Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A balesetek tankönyvi példájával állunk szemben.
Az érvek és az ellenérvek kottára ugyanazok mindig és mindig pro- és kontra.
Azt az örökbecsűt már le sem írom, hogy puhatestű a kitinpáncélos ellen. Inkább a fater örök érvényűjét írom le, hogy az egyik (na melyik?) előbb kijön a börtönből mint a másik a temetőből. Ennek talán lesz foganatja, mert írhattam volna a fater másik gondolatát is, hogy szar lesz 25 évig a vastüdőben élve mondogatni, hogy "elsőbbségem volt, elsőbbségem volt"!
Baszhatom ezt a modszert,3 atmenő M6 csavarral van felrakva a rendszam.
Nekem ez rendszámmal is szokott sikerülni
A 300-as limitet nagyon ritkán szoktam megütni közutakon, mondjuk egy 30-as táblánál azért lazán menne.
Azért a rendőrök sem hülyék. Egy idő után feltűnik nekik...de tény hogy egyszer mentem végig 200 felett az M3-ason, amikor elvesztettem a rendszámomat
Ha már úgy is vennem kell másikat legalább had élvezzem ki
Kicsit macerás, mert elsőre nem mindig sikeres a benyomás, meg aműanyagot is bekell nyomni ahol a kábel nyakát rögziti, de az is hekkelhető. De ilyenkor egy teszter nem árt, ha nem akar bizonytalanra menni a dolgozó
gurulásonként 300 a megtakarítás, de lehet akár 3x is összeszedni ennyit egy délelőtt
Kipróbálom, ha nem jön be küldöm a csekket Ha bejön a megtakarításból százalékot fizetek
a sport motorosok hülyék
rendszám a táskába a rendszám tábla tartót egy kalapáccsal eltörni és lehet nyelezni
rendszám tábla tartó 600 ft ha minden hétvégén eltör egyet hogy friss törés legyen akkor sincs egy 30 ezres bünti ára sem......
Nem gonoszkodás, de csodálkoztok, amikor a hatóságok a bizonyos zajszint feletti járműveket kitiltják bizonyos helyekről?
Én csavarhúzóval szoktam benyomni az érintkezőket, mert azért nem veszek fogót hogy 10 évben egyszer használjam, szóval tudsz rátenni, csak még nem tudsz róla
Látom, van aki figyel!
a fogó a sok, ha néha kellene tuti lenne, csúszó saru fogó van itthon vagy három is nem is olcsók, de ez a telefon-utp krimpelő még sosem kellett, most se nekem kell......
akkor ez nem szabványos hogy a jobb 4 csati a kék-zöld a bal 4 meg a barna-narancs, hanem ahogy épp kedvük volt hozzá
ennek tükrében tényleg mindegy a sorrend ha a kettő egyforma
7-8 ezer egy normálisabb fogó ennyit nem ér meg nekem, eddig még sosem kellett.......
A hölgy ezt vélhetően nem tudta
Ne hülyéskedj, ez nem kerti slag, hogy színt a színnel és jó.
vegyél egy megfelelő hosszúságú kábelt, krimpeld fel a két végét és menni fog
100 HUF alatt van egy méter utp falkábel, meg pár forint egy csati törésgátlóval, ne ezen spórolj.
Szoktam itt menni én is egy darabon na pont itt nincs baszatás mert pont ezért. Van más sok szakasz ahol kicsavarhatja a nyakát eccer-eccer...
Nem nagyon fogsz találni, mert a dugoval ellentétben a kivezetések sorrendje bárhová eshet, ahogy a gyár kitalálja.
Felmész autopályára aztán ott sikeresen el lehet követni
Vagy valami reptéri kifutopályán
Rajta lesz az aljzaton.
Ideje lenne.
Idáig még nem húztam a gázt
most ahogy nézegetem egy értelmes rajzot nem találok az aljzat bekötésről csak a dugó szín sorrend van meg
Én akkor is B szerint kötném, de fel is van szinezgetve az aljzat bekötési pontja