Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipikem,a sorbol elnezve szerintem te,kawa,meg tuzolto2 lesztek csak kibaszva etterembol.
Csak az utazás miatt pfizer
10 foldvar?
szerintem inkább ünnepeljétek a munkát szar időt mond mára
lehet van annyi esze, hogy ingyen sem kell neki Nem mindenki kapkod ezzel
ma reggel láttam a tv.ben.
Tehát megállapították: Az aki elutasítja a kínai és az orosz vakcinát(keleti vakcinák) Az bal oldali szavazó egytől egyig.
Tehát akik most tömegesen sorban állnak a fízerért az mind orbán ellen fog szavazni jövő ilyenkor
Mára Pécs környékére dél körül írnak eső félét amúgy borulásos langyi lesz.......szerintük. Mivel korán keltem így gondolom 9 tájékán elindulok födvár felé ami kb. 1 óra és onnan a 6-oson tovább.
Na, szoval hogyislesz, merre, mikor, hol?
Nem fog esni?
Amúgy még mindig nem értem miért a pfizer a szent grál
Hiszen állítólag a ruszki létezik 5-6 éve és működik, csak a tüske más
Mint a kis szilva+sör kombinációja, csak itt nem kis szilva van hanem barack és cseresznye
Pedig a bilk gécz volt es az illuminátusok.
Regisztaltam,szoltak,mentem,oltottak.
Te regisztaltal vagy kapsz ajandekba fájzet?
Nem hiszek az összeesküvés elméletekben
Vagy a kormány lőtte le az eeszt-t mert rájött, hogy a Pfizer- eksön után egyetlen kínai vakcinát sem fog tudni beadni senkinek....
Azért kell 3 nap, mert annyi idő alatt történik meg a regisztráció átemelése az eeszt rendszerbe…. amúgy a rendszerben nem tudjak ellenőrizni, hogy valóban regisztrált-e…… azt hagyjuk, hogy azért 3-4 óra a sorban állás mert a reg applikacioja lefosta magát ezért állt vagy akadozva ment a tobbi…. Egy 20mrd forintos rsznél…. Na jó nem annyi, csak annyit fizettünk érte….
Konkrét nincs, mikor összeszedem magam ami gondolom olyan 10 körül lesz (lehet, hogy hamarabb) elindulok felétek oszt lesz ami lesz. Mikor meg-megállok felnézek a fórumra.
Marmint pfizer….. kínai lett volna rogyasig csak ezek az emberek nem azért álltak sorba
A haverodnak qrva nagy szerencséje volt, én kint voltam a Margit kórháznál, konkrét káosz volt ez, nem szervezés oltás is 300 volt összesen, csak vagy 3x-4x annyi ember állt sorban….
Neked nagyjából mi a terved ? Délelőtt lehet mi is megyünk egy kis kört
Kezd úgy tűnni.
Egyébként,erre mifelénk nem volt ma sok motoros,azt hittem több lesz.De ami érdekes hogy több nő volt mint férfi motoron.10-ből 7 simán nő volt és sok volt egyedül.
Dehogynem..,,,,
Ez itt nem a pride!
Soltvadkerti tablettás
Baszki, 1.5 üveg Frittmann kekfrankos rosé után majdnem leestem a székről a röhögéstöl
A motorozz.-on el tudtam küldeni.
....kár...