Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

húzzál maszkot vazzeg, jó ideig azt harsogtad az fasza mert megvéd a vírustól
mára azért kiderült hogy közel sem védett snnyit mint gondoltsk róla hiszen a folyamatos maszk használat mellett emelkedett, tetőzött majd enyhült a hullám
Nyilván, amig nem nyilvánvalóan biztonságos és hatékony.
Szegény anya.......fostos fiát lehet sose látja.....
kb a mai napig igazándiból senki se tudott oltást kapni aki nagyon akart
főleg ha fiatal volt

plusz a kibaszott politika miatt fele oltóanyag annak sem tetszik aki nagyon akarná
Csak és kizárólag abban az átnevezett pözsó lomban ült s kifele nézett az üvegen,max tankolni meg üvegvehugyozni állt meg,szerinted az mit jelent?
én senkit nem akadályoztam abban, hogy beoltassa magát még csak le se beszéltem. Én nem kaptam el a vírust(valószínűleg) tehát terjeszteni sem terjesztettem
Miattam nem változott az ország járványkezelése A minden logikát nélkülöző egymásnak homlok egyenest ellentmondó járványkezelési csődöt nélkülem is össze tudták hozni Útjába nem álltam legfeljebb az elszenvedője voltam
Ja, és az olyan pöcsök miatt áll az ország úgy a járványkezeléssel ahogy, mint amilyen te vagy. Mindent és mindenkit nagy ívben leszarni, oltást elkerülni....
Ez az újságírók tava? Szoktam mellette elmenni de nem voltam még bent állítólag jó az állomány
én 1 percet nem voltam otthon amikor azt kampányolták, hogy mindenki elkapja és azonnal megpusztul én akkor is jártam mindenhová mint a mérgezett egér
Te vagy szerintem egyedül, aki belebújik az ágyneműtartóba azt magára csukja a matracot
Tubicám,az első az isaszegi halastó a másik meg......................fasz tudja,ilyen magas rézsü nincs a megyében,de legyen a vonattöltés.
Téged meg egy tetves román vendégmunkásszálló se enged be mert büdös a pénzed a hasitasiban.
Szomorú na.
meg kéne ragadni a lehetőséget. Kibérelek egy helységet meghirdetem az újságban, hogy 10 ezerért soron kívül regisztráció nélkül azonnali oltás fájzerrel. Címre megy ki majd az oltási kártya. Napi 20-asért felveszek 2 szolgálaton kívüli nővért hagy oltsa a desztvizet vagy sóoldatot
Horvátország, kispofám, Horvátország: https://index.hu/kulfold/2021/...

A Zoli oda megy, te meg #rohaggyotthon!
szerintem nálunk a kórház előtt is ezért sorakozik az a sok ember
Mind menne mozizni
A családom (anyám, öcsémék Debrecenben), tehát ahová azonnal mennék, már megkapták mindkét oltásukat. Nejem május közepén kapja a második Pfizert, de az én vacak Astrám csak június elején lenne esedékes. Pedig addig nem megyünk anyámhoz, míg mindketten a teljes adagot meg nem kaptuk. Csak ez a bajom, na!
A te esetedben ez azt jelenti, hogy isaszeg meg gödöllő között közlekedhetsz
igazából ezzel nem korlátoztak, ennél nagyobb távot úgy sem tud műszaki meghibásodás nélkül az a csörgemetélő
Huhh,a narratíva hogy felelőtlenség a nyitás,túl korai inkább rohaggyotthon bazmeg.
Milyen hoki aktivista vagy?
Az AstraZenecaval a 12 hét várokozási idő a legnagyobb baj a két oltás között, de ez hamarosan változhat Cili néni szerint a cikk legvégén):
https://index.hu/belfold/2021/... - jó lenne mielőbb letudni, és védettnek érezni magamat (nekem is tele a tököm a "rohaggyotthonnal".)

"Bejelentette, hogy az AstraZeneca vakcinájának a beoltási módozatát felszabadítják, módosítják, a második adagot az első adagot követő 4–12 hétig tartó időintervallumban adják be. Ez nem egyénileg alkalmazható, az oltópont és az orvos felelőssége az, hogy legalább 10 személyt összevárjon, akár első, akár második körös oltás során alkalmazza az AstraZeneca beadását."
Nekem tökmindegy ki melyiket.Nekem még az is jó ha bepróbálják a vírust,ha elföldelik az is tuti ha túléli az is tuti.
rossz indián picsa
Bár van az a pénz...
Igen, az oltás az ára - de az emberek a kínaiért mégsem kapkodnak. Lehet megér (?) pár hetet várni a "jó" vakcináért.
Az index-telexel és a többi hülyével ellentében azembereknek tele a tökük a rohaggyotthonnal.
Ezt látod most,mindenki szabadulna,ha oltás az ára akkor még sorban is áll.
Horvát pont jó.
ismerős most mondja kecskeméten oltanak fájzerral, de ilyen sorbanállós a buli
kb 3,5 óra mire sorbakerül az ember
annyi a feltétel hogy minimum 3 napos regisztrációja legyen
egyenlőre nem sok helyre jó még az a kártya
de amire megjön bízok benne románia is benne lesz a körben