Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagy kár......pedig az őszinteség kijár a közösségnek
Arról itt te már nem fogsz értesülni a sportmotoron...
Ne válogass..... mindegyik.egyformán jó
Ezért pedig igazán kár......
Még két hónapja se vagy beoltva. Aztán nehogy vinnyogás legyen a vége
Más: nem bírtam holnapig várni: forró, szurokfekete és csöpög lefelé a vasból....
Nincs kit felhívjak: oltóponton kaptam az elsőt (nem a háziorvosnál), így a másikat is ott fogják beadni. Majd jön az SMS....
Remélem jövőhétre eléritek a 8 milliót
Ja, nem mentek sehova, csak minden csütörtök reggel a piacra az összes nyugger így tolta felénk...
Haver most volt... rinyált délelőtt, hogy jajj, nem kap, nem jut, jajj, nem tud regisztrálni... aztán odament 3-ra, 4-re meg is volt a fájzere. Most heppi doki mondta, ő volt a kb. 300., és van még1x ennyi adag. Estig tolni fogják...
Ha a médiájuk nem nyomja a dumát remélve hogy így elhúzódik nyár végére többen is vennék a másikat.
A szputyik nem rossz,és horvátia nyitva.
Kurz és merkel mama még nyitott kérdés,de juniusra tuti beadja a derekát,kulömben meglincselik a jó dojcsok mehetnékükben.
https://civishir.hu/belfold/20...
na tessék neked ennyit tudtam segíteni, ezt úgy sem olvasod máshol, mivel neked csak indexet enged megnyitni a géped
szóval felhívod a körzetid azt mehecc a 2 kanyarért. mondjuk neked az már lehet,hogy a halálos ítélet
nem te raktál múltkor fel egy táblázatot, hogy a fízer a leggyengébb szar. A szuputnyik dominánsan jobb volt bármelyiknél, nekem mintha ez rémlene bár qrvára nem érdekel
terólad írtam baszod az a lény ege,hogy hijába bújkálsz az ágy alatt a vírus úgy is megtalál ha akar maszk ide- távolságtartás oda semmi befolyásod nincs rá
Idős ismerős házaspár(70+), úgy kapta el, hogy annyit jártak ki, hogy a kerítésről bevegyék az odaakasztott kajájukat. Így éltek hónapokig azt még is elkapták Néhány nap alatt túl lettek rajta azóta boldogok mert látom őket csatangolni a városban napi szinten.
Na erről van szó: az ellenzék nem oltásellenes, hanem csak éppen Pfizert szeretne kapni. Jobb rá 4 órát várni, mint három hónapot.
lehet fogadok bérsorban állókat azt fölözöm a hasznot
na néz inkább egy kis kalled frankót ezt dobta be a jutub
http://youtu.be/V3P4VxDhf8k
Jó nagy bííírkák... amikor lehetett vóna, akkor meg nem mentek... most last minutba meg ott állnak 4 órát sorba
Ezek szerint nem hallgattatott meg a fohászunk a Sportmotornál, hogy a Pipi 40 karakternél hosszabbat nem írhat.
