Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"...Viszont tudnám, ha kifordul magából a világ, az óceánok helyet cserélnek a szárazfölddel, nekem akkor is van mihez nyúlni...." Ja, leginkább magadhoz!
szerinted meddig diszkriminálják a lakosság okosabbik felét
ennek fussál neki még egyszer ini
Nyugodj meg, feljelentettünk mindenkit, a szabály az szabály.
Uhh, igazi polihisztor, nem folyik az orr, tuti kovid, elutni nem utottek el?
mer azis kovid.
Ahhoz nem kell doktornak lenni hogy tudjam mi a nátha. Nátha jellemzője az orrfolyás. Nem? Na, az egyáltalán nem volt.
De, lehet veszkodni az illegelis lakasfoglalokkal.
Az ingatlan addig adja a pénzt amíg van lakó benne
Lakó meg addig van ameddig munka
Ha bármi miatt nincs munka az ingatlan nem hozza a pénzt plusz egyre kevesebbet ér, de költeni meg kell rá mert lepukkant lesz ha sokáig csak úgy van egymagában
Pl ha kedvenc vírusos bevadul és az ország/világ harmada letérdelt akkor kb semmit sem fog érni az ingatlanod
Értem doktorúr.
Ahogy érzed!
Nem, mert nem volt nátha.
Mondtam, nem érdekel a továbbiakban. Ennél több időt energiát nem érdemes ráfordítani.
Nem lehet hogy covid helyett csak egy kemenyebb nathat kaptal?
A problem hogy jo par eve beteg vagy, es NINCS olyan gyogyszer amitol megsokszorozodna az az egy szem agysejted ami megmaradt.
Akkor érdemes lenne elmenni a hivatalos tesztre!
Ha azt mondod, hogy a tüneteid alapján voltál, ott kiderül.
Nincs antitest. Kíváncsiságbl megcsináljuk anyámnak is, ő be van oltva. Bár továbbra is azt mondom hogy az voltam, tünetek alapján,csak nem termel szart se. Továbbiakban nem foglalkozok vele
És a teszt mit mondott, amit megkaptál napok óta?
Ne kezd már te is!
Eddig azt írtad, hogy nincs szükséged azokra a helyekre járni, ahol a kártyát kérik.
Most meg már "ideig-óráig"?
azt hamarosan te kapod meg
Anyósom megy a zenkar második felvonásáért Pedig az elsőt is jóval utánad kapta meg. Felhívta a körzetit oszt mondta neki nincs mán 12 hét
Mehet amikor kedve szottyan hozzá Úgy, hogy jövőhéten Ő is kapja a kegyelemdöfést
én ezekhez a nemesfém dolgokhoz nem értek Az én parasztlogikámnak nem csábító pláne most. Az aranynak van egy árfolyama az ennyit tud Mikor szar a helyzet akkor qrvadrága mint pl. most. szerintem kb. 15 ezer grammja. Nos 2 év múlva amikor megint pörög a gazdaság ez simán lesz megint 10 ezer. Közbe meg nincs hozama.
Arany szerintem akkor jó, ha valaki adja-veszi és folyamatosan figyeli az árfolyamváltozást. Egyébként csak egy hiperinfláció ellen vagy háborús helyzetben lenne értelme amikor az ingatlanjaimat porrábombázták, mert arra nem fizet a biztosító Nekem arany legfeljebb akkor kellene ha kőgazdag lennék. Mondjuk lenne 3 mrd. ebből 1,5 mrd ingatlan 0,5 forgótőke, a maradék 1 mrd-ből vennék aranyat azt kiöntenék belőle ilyen giccses kertitörpéket lefesteném piros fehérre azt kiraknám a kertbe. Eezk olyanrondák, hogy tuti nem lopnák el. Azt akkor nem érdekelne, hogy áll benne a pénzem azt nem hoz egy kanyi vasat sem Viszont tudnám, ha kifordul magából a világ, az óceánok helyet cserélnek a szárazfölddel, nekem akkor is van mihez nyúlni.
Az ingatlan meg folyamatosan pénzt produkál, jó esetben nem csak hozama van hanem az értéke is emelkedik. Persze macerásabb mint a kertitörpéket havonta egyszer leslagolni a kertben de hát valamit valamiért
Amit te szeretnél azt nem gyógyszernek hívják, hanem utolsó kenetnek....
Ezert van csak olyan keped ahol zero embertomeg sincs.Csak te.