Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem hinném ,hogy neked írtam.
De szólj, ha tévednék!
hivatásos pincér.....
hibatádod pincér csak van, hiszen az is egy hivatás
nem hivatalos személy, de ha felhatalmazást kap akkor bármit tehet
figyelj most még nagy a pofa aztán amikor élesbe fordul a dolog akkor elhalkul mindegyik
Nem a 100 ezer ft-ol ijed meg, hanem az 1 milliótól vagy attól, hogy bezárják a kócerájt.
Szerintem kevés vendéglátóhely lesz amelyik meg meri húzni, hogy nem kéri az oltáskártyát
Na amelyikbe én ülök az nem kérte
Fórumon vagyunk,nem?
majd mondja,hogy a pincér az nem hivatásos személy
És nyertél
Én meg pont tegnap olvastam hogy több vendéglátós és szálloda tulajdonos jelezte hivatalos úton hogy ők leszarják és senkitől semmit nem fognak kérni,abban bíznak hogy még sokan követni fogják őket és hasonlóképen járnak el,amolyan tiltakozás jelleggel.A szomszédomnak Tihanyba van étterme,ő is azt mondta hogy leszarják.
Írtam, hogy "hitetlen".
Akinek nem inge....
Uhhh,most gyün tűzoltó2-nk kommentjei.......................
Kérheti vagy nem?
Remélem a magyar Közlönyt már nem kérdőjelezi az egy két hitetlen

"Mivel a védettségi igazolvány a beoltottról készült képet nem, csak a fontosabb adatokat és QR-kódot tartalmazza, ezért a héten megjelent Magyar Közlönyben részletesen leírják, hogy:

az új rendelkezés a helyiség üzemeltetőjét és a szolgáltatás nyújtóját felhatalmazza a beoltott személy személyi igazolványának, a jogosítványának, útlevelének vagy diákigazolványának felmutatására, amivel igazolja, hogy a védettségi kártya valóban az övé.

A rendelet kitér arra, hogy a szolgáltatást nyújtó személyzet külön felhívhatja az érintett személyt az igazolványok felmutatására, de a rajtuk látható adatokat nem rögzítheti.

Aki nem ellenőrzi a védettséget, 100 ezer forinttól 1 millió forintig terjedő bírsággal sújtható, de egy évre be is zárhatják a helyet."
Kivéve neked.
igazából nem érdekel, remélem a 4M beoltottnál végre megszüntetik ezt a köcsög ingyenes parkolást hiszen most már lehet nyitni, nem kell mindenkinek külön autóval menni mindenhova
Pipi hülye.Pont.
Szerintem neked egyszerűen szelektív a hallásod.
Én üdvözlöm mindkettőt,örömmel fertőzzétek egymást.
nem értem mi bajotok van.... Cecília megmondta, egészséges embernek nem kell maszk, Gulyád Geri, meg hogy nyugodtan össze-vissza fertőzhetjük egymást, nem lesz belőle baj....
Mindkettőbe,egy tompa tűvel.
Gyanítom a tokát könnyebb eltalálni.
A pöcsébe vagy a tokájába?
?
Ha szólunk kérilacinak tud intézni vírust neked.
Beadatom neked bazinagy fecskendővel.
én ismerek 4 embert is aki belehalt
egyik egy rákos nő aki volt kb 30 kiló
a másik egy 60+ os emberke aki kicsit zakkant volt miután a neje meghalt azóta elég furán élt nem is akart kórházba menni amikor beteg volt
akkor anyámék szomszédja, meg egy ismerős nővére aki szerintem vokt 75+ éves
többet is ismerek aki geciszarul volt, de túlélte és egyik se volt igazán egészséges
kb oldakakat lehetne írni mi volt a gondjuk
egy körlettársam van aki még függőben van de az is hiányos táplálkozás és örökké az ideget ette
Láttál már borsót hüvely nélkül?
Mármint növényként nem zacskóban a fagyasztóban.