Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csessze meg éhes maradtam,mondjuk a szállóban degeszre tudtam magam zabálni reggel a kontinentális 12 féle választható fogásból.
a "hülye nyugat" az pár pénzes ember
kitalálták hogy kell a nép mert fogyunk, dolgozni se nagyon akarnak kis pénzért már(már a szoci blokk emberei sem)
így hát ömlesztik a szineseket, eleinte csak a pénz megy rájuk( persze az állami) sok a gond velük de ez remek alkalom a " közbiztonságot" fejleszteni ami nem más mint egy totális minden emberre kiterjedő megfigyelési hálózat
majd kicsit megnyirbáljákba jogokat is mert csak így kehet rendet tenni majd ezzelvegyidejűleg bekeményítenek a migránsokkal is
aki nem áll ve a sirban azt ledarálják a sertéseknek
és végre eljön a rend, fegyelem, és mindent szabad lesz csinálni amit előre meghatároznak
Az nem elbaszott étel volt - hanem autentikus
Szerintem már késő.
És túlságosan eltunyultak.
A kevésbé tehetősek asszimilálódni fognak.
Veled is egyet kell értsek, bár az összeset nem.olvasom vissza........de hány ilyen van még a világon. És egy részük a pénzünkön az EPben ül és pofázik is a hazája ellen.
Na jó de akkor már csak a gyertya marad kizárásos alapon
Mondhatnám hohy bölcs vagy, de nem........viszont ezt nagyjából jól összeszedted kb ez a lényeg. Aztán ha nem figyelnek igy is lesz pár év mulva.
alapvetően azért van olyan értékrendjük amit mi is bevezethetnénk csak szegény bogyónak is nyekk lenne azt meg nem akarom úgy megszoktam már
akkor még nem feltétlen tudja megállapítani, hogy a gyertya az szikrázik-e Ezért mondtam, hogy a gyertya elektródját kell megfogni és úgy ráindítani
Abból indulj ki hogy mindnek van egy saját országa,amiben csak ők laknak.
És mit csináltak ott?
szíria,irak,afganisztán.De nézhetjük indiát is.
Kb olyan mint az a lakás amit megkapnak a tesók.Szépen lelakták az összeset.
A hülye nyugat meg még el is tartja őket.
Mint a szocreál.
Nem véletlen hogy ugyanezek a barna szemek néznek téged ózdon is meg bangladesben is.
Mind éttermes,agykutató és atomtudós,és a számítógép ipar krémje,csak azért jön hogy teherautót vezessen salzburgban?
Ja,ezerből 10 lehet.A másik 990 meg kidobja a vén nyannyert az ablakon betépve.
Az se véletlen hogy mind 20 éves összenőtt szemöldökű nyeszlett csávó jön,a munkabírókat összefogdosta a saját vezetésük muszlim agymosással és irtják egymást rendesen,a selejtet meg átzavarják ide.
10-20 év mulva ha jól tartják öket lesz mindnek 5-6 gyerkőce.A végén szépen alapítanak egy csomó muszlim pártot öltönyös politikusokkal és kiszavazzák a libsi marhákat a parlamentjeikből,pislogak mint a béka a vödörben.A gazdagoknak lesz annyi pénzük hogy enklávékban falak közt biztos lesz az életükA többi fehér meg vagy áttér muszlimra vagy fizeti az adót.
És az államnyelv a fárszi lesz 50 év mulva.Fegyver nélkül.
No arra azért kiváncsi leszek hogy liberális értékek,női egyenjogúság,LMBTQ előjogok hogy lesznek.
Mert tuti lefejezik a házasságtörő nőket ott ahonnan ezek jönnek.
Bedugod ujjad a pipába és ráinditasz...
Ráadásul technikus. De a technika megfogja
Biztos, hogy nem.......majd térjünk vissza rá pár év mulva.
nem mehetek
azért hidd el találunk szebbet mint itt ez a parkoló melletti
Nem motorozik, De annál többet szerepel
És nem túl sértödős
lehet nem fogalmaznék ilyen drasztikusan de valami nem kerek nála az tuti.
Összefoglalom amit mondott: A migránsok több mint fele igényes dolgos népség akik 2 kezükkel építik a befogadó országukat, nem egy magyar csürhe Amikor itt vonultak át én ezt ki sem néztem belőlük de hát nem a ruha teszi az embert ugye Aztán no go zónák nincsenek közel se távol náluk ami a hiradásokba van az mint beállított jelenet, meg gondolom trükkfelvétel kaszkadörökkel Azért a francia no-go zóna vs rendőr összecsapásokból elég sok hiradás készült már.Amikor felgyújtják a felborogatott autókat, meg szétverik az üzleteket. bár ha abból indulunk ki, hogy az autópályarendőrséges filmet is meg csinálják valahogy ahol tucatszám törnek péppé az autók, meg mindig fel gyullad valami ha más nem egy teli üzemanyagot szállító tartálykocsi akkor akár igaza is lehetne
Azt tudom esetleg elképzelni valami elszigeteltebb térségben lakik ahol nem szembesül ezzel nap mint nap. Esetleg tényleg vonatvezető, ott meg a kötöttpályát látja egész nap nem nagyon ténfereg a nagyvárosokban. Bár ezek az állításai olyan mint ha a holokausztot tagadná nyilván példának hoztam fel Én sem voltam ott és akkor még is elhiszem, hogy megtörtént
Pipi nem motorozik,hamarosan nyílnak a lepukkant munkásszállók.
Mondjuk nagyon remélem hogy a winersniclit nem cserélik le berber kecskesültre mert amit kaptam annó egy kizárólag tokától bokáig köpenybe öltözött bajszos pincértől az minden volt csak jó nem.
Mócsingos volt,zsíros és látszott hogy nem sikerült a szőrt teljesen eltávolítani szerencsétlen páráról.
Így maradtam a sült csöveskukoricánál a mesés berber vacsorából.
Pipi a következő?
Hát,belegondoltam........................igazi depresszióba és apátiába estem.
Ügyes gyerek vagy te hallod. Tudod sokféle pók van...
igazi hülye vagy
Aszt mi lesz velünk, ha tényleg besértődött az nem néz felénk se Belegondoltál már?
No,most hogy a migráns antifánk duzzogva eltávozott az első európai kalifátus mesés gazdagságába akár motorozhatunk is.
Nesztek egy caferacer hondábúl.
http://youtu.be/90PsbAoJN_o
Lónak a faszát te neonáci.