Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor az amplitudo teteje 180 is lehet
Ez az átlag.
Az meg nem nagy eltérés megtett utban, a láthatoságot figyelembevéve
Én csak azt tudom hogy én ha adódik nem 90-el mentem volna,lehet beszoptam volna de egy lassú 110-120-at szoktam tartani.
Akkor ott valami tér-idöugrás vagy dimenziováltás következhetett be.........
Ha ott 90el mész akkor meg tudsz állni, de még kicsivel többnél is. A legóvatosabb becslések is 150et mondanak, inkább több . + a kikanyarodó autó mögött várakozó sem látta még a motorost mikor az autó kikanyarodott.
Sajnos a lényegen nem változtat.
Értem, ha 90-nel megy lett volna esélye megállni a kihajtó autós előtt?
Ok, de ki állapította meg ilyen hamar, hogy gyorsan hajtott? A szakértő vagy csak úgy gondolják? Én sem gondolom, hogy minden szabályosan történhetett, de ezt kijelenteni a szakértő előtt nem biztos, hogy korrekt.
Ez már a baleset utáni szakasz.
Nem, nincs. 90km/h.
Az általánpsan érvényes kresztől eltérő tehát volt-e sebességkorlátozó tábla vagy nem?
Mi az hogy általánostol eltérő? 90km/h a megengedett.
Csak tippelek, a halsütő lehet az étterem,tihany felé aszófőtől,A képen van egy hajlat.Előtte egy kurvanagy egyenes,dombon ülő főcsomó legyek ha ott 80-90-el poroszkált,ne legyünk álszentek.Én se tettem volna.
A második képen aszófő irányából az egyenes.
Érthető.
Miféle kérdés ez? "Meg van adva az adott szakaszon az általánostól eltérő max sebesség?"
Meg van adva adott szakaszon az általánostól eltérő max. sebesség amit a motoros biztosan túllépett?
Mivel ahonnan kikanyarodott attl nem messze van egy nem belátható kanyar, így az autós addig lát és addig tud meggyöződni hogy jön-e valami. Ha valaki onnan kikanyarodik akkor aki a kanyarból kiér hibátlanul le tud lassítani, kivéve ha versenypályának használja az adott szakaszt. És itt ezt történt.
Egyébként ha nem volt elsöbbsége minimum megosztott felelösséh lesz, tehát csak ugy nem marad büntetlenül.
Mit?
Az autós mindent megtett a biztonságos kikanyarodás érdekében, nem vonható felelősségre.
Bár ezt az éjszakázást is vagy 5 éve mondogatom, hogy még 1 év, max 2ő
Cirka 13. éve
Max még 2 évig éjszakázok aztán lehet ott hagyom a céget is, elég volt a hülyékből
Ez egy igazi zöld közlekedési mód
Még mindig éccakázol?