Ezt kb. egy éve leírtam mire jó a maszkolgatás. A tehetetlen, tanácstalan kormány( nem csak itt az egész világon) azt sem tudta merre az előre járványkezelésben. Szét mégsem tárhatta a karját, hogy fasz se tudja mit kell ilyenkor csinálni Emléxem az első körben az volt, amikor még nem volt nálunk fertőzött, de már minden napos volt az áttörés, elmondták, hogy ne legyenek illúzióink a járvány be fog törni magyarországra is Aztán rögtön hozzátették nem kell aggódni minden a legnagyobb rendben, mindenünk van a védekezéshez. Elegendő maszk, védőkesztyű, fertőtlenítőanyag Aztán hamar kiderült, hogy semmink nincs Akkor szintén azt mondták nincs itt baj hisz kínából már úton van a cumó azt mutattak néhány snitet, hogy a váradi trans bőingjeivel leszállítanak néhány nagyobb kartondobozt. ami fölött ott pózolt vitya és petya Mindig beszámoltak miből mennyi érkezett és, hogy mindenkinek jut aztán pont ugyan úgy nem jutott senkinek mint előtte. Ha nem adok neki a varróknak 150 kg fehér vászonlepedőt tavaly májusban ki sem tudtuk volna nyitni maszk hiányában A fertőtlenítő szerrel pont ugyanez volt a téma, addig amíg a MOL a téli szélvédőmosós üzemét át nem állított "fertőtlenítőszer" gyártásra napi 50 tonnás kapacitással addig az sem volt. Mondjuk nehéz dolguk nem volt annyi, hogy a címkét ki kellett cserélni a flakonon, meg nem kellett hozzáadagolni a színezéket meg a felület aktív anyagot. utána már kis idővel tényleg elérhető volt a szer bárki halandó számára is. Aztán nagysokára lettek maszkok is mire az első hullám befulladt nyár elejére. 3000 ft-ról visszaestek 500 ft-ra a 40 ft-os sebészmaszkárak
Bármilyen intézkedést bevezetett a kormány nem tudta befolyásolni a járvány útját. Sem kijárási korlátozással, sem bolt bezárással, sem a vendéglátósok fél éven át tartó kivéreztetésével sem a kötelező maszkhasználattal, sem a környező országok színek szerinti besorolásával Ezeknek az intézkedéseknek semmi befolyása nem volt a vírus terjedése tekintetében és ezzel ők is teljesen tisztába voltak. De azt még sem mondhatták, hogy tehetetlenek és tanácstalanok vagyunk Mégsem mondhatták, hogy mindenki fusson amerre lát mentse az írháját Hát, hogy nézne ki amikor a boxmeccs előtt a bokszolók heteken keresztül üzengetnek egymásnak a tv képernyőjén keresztül, hogy így meg úgy szétverem a pofád, erre a másik meg mondaná, hogy nem bántsámá úgy is te vagy a jobb Ki fogadna rá
Ezek az intézkedések látszatintézkedések. A maszk használat is olyan Az emberek felének egyébkén is legfeljebb a bajuszáig van felrakva mert levegőhöz akar jutni
Tehát a kormány ugyan nem mondja ki de nagyjából úgy kell érteni, hogy mindenki viseljen maszkot, ne mondják azt, hogy meg sem próbáltunk fellépni a vírus ellen
Én nem így gondolom illetve nyilvánosan igen, de igazából fiatalon a legtöbb ratyi mivel nőhöz esélyük sincs jutni ezért amíg meg nem házasodnak eltűrt a buzulás. Tunéziában mikor sousse-ban az igazi szukban voltunk (a taxis többször kérdezte, hogy biztos oda akarunk-e menni, de igen mondtam így odajutottunk, mikor gyalogoltunk vissza a városba egymáshoz szorulva ijedten a családdal akkor láttunk fiatal fiúkat kézen fogva sétálni.
szerintem nem nagyon bánkódik emiatt a mama
...sem ér...
A szövet maszk guriga taknyot sem és, a sebészi maszk meg négyóránként eldobandó (tehát nem fél évig ugyanazt kell használni). Az FFP2-est meg nem merte előírni a kormány....
Ha Angliában a napi sokszázról napi 4-re csökkent a halálos áldozatok száma, akkor csak hatékony az a csoffadt Astra, nem? És még csak a lakosság fele van beoltva vele.... Friss statisztika a trombózisról, halálozásról (tehát minden 105.000 ezer emberből egy kapott trombózist, de ezek közül is "csak" minden negyedik halt bele. Mi lehet ennél hatékonyabb és biztonságosabb? (Tudom, a Pfizer, de az meg nem jut mindenkinek).

https://index.hu/kulfold/2021/...