Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ugyvan a legjobb stratégia ha kivárunk Az idő nekünk dolgozik Teszt alany már van bőven
Csak is köszönettel tartozunk nekik
Így van !
Illetve a most oltott pár millió ember vajon kaphat “új generációs” oltást ha a mostani nem véd ?
Nem !
Sokan még a második oltásukat se kapták meg...
Már tesztfázisban van pár gyógyszer ami ígéretes a COVID ellen .
Nem mindegy hogy beoltatod magad előre valami kotyvalékkal és el sem kapod (átszalad csak rajtad,vagy nem is véd ellene) ,és mikor ténylegesen okoz tüneteket ,beveszel rá 3 szem gyógyszert...
őszintén szólva én azt sem tudtam, hogy nem lehet éjszaka horgászni Gondolom a kijárási tilalom miatt. Hát sokat nem befolyásolt asszem 2-szer voltam kint a tónál éjszaka pedig rendőr az elnök nem mondta, hogy nem maradhatok kint én meg úgy gondoltam a kijárási tilalom a császkálás ellen szól nem arra ha valaki ott van egy nagy vízfelületen egy helyben egyedül
A tiszatónál a motorcsónak meg saját tulajdon, alhatok benne olyan mintha a kocsiban aludnék tehát ott is tudok éjszakázni ha akarok
fekete bmw nem tudsz letarollak mint a sz@rt
Szerinted mennyire érdekel? Eddig is tilosban toltam
Ugyanúgy mint rajtam kívül sokan mások
olyan gomb nincs a felsorolás között
arra még 4050-ben sem lesz kellően fejlett a géntudomány
így gondolkozok én is ami igaz az ellenkezőjét sem tudhatjuk.
Pont az van, hogy én várok vele 1 darabig aztán addigra látszik hová fajul ez. Nos elvi síkon hamar ki fog derülni
Az indiai itt kopogtat már kelet és nyugat felől is egyaránt.
Ez tűnik eddig a leg erőszakosabb mutálódásnak, de hát mire kell számítani, ha el kezd valami mutálódni mert fellépnek ellene, nem arra,hogy egyre gyengébb lesz.
Nos ha ennyi leoltottság mellet is be kell zárni az országot, kijárási korlátozások lesznek bevezetve és elkapják azok is akik be vannak ellene oltva és nehezen is viselik az oltás ellenére a megbetegedést esetleg bele is halnak akkor egyértelműen zsákutca az oltakozás. Ha érdemben nem befolyásolja a mindennapi életünket laza gyenge lefolyású lesz akkor bizonyítottan az oltakozás hatására alakul így a helyzet ebben az esetben az oltás jó és szükségszerű dolog Nos ezt a mai nappal még nem tudjuk Majd az idő eldönti. Ez nem derülhetne ki ha nem lenne az országban a mai nappal 4 millió olyan bátor ember aki erre a kísérletre lehetőséget biztosít.
Hátha kiölik a nanorobotok Zoliból a buzi géneket...
Én is nemsoká indulok, Kecsó-Solt között majd kikerüllek
Mutass már egy vizsgálatot akkor ,hogy az Indiai ,Japán mutánsok ellen hatásos....
Várom a linket...
Nem gondoltam hogy 4 millió birka él ebben az országban !
Tegnap megkérdeztem csupán kíváncsiságból pár embert akik átestek az oltáson ,hogy segítsenek már nekem eldönteni melyiket érdemes beadatni......melyik véd orvosilag bizonyítottan az új mutánsok ellen .
Ez volt a válasz kb..”Há biztos véd” “nemtom” “nem véd ,de nem leszek beteg “
Egyetlen egy orvosilag elfogadható érv vagy vizsgálat nem bizonyítja jelenleg a védelmet...de sorban állnak !
Nem értem...
Ha összejött a találkozótok, akkor néha írjátok meg ide, hogy merre jártok. Én Abaliget-Orfű térségében leszek kb. 13 óra körül....
én eddig is elmehettem
megyek én is bepattanok a furgonba nagyjából gyorsabb bármelyőtök motorjánál valószínű erősebb is.
Orfű? gyorsan kicserélem az öntözőrendszer egyik szórófejét 15 év alatt tönkrement, én nem értem miért gyártanak ilyen vacakokat
Orfü kb. 220 km nagyjából 1 óra ott vagyok
Amúgy volt egy kis eső, most süt a nap de a főút vizes kicsit.
az már egy jövőbeni technológia A nanorobotokat utasítják mi ellen kell megvédeni a szervezetet.
1-es gomb kínai kovid variáns
2-es gomb kínai 1 mutálódott kovid variáns
3-as gomb angol mutáns
4-es gomb indiai 2-es mutáns
5-ös gomb indiai 3-as mutáns
6-os gomb magyarok nyilai mutáns
7...
8..
9..
16248 gomb zombi 1
Most mondták be, hogy a horvátok elfogadnak tőlünk mindent. A többi is ezt fogja tenni... az észak-olaszok is biztos, két kiesett szezon után
Középső ujjal elég lesz?
Lehet, hogy így szeretnétek de a biológia nem így működik megbuzernyálják az immunrendszereteket, pont az ellen nem lesz képes védekezni ami ez miatt mutálódott.
Szerinted a mutáció az miért alakul ki?
Faxa, pont akkor fogok arra járni - majd integetek ázó motorosoknak egy fekete bömbiből - integessetek vissza
2mm esőt mond 9 km/h szelet az semmi. ha nagyon akarsz mehetsz hideg nem lesz. Viszont a vírust elkaphatod, ha kibújsz az ágy alól
Fagyira vigyázni a szalmonella veszélyesebb mint a korona
Az egész eeszt egy foschalom, mikor bevezették, ez mindennapos volt... már ment vagy 2 hónapja, mire rá lehetett normálisan kapcsolódni, hogy működjön is... mivel megfogta a helyi gépen lévő orvosi sw-t is, ezért ki lehetett kapcsolni - a kötelező szolgáltatást már akkor mondtam, hogy kis péz - kis szoftver (tudom, hogy vagy 100 milliárd volt )
Most kapott egy többszörös terhelést - el is fosta magát hekker támadás, aha...
Gyere te is öreg, ha le nem csúszok akkor a fórum értelmesebbje összetalálkozik végülis ha Pipi kimarad akkor már mindenki értelmesebb
ja itt is előbb szakadt, most meg bújik elő a nap
hol van olyan radarkép ahol az egész európa felhőzetét egyszerre tudom látni?