan hozzá a kellő támogatás minden szinten be lehetne vállalni még akkor is ha ennek következménye képp eleinte a nadrág szíjjat összébb kellene húzni
na de ilyen nincs, és nem is lesz... esetleg a mesében
a legkisebb rossz is rekatív, mert minden változik, és egyes elemek tényleg emnertől/párttól függetlenül tudnak változni
pl itt van ez az ukrán buli, ez sejthető volt, aki értett hozzá az biztos volt benne hogy bekövetkezik, de a teljes hatást még a legfaszább jós se tudná megjósolni
Igazad van.
Toroczkai talán a retkeket tenné rendbe.
De, hogy politikusnak milyen lenne.......
Akkor visszakerdezek, te hitelest keresel, vagy lagkisebb rosszat?