Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne a rációt, hanem a káoszt keresd.
A közzösségek (család, nemzet...) szétzuzása egyedekre, mert az egyénnel könnyebb elbánni. A tudatlan (3.világbeli ) egyedekkel meg mégkönnyebb. Minden ideologia mögött ott álltak és állnak a pénzemberek, akik nem humán szakon végeztek, és hatalmon kivül nem érdekli öket, hogy milyen károkat, pusztítást okoznak. Nekik az is "erdemény", ha ugyan ha ö is és a vetély társ is hatalmas bikuk, csak ö kisebbet bukjon, lásd pl háborúk.
Vannak azok a számok, hogy a világ "vagyonának 90%- 10 % tulajdonában van, és a marad 10% még a többi 90% tulajdonában...Nekik még az 10% is kell, és az sem érdekli ököt, ha nem "müködik a rendszer". Mikor egy gyárban kirugások vannak, érdekli a gyár vezetését, hogy elzavarják a tapasztalt dolgozókat, akik valójában a hasznolt termelték? Ha befuccsol a cég, ök mennek a következö vezetöi poziba egy másik még müködö cégnél, te meg ott maradsz a luzerekkel, és velük kell csodát csinálni...ha azt akarod, hogy talpra álljon a cég...
lehetett félreértés
én egy "sima buzira" gondoltam aki eldöntötte hogy nőként él, az nem fog recskázni a női öltözőben, és erőszakoskodni sem fog
a trükkös álbuzi akinek az a célja bejusson a női részlegbe az ettől független
a többihez nem értek, én egy kis burokban élek, nem nagyok akarok lassan semmiféle cikket nem olvasok mert csak felbasznak, aztán elveszítem a lelki nyugalmam
csak a nagy tervet nem értem, európában/usában csinálják a buzikat hogy fogyjon a népesség, afrikában megy egyéb helyeken olyan mértékű a túlszaporulat hogy nem tudnak vele mit kezdeni?
pont azok szaporodnak akik nem tudnak termelni a hatalmasságoknak, szóval ez a nagy terv nekem fura
ha meg a mesterséges értelem és a teljes robotizált termelés a cél akkor sem kell a sok migráns semmire sem hiszen csak erőforrásokat pazarolnak
szóval bár egyes összeesküvés elméleteket egész hihetőnek érzek, de ebben semmiféle rációt nem látok
Az sem ritka
A 40 eves munkaviszony utan nyugdijert siman megeri hosszu hajat noveszteni es szoknyat huzni. 🤔
Szerintem simán csökkenteni akarják a populációt, ezért ivartalanítanak mint a kutyáknál. És ugye azokat se kérdezik meg a dologról. Kb. ennyibe is tartják az embereket.
Nem hát. Épp ez a gond ezzel hülyeséggel. Te is azt mondod hogy transz nő vagy, bemehetsz a női öltözőbe törvényesen, azt recskázhatsz élő húsra. De nem tudom miért nem hiszed el amikor látod hogy már mindent megengednek ezeknek a köcsögöknek. Indulhat női szépség versenyen, vagy futóversenyen, uszó versenyen és nem mer senki pofázni emiatt, mert egyből megbélyegzik és kicsinálják. Csak most nem azt mondják rá hogy kulák, meg imperialista, vagy burzsuj, hanem homofób, bigott, náci.

Na ezaz, hogy tájékozatlan vagy ebben a témában is, de azért tudod a tutit 😆
Nézz több patriótát. De most már Twitteren is fennmaradnak ezek a történetek.
Úgy működik, hogy jó pár helyen a nem váltó műtét mint életminőség javító korrekciós beavatkozást az állam fizeti, és arra hivatkozva hogy ne legyen lelki teher a küzdelmes procedúra ez már bemondásra is működik néhány államban.
Erre az szabályozás nélküli üzletre viszont főleg az USA-ban de Angliában is komplett klinikák alapoznak, mert jó pénzt lehet ezzel szakítani az államtól. Nem kell szülői beleegyezés szintén a balos pedofil buzi politikusoknak köszönhetően. A buzi propagandával nem téged győznek meg vagy engem, hanem a befolyásolható gyerekeket agitálják, elhitetik hogy ez természetes és menő. Aztán megdumálják a kisgyerekeket hogy ő is ilyen, elfogadja mert menőnek hiszi, nem tudja a következményeket, aztán alaposabb pszihológiai vizsgálat nélkül már viszik is, szülőt nem is kérdezik, intéznek mindent, aztán ha a szülő tiltakozik akkor transz meg homofób náci, büntetőeljárás alá vonják. Persze a republikánus államokban ezek be vannak tiltva többnyire, vagy csak tényleg alapos pszihológiai vizsgálat és utolsó megoldásként engedik, mert tény hogy létezik olyan akinél ez a megoldás valami genetikai defektus miatt.

És pontosan ezt megelőzendő vezették be a pedofil ellenes törvényt orbánék, amit valahogy egyből magukra vettek a buzik.
Na most ha megnézik a szabályokat, és azt mondják hogy nem akarnak olyat csinálni amit leírtam, akkor nem értem miért zavarja őket.
De valójában nem nézik meg. Csak jelszavakat skandálnak meg tiltakoznak, aztán te sem nézed meg és el is hiszed az emberek nagy részével, amit mondanak hogy van benne valami. Éppen ezért nem fog egyik sem leülni vitatkozni a Fair Right-os Ádámmal, mert szimpla logikus érvelés ellen esélyük sincs.
