Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a haverjaid tuti ebbe fogják belemagyarázni.
Nem, soha nem is volt az. Ahogy az M8-as hídja sem fizetős szerencsére.
A múltkor is írtál egy ilyen szép monológot erről, de akkor is és most is nagyon jól összefoglaltad teljesen jól látod!
minden kanyar sebességfüggő
autókat azért eldobáltak nem keveset
Más lehet a kanyarfelfogásunk.
A híd nem fizetős?
sanyi baszki
izsák- kiskőrös kb 20 km. van közte vagy 50 kanyar némelyik meglepően nagy, mondjuk kiskőrösig nem érdemes elmenni mert előtte bicikliutat építenek
holnap lehet én is berúgom az lc4-est, gyerek basztat kb fél éve hogy menjünk el megnézni a "mi kis falunkat"
kb olyan látványosság lehet mint az üvegtigris vagy a szalmabálák, de ha fizet valami kaját útközben akkor elkísérem
Ha egyáltalán megyek, akkor attól sokkal délebbre: M9-esen át, aztán el egészen Dombóvárig. Ott délre fordulok Sásd felé, majd onnan Abaliget és Orfű. Hazafelé meg Pécset érintve. Ha unom a banánt, akkor a 6-oson hazafelé, ha van kedvem még motyorolni, akkor Pécsről Mohács, Bátaszék, Baja és úgy haza az 51-esen.
Ha mást nem egy fagyi Dunaföldváron.
Én is így vagyok vele: a Mecsek van "közel" (oda-vissza kb. 2*100 km dögunalom), de már rohadtul unom. Ezért járok inkább a Bakony felé, de az nekem meg sok egyszerre.
Már 4. éve nem.......délebbre. Mondjuk csak 50km-re, de azért az már nem pest.
Ez a szar, hogy az ország közepére költöztem mert pont itt nincs egy rohadt domb se nem még kanyar (itt még a körforgó is kocka ) hanem bárhová indulnék normális helyre akkor mire odaérek szétültem a valagam.
Orfű neked nyugatra esik?! Hol a 3,14-csában lax, nem Pest mellett?
Az nekem nyugat, de még mindig az a fő cél ha jön a haver, ha nem akkor mindegy merre indulnék egyedül.
De ott megy le a legkésőbb!
Nyugaton meg sötét mert ott mindig lemegy a nap.
Múltnap még Orfűre akartál menni - nem kizárt hogy arrafelé elhaladunk egymással szemben....
Miért, mit tudsz?.....tényleg van net?
Északon mindig hideg van....
Egyébként meg fogjátok fel a mai oltópontos tömegjeleneteket kormányellenes demonstrációnak.
Index se?
Holnap valamerre, észak, nyugat vagy észak-nyugat.
Én azért nem vagyok ennyire borulátó.
"Odaát" nem biztos hogy van net....