Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te baszki tényleg más műsort nézel
Itt nem papírkutyák az emberek. ha nincs befagyva, akkor fürdésre alkalmas
Attól, hogy aki egy másik országban letelepedik az emigrál....
Annak a csürhének a nagyobbik fele sokkal különb mint egy átlagos magyar vendégmunkás.... Én személyesen ismerek jó sokat közülük, szóval tapasztalatból mondom....
mennyi fürdőző van itt egy szezonban ezeknél a melegvízű hegyi tavaknál?
Te mitől lennél migráns. Azért én különbséget tennék aközött a csűrhe között aki a szociális ellátásért ment oda a jó megélhetés reményében. Aki nyelvet nem hajlandó tanulni, gyerekeit nem hajlandó taníttatni, önmagam nem hajlandó dolgozni, a társadalmi normákat nem képes elfogadni. Elvárja az ingyen jólétet és európai mércével nézve igénytelen kultúráját fenntartani.
Tudom, hogy vannak itt agyatlan emberkék akik hazaárulozzák a külföldön megélhetést kereső munkavállalókat Nem tudok velük egyet érteni. Mindenki éljen ott ahol megtalálta a számítását és jól érzi magát, ettől sem lokál patrióta, sem hazaáruló nem lesz senki
Gondolom kimentél, megtanultad a nyelvet, dolgozol, beilleszkedtél az adott társadalomba és hasznos tagja vagy. Adóidat rendben fizeted része vagy a fogyasztói társadalomnak. Nagy valószínűséggel jobb is lehet a munka és az életkörülményed mint itthon egy átlag embernek Én nem sajnálom tőled , te tettél érte Erre másnak is meg van a lehetősége. Ha nincs a közeledben kecskebaszó migráns csürhe akkor még szerencsés helyen is élsz. Nekem több helyen is laknak az ismeretségi körömből nyugateurópában ott nem festik le ilyen vidámnak a helyzetet. Pl. olasz keresztanyám végleg hazaköltözött, már nem volt olasz szomszédja csak muzulmán a lépcsőházban is kb. nyakig ért a gané és mindennapos fenyegetőzés volt. A németeknél sem vidámabb a helyzet vannak környékek ahol este már ki sem merészkednek az osztrák még mindig migráns lájt az olasz francia német vonalhoz képest de ott is lakik rokon akik már nem mernek önfeledten túrázgatni közel a 70-hez.
Bezárva a paradicsomba :-)
legyen még 5 év Corona :-)
Ha nem, nekem az is mindegy :-)
akár, vagy vudubábut is szurkálhatok
ki kell venni a gyertyát t meg kel fogni az elektródáját és rá kell indítani. Ha nem zsiborog a kezded akkor nincs szikra Ha van szikra azt garantáltan tudni fogod
Orulunk neki hidd el.
Fogadjunk egy ASUS lett a laptop Kitalálósban elég jó vagyok Ini szerint minden szar ami A-val kezdődik Nekem is van egy Asus már egy éve. Nekem semmi baja, mondjuk van benne vagy 4 üzemóra
Elektromotor nikket nem engedték már?
Ráadásul migránsként élek migránosok között...jólétben, biztonságban, békében, boldogan...
Te tudod a legjobban influenza oltást mennyien vettek fel eddig is. 90%-a a nem túl nagy készletnek ment megsemmisítésre a szezon végén
Azért itt már arról beszélsz, hogy minden évben le kellene oltani 10 millió embert Nagyon nem ugyanaz a történet szerintem
A gyógyszergyárakat eddig sem én féltettem, blödi hullajtott könycseppeket utánuk
Mé, lerajzosz es osszeteped mergedben a papírt?
ezt neked kell megítélni te élsz migránsok között. Mindenesetre 4-5 éve küldünk nektek egy fél milliót Aztán nálatok aki türelmetlen volt még le is jött érte autóval
Itt szerencsére nincs 1 se Ellenben van vagy 1 millió cigányunk Ha nagyon ragaszkodtok hozzájuk azt is elküldhetjük. Sétálgatniuk sem kell 1 osztályú vasúti kocsikban kapjátok meg őket Még jobban is jártok mint a migránsaitokkal ezeknek legalább 10%-a dolgozik és keresztények nagyon vallásosak, istenfélők
De nincs ám csere-bere
Zaporousecemen állítottam előgyújtást, az elosztü a motor és a tűzfal közé esett, szóltam havernak indítsa be miközben majd én tekergetem, hát remehtem egy darabig míg el bírtam engedni movel beszoruét a kezem a szűk helyen ahol vidáman húzott át az elosztó.
7000
nálam nem lesz teszt
neked nincs komolyabb összeget meg egyébként is vesztenél
nem emléxem 3 hónapos saccolgatásaimra
De ha előkeresed nekem akkor elhiszem. Mindenre én sem emlékezhetek. Egyébként ha így rázod a pofonfát nem lesz 3 hónap
Szikra teszterrel.
na jó, de mit nézzen rajta?
ha ennyire fogalma nincs az egészről akkor hiába néz bármit is
Akkor megérte.
...dobtam már el kölök koromban gyertyát olyan messzire, hogy negyed óráig kerestük a fűben Áthúzott a repedt pipa de egyúttal meg is lett a baj
Ja, vedd ki, pipa rá, blokkhoz tartani aztán indít. Ha van szikra sem jelenti azt hogy jó a gyertya.