Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Motorolaj, szűrők, gyertyák, kormánymarkolatok megjöttek, így adódik a hétvégi programom.
valljuk be őszintén ilyenből kevés van
1000ből ha egy olyan van ami vállalható
a 3 nap az ő ötlete volt
azt mondja közel 50 évesen nem kellene ilyen sűrűn
nekem se hiányzik a sok macera amiatt a pár másodpercétt de mit tegyek ha termelődik a cucc
Most mondta, hogy a bruttó egy percet elosztja három alkalomra úgy könnyű heti 3
Őt még elvállalnám... https://www.origo.hu/teve/2020...
ezt te sem hiszed el
hát nem lehet egy főnyeremény ez az ipse
nem dolgozik havi járandóságért , a ház körül nem csinál semmi szezonális munkát(fűnyírás, levélgereblyézés, csatornatakarítás stb.) elvárja a meleg ebédet az asztalon
ezt még el is tudná nézni egy belefásult feleség, hogy neki kell megteremteni a háztartáshoz a jövedelmet, meg mellette vezetni is azt(főzés, mosás, takarítás) meg vinni a külső körletet a ház körül. mivel nem pólyás már a gyerek az a gond már leesett a válláról előtte az még pluszban hozzájött De amikor a 12-14 órás nap végén a semmirevaló, kitartott embere molesztálja a pici büdös fonnyadt uborkájával napi szinten pihenőidőben szerintem azt már zokon veszi előbb-utóbb
Ini asszonyának az lehet a felszabadulás az egész életében amikor ini kitakarodik a csatornapartra horgászosat játszani Addig legalább nincs láb alatt, meg nem is molesztálja
ezért oltasd be magad, hogy legyen levegőd te
meg szaporodjon a beoltottak száma, hogy én kimaradhassak
szerintem a leszbi az még nem olyan gáz az kis ráhatással simán szúrható
Mégiscsak szerencsés vagy mindig csak azé basztatják hogy amit elkezdett az évek során azt csak fejezze már be
Ő nem hagy békén téged?! Azta!
többnyire 2 naponta, mostanában próbálom kitolni 3 napra de ritkán sikerül
Azért szerintem kérdezz rá.
Bocs: fél perces.
Az Ini?! 25 év házasság után még mindig naponta zaklatja a zasszonyát, igaz, már csak egyperces aktusokkal...
a villám ürítések mennek még
de ha fél percen túl kell reszelni akkor elfogy a levegő és pihenni kell
Dugni is lusta.
Ha a gondolatai annyit járnának a munka körül mint a pina körül, akkor Sztahanov elbújhatna szégyenében....
Szerintem tök okos.
De hüjjje vagy!
szegény homárokat mindenki bántja
pedig ők velünk vannak mert nőket szabadítanak fel
a leszbikus lapcsolatokat kellene büntetni mert ők az igazi kártékonyak , a szabad pina általuk csökken
esetleg 50 éves kor felett lehetne büntetlenül hagyni akkor már kb mindegy hogy az a rés forgalomba van-e még
Ha figyelnek, is így lesz London polgármester, megvan? Brüsszel népessége?
...meg a homárokat simán agyonverik - a szerencsésebbeket csak megkéselik Muszlimban a homár nem olyan trendi, mint liberál beneluxban meg svédben