Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Továbbra sem tudok pü.-t küldeni, hova kell @-ot tenni, hogy sikerüljön?
Azok a szemek, majdnem szerelmes lettem anno, szerencsére megmaradtam heteronak, bár nem könnyű a mai világban
Az már nincs meg, pü-ben megírom az újat.
Hívtalak Sanyi, roppant fontos témában, még a 984 végű a számod?
Én pl. csak bébifóka uszonyból készült gyertyát használok, drága, de megéri minden munkaütemnél a sírását hallgatni.
Kék esvéezer kék ruha, kék szem.......ami néz.
...felhajtott állvédővel, sodort cigivel a szájában
összetéveszthetetlen
Ok
nézd meg, hogy szikra van-e
A bébi fókák miatt
Ha nem veszel örökké újat azok élni fognak
Én eddig még gyertyahézagot nem ellenőriztem soha a GS500-on: mivel mindig pöccre indul, így csak 12 ezrenként cserélem, és kész. Mi a fenéért tekergetném ki amúgy?
Féktisztítót spriccentesz bele úgy felcsúszik mint a 45 ös anyukának a 2 ujjad

Nekem 25 ezrenként kellene cserélni az astrán
60 körül kezd durrogni
Nem mondom hogy nem baszta szét már a légszűrő boxot mert szétbaszta de akkor se cserélték 15 ezrenként ha nem indul pöccre a motor akkor van gyertya csere
Fekete GéeSöccá', púpos hátú motoros fekete cordurában és fekete sisakban.
Sanyi bá! Nem ígérek semmit: terv szerint kb. 9 óra körül indulnék (ha rászánom magam), és sacc / kb. 12-13 óra körül fogok az abaligeti tónál járni, majd onnan megyek Orfű felé. Szóval ha összefutunk, az csak a véletlen műve lesz.
Mert a gyár előírja a 12 ezrenkénti cseréjét - és nem is drága (1200,-/db). Most kimarad, majd ha egyszer unatkozom akkor kicserélem őket - itt vannak az asztalomon.

Más: Qrva jónak tűnik a vaskos, puha kormánymarkolat, bár a gáz oldalival egy órát szoptam mire felment: a bal, az ugye sima 22 mm-es, a jobb meg 25-ös kellene legyen, de ez az új csak 24 mm-es furatú. Elvoltam vele egy darabig, mire a helyére ment. Külön bosszantó, hogy "lyukas végűt" rendeltem, erre zártat küldtek, lehetett azt is farigcsálni.
öööööö....én azért szeretem cserélni az előírtnál......
Gyertyát minek cserélni amíg jó?
Hézagot be kell állítani és mehet a buli
Ha van kedved összefuthatunk valahol.
Ja: mai motorozás 18 km! (Meglangyítottam az olajat az aljában).
Na, a gyertyák cseréjét leszámítva a motor teljesen leszervizelve! (Lusta voltam megkeresni az ülés alatt a gyertyakulcsot - lehet már rég el is hagytam onnan....)
hát én azt nem tudom nektek mi a jó...
Sztem kurva nagy mák, hogy nem vagyunk OLYAN okosak, mint te!
Nemsoká térdig járhacc ott a hidakban... Baja, M9, Dfvár, M8, és ha meglesz a paksi...
Csak igyekeztem a sok üres fejbe értelmet tölteni de ezeknek hiába
Aki észak dél vonalához képest nem pécs magasságában lakik annak mindnek nyugtara esik orfű. Tsanyi nagyjából az ország közepén lakik