Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért gondolom avval tisztába vagy hogy még van pár tucat oltás ami még nincs benned, ezeket is adasd be mert akkor minden ellen is védett leszel
Ezért kapsz
( Inkább Te légy szíves, nekem nincs idegzetem ilyesmihez.... )
Akkor magyararázd el neki!
Igazad van, de ez nem csak a saját (magán-) érdeke, hanem közösségi érdek is egyben.
Mindenki eldönti saját belátása szerint!
De, fektessen még egy kicsit: regisztráljon oltásra, ha nincs antitest, csak úgy lesz tényleg védett.
Azért nem értettem ezt az antitest vizsgálatot.
Akkor megállapították, hogy negatív.
Úgy nehéz antitestet termelni.
Azért ne fektess bele többet!
Azt látom.
Arra írtam, hogy elveszítettem a fonalat.
De, voltam. Írtam is, sőt, pont neked írtam.
Elveszítettem a fonalat.
És nem mentél el?????
De, hívtuk az orvost pár nap különbséggel, mondtuk a tüneteket, majd mondta hogy ezek egyértelmű kovid tünetek, menni kell tesztre.
...amúgy érdekes módon a munkahelyen felmérték, hogy kinek nem, kinek az első és kinek volt meg a második oltása.
akarattya, el akartunk menni alsóörs-felsőörs irányba de geci nagy esőfelhő jött, így is áztunk elég sokat hazafelé, nekem nincs motoros ruhám gyorsan átázok
Csak- és kizárólag a kényszer vitt rá.
Ez felment minden alól, amit szégyellek bevallani...
Pipin nem lehet segiteni, amőbaknak nincs engedelye az EMA tol vakcinaciora.
Nagyon helyesen tetted!

Már csak a Pipi-t kéne valahogy beoltatni kínaival, akár akaratán kívül is....
Ma reggel megkaptam a második oltást.
Amit a múltkor is megfigyeltem és ma is, hogy cigányból szinte nem is álltak sorban, ma egy babai volt a dögjével együtt csak. De a putris, mocskos alja-féle egy sem.
Persze én reggel megyek, a harmadik voltam a múltkor, most kb. az ötödik, lehet, hogy az éjszakai beszerző körút miatt csak délután ébrednek a herbálos kábulatból?
Jobulást!
Én Sem oltakozom ha nem muszáj még!
Semmi
És ez mi?