Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha visszatérő dolog,akkor hagyom!
Csak gondoltam tisztába tehetnénk a fogalmakat!Ettől függetlenül,én is hajtókart mondok a dugattyú-főtengely között,pedig beszedtem annó 1-2 egyest miatta szerkezettanból!
Annyi az odaut is ha nem sietek de nem is annyira az hanem a visszaut szokott nem tetszeni
Nálunk nincs se házirend, se szomszéd ugyhogy akkor flexelek meg zúgatom a motrot vagy fünyirot vagy bármit amikor jól edik
Volt az több mint 2ő óra is.
Melyik trollt ismerted fel?
Amugyis tegnap volt, de nincs kedvem kétszázzal végig rongyolni az autopályán odavissza egy órányi szájtépésért
Boccs, trolltali.
Lófaszt
Johettel volna homártalira.
Mindegyis
Kis egysegekben ha magas a hofok nem latszik.
Mi te van problem.
Na megint pér napog el lesztek ezzel a hajtórúddal, ami szerontem.is.simán hajrókar, mer az szok lenni csapágyas
Mindenesetre ma jót motoroztunk irgalmatlan.szar utakon, de a végére csak lenyomtunk bosszubol egy lillafüred felsötárkány.odavisszát
Ez a hivatalos megnevezése az alkatrésznek!
A főtengelyhez kapcsolódik a hajtórúd,a hajtókar meg az ami a kereket hajtotta.Vagyis mindkét megnevezés létezik és más-más alkatrész neve.
felénk ilyen nincs, itt emberek laknak nem mindenféle picsogó kis picsák
amikor felgyújtottam a maradék hugarocellt, a házunk fölé értek a lángok pedig 8,5 méter a gerinc, mégsem hívta senki sem a tűzoltókat, pedig fél falu a csodájára járt
mondjuk hungarocellt az életben nem tüzelek újra, olyan fekete füstöt dobott hogy a holdról lehetett látni
Baszhatod,12 elott szolt.Delelott lehet.
Nálunk is van házirend, szombaton délig, vasárnap meg kunnyogás van, vagy kellene lenni, de általában nem tarják be.
csak egy példa (Veszprém), itt napokra és órákre le van bontva, de minden településen más lehet a rendelet: https://www.veol.hu/vezeto-hir...
Tévedsz: tavaly óta az önkormányzatok tilthatnak minden zajjal járó munkavégzést vasárnap (szinte mindenütt tiltják is). Olvasd el a ti településetek zajrendeleteit.
Amugy nincs,110 decibelig.Azt nem eri el a flex.
mindegy milyen nap van ha hangosnak vélik akkor johet a feljelentés
De van.
nincs olyan hogy nem lehet zajongani vasárnap
amugymeg buzi aki nem flexel hétvégén
én biztos elővettem volna a fűnyírót zümmögtetni ha beszólna vakami szomszéd
Jövő hétvégére tervezek egy Balaton-kerülést motorral, feltéve ha jól lesz a derekam akkor.
Ahogy nezem vasarnaponkent nekem is azt kell tenni,motorral.