Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megnézed kivéve és testhez érintve, vagy megfogod. A 2. kellemetlenebb.
Ilyen korán, ennyi pálinkát?
Valaki meg tudná mondani, hogy kell ellenőrizni, hogy a gyújtógyertyának van e szikrája?
Elszállunk mi is miként elszállt a nyár, Az égre illanunk fel mint a gőz, Utánunk ezüst köd szitál majd, S nyomunkra aranyport hint az ősz!
Szép napot motorosok! Laptopot cseréltem és most balfszkodok, próbálom a dolgokat egyenesbe hozni, de van egy olyan sandám, hogy szólni kell majd a hozzáértőnek. Azt hittem, "átcserélem a dolgokat, oszt jóvanaz úgy" De elqrtam mint Fletó. No sok sikert Nektek is , küzdök tovább!
Mert Te is mindig a könnyebb végét fogod meg a kötélnek!
Madárdalos(varjú) szép jó napot motorosok! Lóg az eső lába, ma sem lesz strandidő Badacsonyban ! Úgyhogy kapjatok nemi bajt (de ne otthon) nedves motorostársak!! !! Majd elfelejtettem: Pálinkás szép napot ! A Tiétekbe is!!
Sajnos nem :-(
...pedig ezt nem is olvastam még el
de nem árt 2x leírni, sok még így se érti meg
Influenza ellen is minden évben van oltás... ezt elfogadták a népek. Aki kéri, kapja, ingyen. Most ez lesz majd a koviddal is. Én egyáltalán nem értem, mijafaxt kell ezen hőbörögni
Aki nem oltat, a mai hivatalos megítélés szerint veszélyes, és nyilvánvalóan ha megbetegszik, költséges. Ezért erőltetik a védőoltást. Az influ nem ennyire rossz, ott nincs is ilyen kényszer.

Pipi, a gyógyszergyárak miatt ne aggódj, azok szépen elvoltak eddig is
A gyengébbek kedvéért, ez pontosan így van az influenza oltás esetében is. Igazából minden szezonban új oltás kell, mert nincs hosszútávú hatása, na meg a variációk (mutánsok) miatt folyamatosan változtatnak az oltóanyagon...Ez mitöl lenne másképp a Corona esetében?
Egy vírustagadó takony százszor károsabb mint egy migráns aki akar...
Baszki, ha bemész a gyógyszertárba és veszel egyet akkor 7000ft.de igen, benne van a posta,nagy tételben ennyi.
Van akinél egy tokától-bokáig rúgás egy rúgásból összejön.
Hol lehet erre tenni? Lenne rá egy komolyabb összegem
Az a baj pipikem hogy te raktal magadrol fel vagy 40 kepet............. Szoval ez a felvetes abszurd, ezt mindenki latja a kepekrol.
Inkabb vagy egy Besenyő Pistabácsi light mint bruce lee.
Amugy hiaba menekulsz, te irtad, az oltottak 3 honap mulva halottak.
lehet csak nehogy te is kapjál belőle
Szar ám törött orral, törött lábbal meg kézzel hosszú alameníjum létráról 40 kg-os kültéri egységet csavarozni a flara
nekem tegnap patintották fel a napelemet. Daruskocsit hívtak hozzá nem örültem a számlának
mondjuk azt valahol említettem, hogy nem a kovidba fox megmurdelni elvisz a túlsúly, az érrendszer és a szív a magas vérnyomással
De lehet,hogy az oltás
alakul, lehet téteket tenni? Már arra a halálos rúgásra megérné
ezt hol saccoltam?
Te pofán baszni hájas dagadék
mire felemeled a kezed rádrúgtam 3 halálosat
Tudok rola. Pont ezert...........
Siman leesik a tokaja a pokhasara.
Jabocccccs,.......... Hasitasijara.
Lehet meg a szelvedot is kiviszi.
Saccolásban nem jó pipi
Te azt saccoltad hogy 3 honap mulva hulla leszek, ha meg novemberben is elek pofan baszhatlak elo videoban?
németek 50-es pakkokba kapják ingyen
mi kerül benne 1500-ba? a posta benne van?
Egyébként meg:

"A koronavírus-vakcinák kapcsán már egyértelműen látszik a hatásosság és a biztonságosság, azonban arról egyelőre jóformán semmit nem tudunk, hogy ezek meddig tudnak védelmi adni a fertőzéssel szemben. Fontos tehát, hogy úgy készüljünk be a vakcinákból, hogy a jövőben esetlegesen még egy oltóprogramot le lehessen vezényelni.

Ezt maga Gulyás Gergely is elismerte, hogy egyelőre a vakcinák kapcsán a védettségi időtartam okozza a legnagyobb bizonytalanságot. Mint mondta, a kísérletek egyelőre azt mutatják, hogy 8-9 hónapig legalább, de akár 1-2 évig is védhetnek az oltóanyagok.

Gulyás kiemelte, hogy a jelenlegi ellenanyagszint-mérésekből ki lehet következtetni ezt a minimum 8-9 hónap, de inkább 1 év feletti hatékonysági időtartamot is, amely szerinte azért fontos, mert a kormánynak úgy kell készülnie a vakcinák beszerzése terén"

Szóval oltassuk magunkat mer az jó De halovány fingunk sincs róla, hogy meddig Aztán ha igaz a saccolt 8-9 hónap
Akkor az olvasatomba azt jelenti mire a végét beoltják lehet kezdeni az elején Aztán el is érkeztünk a dolgok mikéntjéhez, mint ahogy már valaki ezt régebben fel is vetette, hogy lesz egy állandó folyamatos oltás Aztán ez már nem lesz ingyé egy idő után Tehát meg is van mire jó ez a koronavírus
Azért Szegény gyógyszergyárakat meg kell egy kicsit támogatni, meg a hozzá kapcsolódó supportot, mert múltkor hab1 felvetette, hogy Ők az igazi vesztesek
Azért nem gondoltam volna, hogy a politikának az utca a tanítója A heroinistákat is úgy szoktatják rá a szerre, hogy az első néhány adag barátságból és ingyen van
Aztán amikor már rászokott és nem tudja az alany nélkülözni a cuccot akkor vagy fizet vagy kefél
Ti melyiket fogjátok?
Nekem ma jött meg, 1500 pénz darabja.