Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És egyikőtöket sem küldte az orvosod azonnal tesztre?
Bármi lehetett, jelen állás szerint. Ami érdekes, hogy az okosok ami egyértelmű tüneteket felsoroltak, azt mi az asszonnyal az összeset összehoztuk. Ja, és ha nekem fáj a fejem akkor tolok rá egy flectort és elmúlik, na ezt a fejfájást nem szedte ki, 4napig megállás nélkül fájt mindkettőnknek.
És amikor ezeket a tüneteket észlelted magadon, az orvosod miért nem kért tesztet???
Elég fura.
Hat szem AZI-SANDOZ antibiotikum és pár nap pihenés és rendbe is jött.
Miért ne lehetne akár nátha is?
Akár influenza?
A nővéremnek is ezek a tünetei voltak és negatív lett a tesztje is és az ezt követő vérvétel is.

De ne tegyél bele többet!
Hol vagytok, hol készült a kép?
végre kicsit szarabb az idő nincs annyi buzi motoros az utakon
Izlés szaglás elvesztése, szűnni nem akaró fejfájás, levertség, gyengeség.Szerinted nátha? Szerintem nem, de az orvos szerint sem.
Veszünk lakásokat
Házaknál látunk hatalmas emelkedést ,a lakások fél éve állnak .
De legyen igazad !
nálunk évek óta ennyi a kínálat A kiadással nincs gond annyit kérek amennyit akarok lakni meg kell Az ingatlan árak MOST nyomottak ezek meredeken fognak emelkedni felfelé majd csak figyeljed (már emelkednek és nagy a mozgás a vételre)5-10 év a duplája lesz mint most
Ugyan már !
Tisztában vagy vele hány “oltott” van jelenleg kórházban ?
Meglepődnél cuncimókus...
Ennyi !
majd nem kőtjük a pézt
Nehogy a karosszéket ágyra kelljen cserélni!
Rosszat jelent, ha mindenki áll, csak a hitetlen fekszik.
Senkinek nem kívánom!!!
Nézd vissza az elmúlt 10 év hozamát...
Ingatlanba most nem fektetnék ,mert az eladási ár közel áll a maxhoz .
Magyarul sokáig nem fogod tudni eladni drágábban ....de ez nyílván függ a helytől is.
Nekünk is van kiadva jelenleg is ,de azt tapasztaljuk ,hogy jóval több lett a kínálat és jóval olcsóbban mint 1-2 éve.
Ettől függetlenül hoz így is havi szinten .
Mi 8 éve vettünk párat ,jó helyeken és nyomott áron.
Így azt mondom hogy megérte !
De most nem vennék...
leírtam tegnap igen én voltam nincs itt semmi láétnivaló
beoltatja magát ezekkel a kétes kimenetelű oltásokkal hogy mi a karosszékből megvárva lássuk az eredményt Köszönjük a hősöknek
Értettem.
Azért ma eszek egy finom halászlevet, ha nem haragszol!
Poroszló vagy Tiszacsege
Igy is kalamol összevissza csak az anyját nem látogatja meg libsi modon gondolkodik, mindenki maragyonotthon de neki.n em muszáj
Minek, rohaggyotthon van, mig bogyo meg nem kapja az masodikat.
Nekem van