Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennék,de 60% eso es sarga vagy mi figyelmeztetes van,vasarnap csak 40.
Ezek szerint nem Zolinak írtam.
Azt hittem.
de azt jelenti. Mivel én nem találkoztam vele nekem azt jelenti
erre mondom,hogy minden csoda 3 napig tart
Ennek az oltáskártya mizériának kizárólag az a lényege, hogy rá próbálják kényszeríteni azokat is az oltásra akinek egyébként esze ágába sem lenne
Én nem is sértődök meg ezért tulajdonképen ha azt vesszük igaza van a kormánynak. Ő az oltásban látja a megoldást viszont kötelezni nem akar rá, vagy nem kötelezhet (ezt nem tudom) Ezzel az intézkedéssel biztos oltásra fog még tudni bírni 500 ezer-1 millió embert Ez nekem is jó aki nem akar oltakozni, mert minél többen behódolnak a főni akaratának annál hamarább fogják eltörölni ezt. Minden bizonnyal visszafogottabb lesz a fogyasztás, azokon a helyeken ahová ez az igazolás kötelező hiszen egy jelentős fizető réteg nem fogja ott elkölteni a pénzét t. Ez se rövid, se hosszú távon nem jó se a vállalkozásoknak se a fogyasztónak se a kormánynak. Már vannak híradások ahol óvatosabban fogalmaznak, ahol úgy mondják, hogy "azokon a helyeken ahol EGYENLŐRE szükséges az oltási kártya." Gondolataim szerint bizonyos beoltottsági szintnél ezt a rendelkezést feloldják, úgy hogy ti menjetek csak 1000-el oltakozni, hogy nekem ne kelljen
Húha, és akkor most mi lesz? Volt már ilyen a történelembe szerintem.
Nyitva hagyhatták az ajtót, többen kiszabadultak
Zárt osztályra nem jut be a vírus sem….. azért nem találkozott a környezetében vele
nem nála
A Zolinál?! De hát ő még nem is olyan öreg!
Szombaton mennék Orfű lörnyékére, 1 haverom is jönne persze ha nem esik.
Pipi!
Azt hogy te nem találkoztál vele, nem azt jelenti, hogy nincs.
Szerencsés ember vagy, hogy neked nem volt tragédia a környezetedben.
Vannak fertőzöttebb és kevésbé fertőzött részei magyarországnak.
Te örülj az utóbbinak!
,meg aggkori demencia ...
Tokára edzeni otthon is tudsz.
bár ha edzenem kell akkor tuti nem kell a kártya
ennyi
senki nem állította, hogy nincs vírus Én azt állítom, hogy környezetembe aki eddig ezt elkapta nem nagyon viselte meg
Ebből arra következtetek, hogy túl tolták a védelmi intézkedéseket ami bedöntötte a világot.
Én úgy gondolom, ezt ilyen egyszerűen látja mindenki.
Már az, aki nem azt nézi, hogy a kákán hol a csomó
Bemegyek valahova, elkérik, odaadom, eszek, edzek, mozizok.....és megyek tovább.
Ezt szerintem bogyoval egyutt nemzeti minimumnak vennenk.
Hú, pedig itt tarolhatna kicsit a vírus, mert itt annyi hülye van művirológus, műorvos, műközgazdász, műjogász
1) pincérnek nem kell odaadnod a személyit meg a kártyát - viszont akkor nem mész be. Nem kell ezt túlkombinálni.
2) vírusra nincs gyógyszer. Aki el akar patkolni tőle, az el is fog, hiába kezelgetik az intenzíven. Orvos se tud neki sokat tenni...
3) Pipi szerint nincs vírus, szóval örülnék, ha elkapná végre, és egy hétig fosni is csak ágytálba tudna fekve
Így fél év bezárás után a legtöbb sztem a 100 rugót is megállná röhögés nélkül
Uhhh,agyzsugor.
"a pincér az nem hivatásos személy " Akkor lenne "hivatásos", ha "hivatásszerűen lenne szííplány", nem csak úgy rámondás alapján. Főleg, ha még nem is lány !!
Ha meg kéri ,akkor éhen fog halni !
Vegyétek már észre ,hogy pont az oltatlanok a fizető réteg !
Mindegy mit írsz, úgy is a fordítottja a helyes
Attól függ,a szezonálist nagyon nem hatja meg.ha egy évre bezárják,akkor kihagy egy szezont.de ahhoz hogy bezárják kell egy pár bukta.A pénz bünti meg aprópénz ahhoz képest amit nyernek vele.