Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írjá má privátban egy telefonszàmot de a tiedét
Vótam szerdán meg tennap is.
BIZTOS hogy nekem van ma kedvem motorozni?!
Az időjárás radart nézve keletre megy az eső felhő, sztem megússzák, mire oda érnek nem lesz eső…
Akkor mégiscsak jobban jártok az 5G-vel mert akár havonta átállitják a neten majd amikor felcsatlakoztok rá
Hááát ez fordítva lesz nagy valószínűséggel…. az elmúlt napok vizsgálatai alapján a te szervezeted egy marék molylepke lesz, másoknak meg max kell egy 3. dózis, de az sem biztos….
Ráérsz, amig valamelyik kúton álltok.az eső miatt jobb ha eleve csak valamelyik benzinkutra motoroztok ki
Vagy majd foldvaron?
Akkor el kene indulnom, nyogvenyelos, szotyinak szoljak hatha?
szakad az eső Ilyenkor menet közben tartotok magatok fölé esernyőt?
Ezt majd meglátjuk….
Én annak örülök a legjoban, hogy sokan oltakoznak ez nekem is jó hír mert így nekem majd nem kell
Nézhetjük így is, hogy 1-2 hónapig még nem járhatunk étterembe(téged ez nem érint te egyébként sem jártál) de nézhetjük úgy is, hogy jó eséllyel itt mi 3-munkból nem lesz zombi
Illúziója ne legyen senkinek az indiai kettes romániában van Akár heteken belül nálunk lesz Jelen tudomány állása szerint az ellen nem véd semmiféle oltóanyag Az oltási kártyátok hamarosan arra lesz jó, hogy a kólából az aztalon vékony utcáskákat válaszatok el egymásól, mielőtt feltoljátok az orrba
Majd megint biztos bezárnak "mindenkit" Én már nem vakarom ezért az orromat Minden esetre az én immunrendszerem szűzen fogja várni az indiait A ti átmódosított szervezetetek meg lenyekken tőle
Politika vazze…. Erre mondtam, hogy a pfizer biztos ebből a szempontból, a többit majd a “nagy vezetők” eldöntik
Az vállalható.
Ja es az egysegesben semmi, tagallamokra bizzak kolcsonos elfogadassal.
Merkel mama osszevissza dumal, hol a kinai miniszterrel el akarjak fogadni kolcsonosen, hol aszongya nemis kell annyira a szputnyik mer lesz egy vagon fajzer.
Nem tudjuk, még mindig, mi lesz az egységes COVID útlevélben…. A pfizer egy biztos választás, a többi politika. Valszeg az orosz is, mert a németek berendelték belőle, nekik pedig eléggé nagy farkuk van a tárgyalásoknál… engem csak az érdekel, hogy itt a nyár, ülök motorra és mehessünk Abban biztos vagyok, hogy akinek nem lesz ilyen útlevele, annak ezt vagy nem vagy nagyon korlátozottan engedik meg…
hát én azt mondom amit az elemzők mondtak a királyi M1en
Én ilkyenre kelek baszod
Tévedés,bahová én járok oda beengednek a többi meg koldduljon nálatok.akik.amugyse mentek
Nem gyozott meg pipi hogy analkul is atengednek
Igen….
Te miről beszélsz…. Csak azok az igazi magyarok, akik pfizert adatnak be….. a Főni büszkén megmondta a Kossuth rádióban januárban, hogy a „ Kis túlzással mondhatjuk, hogy ez egy magyar vakcina: amerikai pénz és magyar ész van benne.Büszkék lehetünk a tudós asszonyra, aki egy kisújszállási asszonyság egyébként, mint megtudtam.”
Aki nem Pfizert adat be ezek után, az nemzetáruló libsikomcsi kutya
De raszantad mar?