Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem már rég túlestem rajta csak nincs pénzem tesztelgetni
Csak mar kapnad el, legalabb kussban lennel egy honapig.
több okból sem Egyrészt nem vagyok német, másrészt nem tagadom, a vírust
én csak egyenlőre beoltatni nem akarom magam mert feleslegesnek tartom
Minek oltassam be magam olyan valami ellen amit lehet soha az életben el sem kapok.
Ha meg el is kapok akkor is vagy észre se veszem, vagy egy átlagos lefolyású betegséggel kiprüszkölöm magamból
Ráadásul minek oltassam be magam most? Ha igaz a világpropaganda és az oltással megelőzhető a vírus terjedése akkor napról-napra javul arra az esélyem, hogy nem fogom elkapni hisz folyamatosan emelkedik a beoltottság
Leírtam már de leírom még egyszer.
Én nem tudom eldönteni, hogy jó e ez az oltakozás. Pont ugyanúgy nem mint ahogy más se
Ha annak volt mégiscsak igaza, aki beoltatta magát akkor az révbe ért majd akkor azok az emberek, felettem, karba tett kézzel körben állva röhögve végignézhetik a haláltusámat ha meg egyszer csak zombivá válnak esetleg oda is lesznek a beoltottak mert rosszul döntöttek és elhitték a propagandát mint a választási ígéreteket akkor majd én állok karba tett kézzel Bár én nem fogok röhögni oda lesz egy csomó fizetőképes keresletem
Tehát az, hogy én nem oltatom be magam az csak is az én bajom lesz, ha lesz. Aki nem akar megfertőződni az úgy is beoltatja magát, tehát annak tök mindegy,hogy én be vagyok-e oltva vagy se. Én azért a kormánytól egy kicsit még azt a lépést várom , hogy magán bútorboltokban ne lehessen bemenni oltási kártya nélkül mert az nagyon veszélyes
Tényleg megérettek a németek a pusztulásra....nem nagyon tudják feldolgozni a második vh utáni traumát...........inkább a migránsokat tekintenék nemzetbiztonsági kérdésnek. A virus az csak van.....
A sok hülye
Pipi, lehet hogy neked sz@reál meszeltek: https://index.hu/kultur/2021/0...
Ezzel nem értek egyet !
Sokan eltolják várak ,hegyek és fagyizók elé is ,egy kép miatt
Az öreg kezd bele lendülni, majd kibasszák megint az új laptopjával
Teljesen.......
Azt is mondták csak az motorozhat akinek a dzsonzon end dzonzon van beszúrva Minden más egyéb vakcina csak arra jogosít fel, hogy kitoljátok a vasat a ház elé azt lemossátok Ha jobban belegondolunk nektek változás egyébként sem történik mást úgy sem csináltok a vasakkal
Nekem van.
legalább annyira mint te
Orbán 1 Géniusz.
Ezt nem 30 sorban kell leírni, elég ennyi, és mindenki érti:
nem tudom ebben mi a hülyeség. Tudom erre azt írod majd, hogy az egész (megkímélhetsz tőle ) Ettől függetlenül már hónapokkal ezelőtt megtárgyaltuk itt a fórumon, hogy a kormány úgy is ki fog találni olyan módszert amivel rá próbálja bírni az embereket az oltásra. Mivel kötelezővé nem akarta tenni, nehogy az eus libsik neki ugorjanak a torkának ez látszott a legkézenfekvőbb megoldásnak a rákényszerítés
Én úgy gondolom ez az intézkedés nem ért meglepetésszerűen senkit Ennek nyilvánvalóan 1 célja van a beoltottság növelése. Ha a nem így lenne akkor boltba sem benzinkútra sem, szabadban kirándulni sem engednék az oltatlanokat, hogy ne terjedjen a fertőzés, dehát erről szó sincs ott keveredhet a nép kedve szerint

Úgy halottam, lölő beüzemelt egy gyárat kizárólagos gyártóként ahol nyomják kifelé a Dávid csillagokat, persze nem feltétlen sárga színben, lehet nemzeti színű lesz,hogy ne idézzen rossz korokat. Egyenlőre az nincs még eldöntve, hogy kinek kell hordani az oltottnak vagy az oltatlannak Bár üzleti szempontból gondolom majd annak akiből várhatóan több lesz tehát nektek
Idöpocsékolás.
végre hosszú menet volt
Idő kérdése
Pipit még a kovid se kívánja meg...
hát pont az olyan helyeken terjed. Kórház a legfőbb fertőzési góc oda azért nem megyünk
Ezeket a hukyesegeket te talalod ki vagy keszenkapod a bullshit.com rol?
47 de kinéz vagy 74-nek
Rendben, megértettem.
Akkor nincs.
Azt láttam, valamelyik híradóban, hogy mivel a motorozás az nyitott térben történik csak az motorozhat aki rendelkezik oltási igazolvánnyal. Hogy állsz vele?