Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyálazd meg a bal herémet!
Szerintem most hogy mondod bogyó az egyik legneonácibb akit ismerek.
Most hogy mondod hasonlít egy balatonboglári emberkére.
Pontosan így van. Nincsenek rá szavak...
Hihetetlen egy hazaáruló, liberális szardarab ez az ember...
Köszönjük szépen. Nem baj ha többet nem jössz ide.
Nektek egy rendes tavatok sincs amibe hal van :-) PPP
Ez a csávó az elsők között adná a felesègét meg a lányát azoknak a koszfészkeknek... beteg, szó szerint beteg.
Na, most hogy idecsődült a neonaci, emberre csak messziről hasonlító, mérhetetlenül ostoba keménymag, szüntelem is a fórumot egy ideig...
Hergeljétek csak jó fel magatokat tovább, egyben bizonyítva is azt, hogy annyit sem értek mint egy rettegett háborús menekült...
lehet délután kiszaladok horgászni kocsérra a tóhoz
melyik tanya a tied? Beugrok egy sörire barátkozni de lehetőleg ne argus legyen
Ja az egyik te voltál.
sosem felejtem el azok a libsi felfogású vadbarmok hogy meghurcolták a László Petra nevezetű operatörnőt mert, hogy állítólag felrúgott egy migránst egyébként meg köze sem volt hozzá. 1 hónapig ebbe kapaszkodott a liberális média, a migránsból meg sztárfociedző lett nálatok Ezt is nekünk köszönhetitek.
Hagyjuk ezt a megrendezett dolgokat én kezdem azt látni a te életed az
Csak nem értem miért kell mást mutatni mint a való ettől több vagy jobb vagy vagy így érzed jól magad
Ez konkrétan hazugság és a sok nyelveket nem beszelő neonáci terjesztette. Egyrészt hiába volt szilveszter, másnap reggel minden online hírportálon szerepelt, a goggle kereső a mai napig kiadja öket, ha beadod az idősávot, vagyis a január elsejét. Ugye hogy le sem ellenőrizted, csak osztod?? Másrészt meg volt sok száz feljelentés, amiből az jött ki a végén, hogy tulajdonképpen senkit nem bántottak, nem volt sérült, nem raboltak ki...stb...
Én magyarul beszelő kéregetőket meg hajléktalanokat láttam ott...meg mindenhol tisztaságot és közbiztonságot...
Remélem is. Súlyos válságként érném meg, ha bármibe is egyetértenék veled...
Tévedsz. Ez annyival változatosabb mint az Alföld, hogy egy 100km-es körön belül annyi látnivaló és érdekes hely van, hogy megunhatatlan. Esik a hó? na és, az is az egyik szép benn.:
Szerintem a bal hátsó meg bútorboltos nem zotya? Csak felismersz már egy kollégát
Ja..való élet. ahogy dínók is vannak, hisz volt a Jurassic parkban..láttam a tévében :-)
Na meg ami volt, az is megrendezett esemény volt...akiket kergetnek, azok szaladnak...még a TV bemondók is rugdosták öket, még videó is van róla...aztán még pont ezek érzik magukat különbeknek náluk...
hát abba a szent városba pedig nincsenek migránsok. Kínai negyedünk nekünk is van szolíd és bárki számára látogatható nem rossz környék, Van egy hős utcánk amit 20 éve fel akarnak számolni, de valahogy sehogy nem jött ki rá a lépés, pedig 2 nap alatt megoldható lenne. Minden nagyobb településen "HŐS" utca. A tisza menti falvak tele vannak nem migránssal cigánnyal Na ezek sem jobbak. Azért még is van annyi különbség,hogy beszélik a nyelvet, 10-20 %-a talán dolgozik is. Aztán nagyvonalakban beilleszkedtek a társadalomba, mondjuk volt rá 2-3 száz évük. Elfogadják a törvényeket. Tudják, ha lopnak, rabolnak, ölnek az következményekkel jár. Persze amíg büszkeség bevarva lenni addig sok jóra tőlük sem számíthatunk még is azt mondom egy hajszállal talán jobbak mint a ti migránsaitok ezeket legalább valamilyen szinten tudjuk irányítani. Természetesen nem ragaszkodunk egyikőjükhöz sem tolass ide a vonattal postacsomagként feladjuk az utosló szálig mindent ha ott akkora rájuk a szükség Mi akár hosszabb távon is tudjuk nélkülözni Őket nálunk a lakosság 7-8%-át tehetik ki szerintem Nem 30-40-et mint nálatok. Itt még valóban el tudok kalézolni úgy egy napot a városban, hogy nem találkozok 1-el sem, felétek ezt elképzelhetetlennek tartom
Persze, mert a Brünhildáknak ez tetszett.
Akkor egy análplugon keresztül kapod mi egy 16 cm locsolócső.
Faszra hányták a brünhildákat is szilveszterkor németeknél - aztán az ultraliberális szabad sajtó kussolt róla hetekig, míg ki nem pattant... ezres esetszámról volt szó, nem háromról
Nade minek ereszkedtél le abba a fertőbe hegyeshalom után?
Na jó de téged pipikém a toka miatt diszkriminálni KELL:
akkor inkább cigánynak álcázom magam ja bocsi ilyen szó már nem is létezik akkor úgy mondom ahogy hivatalos "nem magyarnak"