Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És Graz-ban mikor voltál? A belvárosban mindenütt fürtökben lógnak a fekák minden kapualjban rosszabb, mint nálunk néhány nyírségi falu - bár azok biztos azért vannak ott, mert ép szünet van az egyetemen két előadás közt
De, beülhetsz az étterembe, csak előtte a pöcsödbe megkapod a kínai szurit.
Huhh,tuti köztük van a többszörös étteremtulajod,mert ezek mind azok,meg atomkutatók és mind dolgozik minimum szoftwerfejlesztőként nálatok.
És nemond hogy szélsőjobbos a 24.hu.

http://youtu.be/L_xWFfdbSvo;t=194s
innentől bármit is leírsz annak a valóságtartalmát én azért megkérdőjelezném.
Szerintem te itt lax kocséron bazmeg van 10 hektár földed annyi a mozgásod amikor a traktorral körbeszántod
télen a tanyából ki sem mozdulsz legfeljebb fát behordani a kályhára Azután, hogy letagadod a való tényeket nem tudlak máshová tenni.
Akármilyen szép hely is ez innen az Alföldről nézve, valszeg meg lehet unni ezt is pár év után. Valszeg nekem se a csúcsok látványa ugrana be 10 év után, hanem az, hogy "basszameg, megint 80 centi hó esett", vagy az hogy "kurva 5000 m2 füvet a domboldalon már megint le kell vágni"
Ini nálunk nincs ilyen ezt te is tudod Voltak ebből már problémák aki ilyet mert állítani az igaz, hogy a börtönlakók 90%-a cigány de erre egyértelműen nem lehet kijelenteni, hogy a cigánybűnözés létezik mert az diszkrimináció Az,hogy én nem ülhetek be egy étterembe az nem az
Na akkor az is kiderült, hogy masiniszta vagy nos ezek a magyarországi jelenetek nem megrendezettek voltak hanem a való élet. nekem talán annyi volt a szerencsém, hogy közelébe sem laktam ahol ez a kecskebaszó csürhe végigvonult Viszont láttam őket a saját szemeimmel amikor szegeden vagy épen pesten jártam . Én próbálok veled barátkozni jocó de hát nem hagyod. pedig talán én vagyok az egyetlen itt aki nem néz le azért, mert külföldön teremtettél magadnak egzisztenciát
Ennyi. Egy lesz a sok fertőző betegség közül, ami ellen lesz természetes vagy éppen mesterséges immunitásunk...
Igen, az. Én legalábbis nem láttam még egyet sem, ami durvább lenne mint mondjuk egyik másik része Budapestnek, ami migránsmentes szent város...
Ez is lecseng majd, semmi új nincs a világban... a spanyol náthánál is ez történt... megszokjuk, kialakul a védettség a népben (aki megmaradt) és csökken a hajcihő. Most még az elején vagyunk.
utánna már Egy hozzászólásban nem tudsz 2-nél több képet feltölteni
akkor a sok nyugati jo-go zóna is csak egy átverés?
mert az hogy pár " migráns" csapat erőszakoskodik ezt nem nehéz össze hozni hírnek
de azért ezen kívül más gond is van
mert amit te állítasz kb avval egyenértékű mint nálunk az hogy nincs cigány bűnözés
Raktam te nagyon gyenge...
Ja, ezt szoptad be a szélsőjobbos mainstream-ben .Én ugyan ezt a "csürhét" vittem tovább vonattal Ausztrián át...Láttam öket saját szememmel...Nem azt amit a sajtórészleg megrendezett nektek, meg amit kiprovokáltak...
A 90%-uk ilyen. A maradék meg teljesen mindegy hogy honnan és miért migráns...
Nekem mindegy. Szeretem a munkám is, és akkor is boldog maradok, ha soha nem mehetek el 150 km-re...amúgy mindkettő megoldható, egy hete voltunk Budapesten.
Fogalmam sincs. Valahonnan kell hogy jöjjön ez a Bullshit. Mert a tényekhez köze sincs, személyes tapasztalatokra nem alapozik, akkor honnan a sok állinformáció?
Mi van, már munkásszállóra sem tellik? Újabban a sínek között vered fel a sátradat, és vadkempingezel?
látom az asszony is meg a gyerek is csak bokáig merészkedik bele rakj egy képet amikor úszkálnak benne, felőlem készülhet augusztus 20-án is a kép
valami elzárt szigeten kaphattál munkát Becsüld meg mert nagy szerencséd van
Valahogy nálunk nem az idegen nyelveket jól beszélő, mérnök, orvos, ügyvéd vonal törte ránk a határkerítést és dekkolt hónapokat a keletinél
Szegedre IS járok. Amikor 2015-ben volt ennek a csúcspontja az mesélte, hogy az orvosi ellátásra szorulókat elvitték a kórházba. Púposra szarták a wc-t mert azt sem tudták, hogy itt azt le kell húzni Az a ganédomb amit maguk mögött hagytak szerintem a mai napig takarítják ahol végig vonultak az országon. Fenyegetőztek és követelőztek, a leg alapvetőbb társadalmi normákat nem akarták betartani. Nem értettek sem szép szóból, sem erőszakból Ha nincs a rendőrség és a katonaság valószínű végigbaszták volna azokat a településeket ahol végigvonultak meg kifosztották volna. Magam részéről én örülök, hogy annak amelyiknek a" nagyobbik fele különb mint a magyar" az a nyugati társadalom fejlődését segíti és nem a miénket meg a velük együtt beszivárgó terroristák ott robbantgatnak nem nálunk a ház előtt Nem mertem elmenni egy muncheni sörfesztre pedig nem vagyok egy beszari alak, de ott robbantottak, meg hajtottak a tömegbe ahol volt tömeg és ezek a tömegrendezvények kint külföldön nem lettek vonzóak számomra
szerintem felétek nincs illegális migráns csürhe
lehet migráns van de az dolgozni ment oda mint te
de ha azt mondod hogy a magyar vendégmunkás szarabb mint az illegális csürhe akkor inkább feküdj ki a vonat elé, de ha ehhez nem vagy elég bátor akkor fejezz be mindent ami összefügg a magyarsággal legfőképp az érintkezés összes formájával és haverkodj ezentúl a szines migránsaiddal
Apropo,a sanyaru migrans eletben mennyi nehezseget okoz egy szabadnap kikérése es utazas 100-150 kmre?
Van szelsőjobboldal mainstream?
Ha igazan boldogga akarnal tenni mehetnel messzebb is.Pakisztanban sokkal tobb az etteremtulaj,es a bet is jobban akadozik.
Ja...egyiket sem..Az életből merítem a tapasztalatokat...nem a szélsőjobboldali mainstream-böl...