Idezőjelek lemaradtak. Mindegy, aki akarja így is érti. 😀
amúgy nem értem a koncepciót ha a fiúkból lányokat csinálnak a lányokból fiúkat akkor mi értelme van? Ez szerintem azért van, mert jódolgában nem tuja már a nép egy része, hogy mit kezdjen magával. Olyan hülye világa van az ilyen jellegűeknek, hogy az ami van, sosem jó.
Na ez az ami nagyon felháborító. Most már toboroznak is. És a gyerekeink, unokáink lesznek kitéve ezeknek. Mondta az asszony (poénból persze) hogy majd én megyek a szomszédba iszogatni ezekkel. Na az tuti hogy nem lesz. Köszönésen kívül semmi. Az is csak azért, mert közvetlen szomszédok.
Vagy mindhárom egyben 😁
azt ne mond hogy ezek a nővé átvedlett buzi férfiak a női öltőzőkben zaklatják a nőket, aki erőszakolja a nőket az nem buzi......
azt meg végképp nem értem hogy a nemváltó műtéteket csak úgy kifizeti valaki úgy hogy a szülők ezt észre sem veszik? hogy van ez?
elviszik a kisiskolás fiúkat hogy fogászati szűrővizsgálat és véletlen a golyókat húzzák ki?
amúgy nem értem a koncepciót ha a fiúkból lányokat csinálnak a lányokból fiúkat akkor mi értelme van? ugyanannyi lesz így is úgy is, túlszaporodni úgy is az alja nép fog szóval a népesség sem csökken ezáltal
Ez mellébeszélés részedről.
Még mindig nem érdekel ha buzi vagy, ha zöld hajad sem zavar, de az hogy női versenyeken férfiak nyernek, az hogy női börtönbe és öltözőbe beengedik a férfiakat akik nőként azonosítják magukat, aztán megerőszakolják és zaklatják a nőket, hogy a gyerekeket átműtik és pubertás blokkoló hormonokkal tömik a szüleik engedélye, normális orvosi szakvélemény nélkül, mert ez éppen jó üzlet, az már bőven túl van azon amit bármely normális ember tolerál.
én azt gondolom hogy egy egészséges társadalomban kb annyira mindegy a buzi/nem buzi kérdés mint hogy fekete a haj vagy barna
nálunk nem egészséges a társadalom, pl már egy kék hajon kiakad a lakosság 2/3 része, bezzeg az öregasszonyok festethetik pirosra, az természetes 😂
amúgy ha lehet harley(bmw vw stb fesztivál akkor buzifesztivál miért nem?
ezek mind a belénk idegződött dolgok, de az is ha megdugok egy héten 5 csajt akkor fasza csávó vagyok ha egy lányt dugnak meg csak ketten egy héten akkor már ribanc ......
Nem az elfogadás a cél. Ez egy ugyan olyan ideológiai dolog mint a komcsik, meg a nácik.
Ha csak ennyi lenne azzal senkinek nem lenne baja.
De sajnos már itt tartunk:
https://youtube.com/shorts/dYI...
https://youtube.com/shorts/ZWN...
A papok vagy buzik vagy pedofilok.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=290700806870410&set=a.156128263660999&__cft__[0]=AZVUMtfasL5TFKVHAvcNoNNCNyJA_5dDIV9LUTRs5PaKs4ohpdmWgRwDUY9Z9YXmiLgZlldHK8nl7pjtX6O1_ljVbfD_ES8kcO2R7H4qPW5Rw6IY5do4UgpvBlHhEQ6XNDpOXg68h2Lmr6TOs-eH1gaXrJfvLrmdGhq3p98iJIgBta50E-MehaxmF0_int3FKoQ&__tn__=EH-R
Ezek szerint, én mire eltudom fogadni, addigra pont feldobom a pacskert 😁
nekünk még kell 20-30 év hogy észre se vegyük ezt a dolgot
bár nekem az a véleményem ha nem lenne ennyire erőltetve ez az elfogadás dolog akkor sokkal könnyebben menne az elfogadás
Egyébként jó fejnek tűnik. Amúgy ez egy nehéz dolog. Szomszédban is egy olyan pár építkezik. Kurvára szaporodnak, attól függetlenül, hogy nem tudnak szaporodni.
Éppen ma lepődtem meg, hogy van az a motoros pap, a pride-al kapcsolatban került szóba, egy cikkben,nyilatkozta hogy kapott egy(üzenetet)
nem hinném hogy egyre több lesz
a szoci rendszerben erősen tiltott cselekmény volt szóval annyira titkolták a népek amennyire csak tudták
volt egy ilyen megrögzött agglegény státusz ami többnyire buzit takart, de a nők sem voltak különbek a vénlány vagy mifene jelző mögé bújva
aztán vége lett a rendszernek és azóta már a 2. generáció érik, bennük semmi gátlás nincs már nem titkolnak semmit
plusz most kissé túl is van tolva az egész és ezért tűnik túl soknak
amúgy nálunk aki buzi az 30 éve is az volt csak nem foglalkozott vele senki sem, mondjuk most sem
én ismerem egészen kisgyerek kora óta, az már 5 évesen kislányként viselkedett, szóval tuti nem a netről tanulta el a buziságot
A bölcsészkarok ontják magukból.