Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert van a fidesz meg a másik oldal
több lehetőség nincs
Miert a masik oldalrol?
őszintén
a "másik oldalon" te látsz hitekesebb embert az o1g-től?
esetleg a torockaiban lenne némi hitem de nincs mögötte kb semmi
Én nem lennék megfelelő, mert a leggonoszabb lennék azzal, hogy betű szerint betartatnám a hatályos- és érvényest.
Amit kérdezel arra egyébként nincs megfelelő válasz, mert amikor a pártérdek felülírja bizonyos esetekben akár a logikát, akár az egyéb társadalmi érdeket, az nem jó.
De ha te is felejtesz, lámpavas! 🤣
Mondjuk még senki nem végezte ott.
Tehát, hajrá Pipi! 💪 🤣
én tudom a tutit és tuti is lennék(meghajlós)
A tutit sokan tudnák, de amikor odakerülnek, hirtelen elfelejtik a rengeteg ígérgetés részleteit.
Párttól függetlenül.
te tudod a tutit, vagy te lennél a tuti?
En. pl.
én jobb lennék(kezeit széttáró)
Csak nem vágyom a celebességre 😅
mutass egy helyet ahol meg tudnák mondani ki lenne jobb helyette
Mer' meg nem akadtal emberedre ott. Pontosabban ne a hulyek gyulekezohelyen probalkozz.
😂
Miért? Pákót gyorsan nem tudták leakasztani a helyére?
én a fészbukon cinkelem ezeket a balos buzikat ha nagyon unatkozom remek szórakozás
eddig még egy értelmes hozzászólás nem volt balos részről hogy ki csinálná jobban mint a mostani kedves vezetőnk
értem én hogy o1g de ki lenne a jobb? lenne valami terézanya 2.0 akire lehetne szavazni bizisten elmennék a következő szavszásra
😅
Én tovább is gondoltam. Pl. hogy a zsidó schiff-et meg akarta enni élve egy taxis, a vásárhelyi lámpaernyő mária bőrét kikészítették volna, a horn gábor szüleit a nyilasok levitték a Duna-partra.
(Igaz, kicsit később, pár hónap múlva bevallotta, hogy ja, megszöktek, igaz, addigra az arra érzékenyeknek már eladta a saját tragédiáját.)
Ezek a nácziak még a szerződésszegő buzikat is felkötnék, hallatlan.
Én is értettem. Zoli is. Te is. Nem bonyolult.
Érdekes, én értettem (érteni vélem), hogy mire gondoltál a lámpavassal. Mások miért nem?
Mint a kád széle.
De jó neked. Kemény vagy 🤣
Mindenhol!
Otthon?
Én ott se. Egyenjogúság van. 😉