Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért akarsz te engem megtéríteni
ki fogja feladni az utolsó kenetet ha mindenkit beoltanak
az a helyzet, hogy mind 3 műszakban dolgoznak azt nem nagyon érnek rá oltakozni járni
Mondjuk ha kapnának egy kis ösztönzést, mondjuk oltásonként 5 ezer forintot szerintem a jövő héten dobna egy millát a beoltotsági mutatókon
mert te csak okos vagy és nem bátor
Én ezt láttam
nálunk ilyenekkel nem foglalkozott az orvos
Volt cimbi aki ilyen tünetekkel felhívta a körzetit, az annyit mondott ez kovid, maradjon otthon 10 napig oszt csókolom
ismerős a helyszín
Ha jól gondolom a DVCS A tegnapi esőben úgy látom kissé megáradt
Nem vagyok róla 100%-ig meggyőződve hogy mindig a valós eredmény jön vissza.Egyrészt a mentő kolléga mondta hogy igen könnyű rosszul levenni a mintát,másrészt látom benne kicsit a politikai érdeket is,már ami a statisztika mozgását érinti.
Van egy haverom,három különböző helyen volt tesztelni,a háromból 1 mutatta csak ki,ami érdekes hogy a középső lett pozitív.Szóval azért vannak bőven érdekes jelenségek.
Szerintem nagyon nem így van bár nyílván területenként nagyon eltérő. Nekem a faxom ki van múlt héten 8 kinézett ingatlan közül 1re tudtam ajánlatot tenni a többit az orrom elől vitték el Amire ajánlatot tettem azt meg gerinctelenül nekem nem szólva rám licitálva irodán belül egy másik ingatlanközvetítő kiközvetítette miután bent volt a foglalóm.
Most megint az az időszak van mint 2 éve. Hogy nem lefele kell licitálni a vásárlónak hanem felfelé. Az árak elindultak szépen felfelé. Aki 2 hónapja nem adta el az ingatlanját az nem árat csökkent hanem árat emel Nem egy ingatlanba voltam, az ingatlanos mutogata a papirokat, ez az ingatlan 2 hónapja még 1 millával kevesebbért volt kirakva de az eladó kérésére emeltek az áron. Nem tudom felétek,hogy van de a társasházi lakások nagyon drágák. Felénk 2 árából lehet venni egy nagy családi házat Megtartani csak társasházi lakást tartok meg, mert arra nem nagyon kell költeni csak ami bent van arra meg van kaucióm, a külső rész nem az én gondom
én most is azt próbálom
ez így igaz, a létezésünk teljesen felesleges, igazándiból teljenes érthetetlen bárminek a létezése ami nem létezik az örökkévalóságig
Hagyjad már ezt a közösségi érdek maszlagot!Aki nem akarja elkapni vagy tart tőle,az oltsa be magát,akit meg nem érdekel az nem.
Csak dolgozott a szervezetedben az immunválasz.
Ne szarjál be, az Astra meg valami csimpánz vírus. Az előbb amikor a tükörbe néztem, hát szóval na....
Véd a faszt véd... tegnap megittam fél tálcával meg mellé pár korty vodkát. Nem védettséget adott hanem egésznapos szenvedést
Sajnos a halál kockázatát az élet sem minimalizálja így felesleges élnünk.
a viki ezt írja:
Mivel az mRNS nem integrálódhat a gazda genomjába, ez a tény minimalizálja a génterápiával összefüggő kiszámíthatatlan eredmények kockázatát

szóval csak minimalizál, nem zárja ki 100%-ban a lehetőségetm így bármi megtörténhet
Hát... Ádám-Évához képest akkor mindenki az, ha így nézzük.
Nem lehet, hogy egy kis génmódosítás segítene rajtad bármiféle is?
Mrhogy a faszba lennel genmodositott?
Ez nem scifi.
A genmodositas meg mar kb szazerer eve megy, pl haziasítasnak hivjak.
ez részben igaz, de pl egy párizsitól fosok fél napig, aztán újból olyan lesz a szervezet mint volt
de pl a fájzertől bár kevés az esély de akér génmódosított is lehetek
és nem sok arra az esély hogy jobb lesz a szervezet, mert pl ha napi 3x tudnék dugni egy ilyen módosítás után akkor azonnal indulnék oltatni
Te se igyál Artus-t, mert index-elsz!
Ezen rohogok mar miota, ilyen szarokat esznek es isznak az emberek, de egy vedolotast nem adnak be mert nem tudjak mi van benne.
Na, félve, hogy az oltás kivégez, gyorsan az év első kiskarikáját megtettem:
Bakker: a "#maraggyotthon" miatt eljutottam odáig, hogy már minden hétvégén piálok. Tavaly ez átlagban havonta egyszer fordult elő....
Bennem ma (na meg tennap is...) egy fél PET-palack Argus van, az azért ad némi védettséget, nem?