Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem nem röhög ki könyörög, hogy dobjam vissza
hogy értsd bárhová mehetünk nem zártak be a szobánkba Jelen pillanatban ideig-óráig néhány helyen nem tudom elkölteni a pénzem kb. ez sem az én bajom. Nos ezért nem fogok rohanni oltakozni Megvárom amíg kész lesz egy valóban hatásos gyógyszer amit akkor kell bevenni ha tényleg beteg vagyok
Teged meg kirohog, le se ul veled.
szerintem egy dévérkeszeg sakkba megverne téged
Egybitesek vagytok tuzolto2 vel.Minek irjak esszét ha csak annyit fogtok fel a brilliás logikámbol mint egy dévérkeszeg?
Ja.Mondom,mert azt mondták hogy mondjam ezt.
Tipikus női válasz Lehet zotya tényleg hombár nem csak urban legend
Nyomós érv.
akkor lehettem orfün, vagy a toronyból keresgéltelek benneteket
Mert csak.
én voltam, hogy kapják be orfüről hazafelé mondom beszaladunk az állatkertbe. Aztán balhézott a majom az igazolás miatt még a rendőrt is kihívta a fasz
Na mind1 azokat is elküldtem a g.cibe a gundelen keresztül besurrantunk ingyen, ha már a főbejáraton nem kellett a pénzünk
Nem otthonról nem engednek ki,hanem bizonyos helyekre nem engednek be.Szóval miért kéne otthon rohadni?
Nem, azon megy hogy a hulye ne vernyogojon azon hogy ha nem oltat nem engedik sehova be.
Rohaggyonotthon ha igy dontott.
A szabály az szabály.Nem?Nem azon megy a károgás itt hogy felelőtlenek az emberek?
Minek?
ottmaradsz?
szóltál nekik hogy vegyék fel a maszkot?
Így kell ezt csinálni!
13:31 kor voltam.Egy tokás ember se volt ott.
Motorosokat kerestünk, nem nagy tokájú furgonosokat....
Írtam hogy max az állatkert esetleg a fürdő ami engem érint,de nem,nem én voltam.Nem létfontosságú egyik sem.Szerettük volna elvinni,de ha nem lehet akkor nem lehet.
még a toronyba is felmásztam nem e látlak benneteket valahol
Ti hol a kórságban voltatok?
egész nap vártalak benneteket abaligeten, meg orfün
A Parlamentben is kell?